Ātrs un bez žēlastības

Filma Ātrs un bez žēlastības ir veiksmīga filmu franšīze, sākoties ar 2001. gada pirmo filmu. Tā koncentrējas uz nelegālām ielu sacīkstēm, laupīšanu un ģimeni, bet arī iekļauj spiegošanu un starptautiskās noziedzības elementus. Dominiks Toretto un viņa draugu komanda piedzīvo bīstamus un adrenalīnu pilnus piedzīvojumus visā pasaulē.

Ātrs un bez žēlastības online filmas ir un bija skatāmas visas pasaules kinoteātros. Bez šaubām, šī franšīzes filmas iekaro zibenīgas skatītāju simpātijas. Šobrīd visas filmu daļas ir iespējams noskatīties Latvijas populārākajos online filmu portālos latviski.

Ātrs un bez žēlastības filmas

Ātrs un bez žēlastības franšīze ir iemīļota tieši tās aizraujošo ātrgaitas automašīnu skatuves, satriecošo triku un neiedomājamu piedzīvojumu dēļ. Filmas ir slavenas ar spektakulārām ainas, kurās tiek pārkāptas fiziskās iespējas un veiktas iespaidīgas darbības detaļas, tādās kā automašīnu izplešanās no lidmašīnām un vērienīgi lēcieni no debesskrāpjiem. Šis aizraujošais stils ir pievilis miljoniem skatītāju visā pasaulē.

Šai filmu šerijai ppiemīt ģimenes tēma, kas apvieno varoņus un veido spēcīgas lojalitātes un draudzības saites. Šis emocionālais aspekts piesaista skatītājus, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc franšīze ir ieguvusi lielu popularitāti un turpina pievilināt jaunus un uzticīgus fanus visā pasaulē. Tas ļauj skatītājiem sajusties kā daļa no lielas ģimenes un līdzi just varoņiem, kā viņi cīnās ar izšķirošiem izaicinājumiem un stāv pretī draudiem.

Ātrs un bez žēlastības 10 filma 2023 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 10 Fast X
(2023)
Ātrs un bez žēlastības 9 filma 2021 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 9 F9: The Fast Saga
(2021)
Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs filma 2019 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
(2019)
Ātrs un bez žēlastības 8 filma 2017 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 8 The Fate of the Furious
(2017)
Ātrs un bez žēlastības 7 filma 2015 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 7 Furious 7
(2015)
Ātrs un bez žēlastības 6 filma 2013 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 6 Fast & Furious 6
(2013)
Ātrs un bez žēlastības 5 filma 2011 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 5 Fast Five
(2011)
Ātrs un bez žēlastības 4 filma 2009 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 4 Fast & Furious
(2009)
Ātrs un bez žēlastības 3: Tokijas sacīkstes filma 2006 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 3: Tokijas sacīkstes The Fast and the Furious: Tokyo Drift
(2006)
Ātrs un bez žēlastības 2 filma 2003 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības 2 2 Fast 2 Furious
(2003)
Ātrs un bez žēlastības filma 2001 SKATIES VIDEO Ātrs un bez žēlastības The Fast and the Furious
(2001)

Ātrs un bez žēlastības ir Universal Pictures filmu studijas lielākā franšīze un septītā ienesīgākā filmu sērija, kuras kopējie ieņēmumi pārsniedz 7 miljardus ASV dolāru. Jaunākās Ātrs un bez žēlastības 10 pirmās nedēļas ienākumi pārspēja visas gaida un sasniedza vairāk kā 318 miljonus AS dolāru.

Interesanti fakti par filmu Ātrs un bez žēlastības

Vairāki Ātrs un bez žēlastības aktieri reālajā dzīvē ir atkarīgi no automašīnām

Pols Vokers nebija vienīgais auto entuziasts starp Ātrs un bez žēlastības dalībniekiem. Mišelai Rodrigesai pieder Ferrari 488 GTB un Ford Mustang Mach 1, savukārt Ludacris savu 1993. gada Acura Legend ir lolojis vairāk nekā 20 gadus, pat profesionāli to atjaunojot.

Stāsts nāk no žurnāla raksta

Ātrs un bez žēlastības franšīze radās no VIBE žurnāla 1998. gada raksta ar nosaukumu "Racer X", kurā sīki aprakstīti Ņujorkas ielu braucēji Japānas tūninga uzplaukuma laikā.

Kultūras ietekme

Filma, kas debitēja 2001. gadā, daudzus iepazīstināja ar regulēšanas importu, veicinot modificētu sporta automašīnu vilni visā Ziemeļamerikā un iedvesmojot jaunu entuziastu paaudzi.

Vairāki Ātrs un bez žēlastības aktieri parādījās citās autofilmās

Franšīzes aktieri atrada lomas citās automašīnu filmās. Džeisons Steitems filmējās filmās Kurjers, Maikls Rūkers filmās Pērkona dienas un Šarlīze Terona filmās Trakais Makss: Skarbais ceļš un Itālijas variants.

20+ gadus veca franšīze

Franšīze, kas tagad ir vairāk nekā divus gadu desmitus veca, aizsākās 2001. gadā ar Ātrs un bez žēlastības, un kopš tā laika veidoja automašīnu filmu tendenci.

Franšīze gandrīz tika slēgta pēc Ātrs un bez žēlastības 3

Pēc filmas Ātrs un bez žēlastības: Tokijas sacīkstes filmas saskārās ar nenoteiktību, taču sākotnējo dalībnieku atgriešanās filmā Ātrs un bez žēlastības 4 to atdzīvināja, pārveidojot franšīzi.

Pirmā filma izraisīja ielu sacīkstes

Sākotnējās filmas iznākšana 2001. gadā izraisīja ielu sacīkšu uzplaukumu. Pat šodien policija turpina vērsties pret nelegālajām sacīkstēm.