Labākās filmas 2020. gadā

Iepazīsties ar 2020. gada aktuālāko filmu topu - Top 20 labākās filmas 2020. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko portālu publiskiem vērtējumiem, un skatītāju atsauksmēm. 2020. gads filmu industrijā paliks atmiņa ar visvairāk pārcelto vai neuzņemto filmu un vēsturiski zemāko filmu ieņēmumu gadu, pateicoties pasaules Covid-19 pandēmijai.

Tik daudzsološais gads iesākās ar daudz dažādu izcilu mākslas darbu - filmu paziņojumiem, kā jaunā Bonda filmam, Ātrs un bez žēlestības filmas turpinājums un citas super varoņu asa sižeta filmas. Tomēr jau gada sākuma pasaules COVID-19 pandēmija ieviesa ļoti skarba korekcijas. Kinoteātri aizvērās, filmu studijas cieta miljoniem vērtus zaudējumus, un kopumā situācija bija ļoti smaga. 2020. gadu var droši nosaukt par zudušo gadu filmu industrijā. Tomēr dažās veiksmīgas filmas 2020 tomēr sagaidīja savu pirmizrādi, kā komēdijas un animācijas filmas, kuru auditorija ir vislojālākā un šīs filmas bieži var atrast latviešu vai krievu valodās.

Kā vienas no 2020. gada veiksmīgākajām un populārākajām filmā un multfilmām var izcelt animācijas filmu “Dvēsele” un asa sižeta filmu “Tenet”, kura lielā mērā ir uzņemta arī mūsu kaimiņos esošajā Igaunijā. Filmas 2020 gadā, kļuva par digitālo straumēšanas gadu, kur tādi video servisi, kā Netflix piedzīvoja neticamu izaugsmi. Pandēmijas mājsēde palielināja online filmu skatītāju skaitu līdz nebijušiem skaitļiem.

2020. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2020 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2020. gada 20 labāko filmu topu.

Fantāziju sala filma
20
SKATIES TREILERI

Fantāziju sala (2020)

Fantasy Island

4.9 Šausmu filmas Fantāzijas

Uzņēmējs kādā tropiskā salā izveidojis īstu paradīzi, kur visneprātīgākie viesu sapņi kļūst par realitāti. Tur nokļūt nav vienkārši: pakalpojuma cena ir milzīgā un veiksminieki tiek atlasīti loterijā. Kādu dienu veiksme uzsmaida Melānijai. Taču sapņi kļūst par murgiem un viņai kopā ar citiem viesiem jāatmin salas noslēpums, lai glābtu savu dzīvību.

Mans spiegs filma
19
SKATIES TREILERI

Mans spiegs (2020)

My Spy

6.3 Asa sižeta filmas Komēdijas

Rūdītais CIP aģents Džeidžei tiek pazemināts amatā un nosūtīts misijā novērot deviņgadīgās Sofijas ģimeni. Solot nenodot atklātībai Džeidžei aizsegu, Sofija pierunā aģentu veltīt viņai laiku un apmācīt spiegošanas prasmēs. Lai gan sākotnēji piedāvājums viņā raisa skepsi, Džeidžei aptver, ka gudrībā un atjautībā ar Sofiju viņš mēroties nevar.

Neredzamais cilvēks filma
18
SKATIES TREILERI

Neredzamais cilvēks (2020)

The Invisible Man

7.1 Šausmu filmas Trilleris

Neizturot vardarbības attiecības ar bagāto un izcilo zinātnieku, Sesīlij nakts melnumā aizbēg no mājām. Drīzumā Sesīlija saņem ziņu, ka viņas bijušais draugs ir izdarījis pašnāvību, atstājot viņai mantojumā milzu bagātību. Jaunajai sievietei ir aizdomas, ka viņš savu nāvi ir inscenējis un Sesīlija pamazām sāk zaudēt veselo saprātu...

Virs mēness filma
17
SKATIES TREILERI

Virs mēness (2020)

Over the Moon

6.5 Animācijas filmas Mūzikls Piedzīvojumu filmas

Animācijas mūziklā meitene uzbūvē raķešu kuģi un lido ar to, cerot satikt mītisku mēness dievieti.

Artēmijs Fouls filma
16
SKATIES TREILERI

Artēmijs Fouls (2020)

Artemis Fowl

4.2 Piedzīvojumu filmas Zinātniskā fantastika

Artēmijs Fauls ir 12 gadus vecs ģēnijs no kriminālajām aprindām un nebūt ne piemīlīgs un viennozīmīgi pozitīvs galvenais varonis. Brīnumbērns nāk no bagātas ģimenes, dzīvo greznā muižā un pats galvenais viņa dzīvē ir nauda un zelts. Turklāt tajā visā ir iesaistīta pazemes pasaule, rūķīši, fejas, elfi, troļļi, goblini un modernās tehnoloģijas.

Brīnumsieviete 1984 filma
15
SKATIES TREILERI

Brīnumsieviete 1984 (2020)

Wonder Woman 1984

5.4 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Jaunākais Brīnumsievietes piedzīvojums mūs pārceļ uz 1984. gadu, aukstā kara laiku, kad amazoņu princesei Diānai jāstājas pretī diviem jauniem ienaidniekiem - mediju biznesmenim Maksam Lordam un no draudzenes par ienaidnieci kļuvušajai Barbarai Minervai jeb Čītai. Visā iesaistīts arī Diānas bijušais mīļotais Stīvs Trevors.

Vecā gvarde filma
14
SKATIES TREILERI

Vecā gvarde (2020)

The Old Guard

6.6 Asa sižeta filmas Trilleris

Slepena nemirstīgo algotņu komanda pēkšņi tiek pakļauta atklātībai, un tagad tai jācīnās, lai paturētu viņu identitāti tāpat kā tiek atklāts negaidīts jauns dalībnieks.

Uz priekšu filma
13
SKATIES TREILERI

Uz priekšu (2020)

Onward

7.5 Multfilma Piedzīvojumu filmas

Pasaulē ir izzudusi visa kādreiz pielietotā maģija un brīnumainās radības nodarbojas ar pilnīgi ikdienišķām lietām. Taču divi brāļi elfi dodas piedzīvojumiem bagātā ceļojumā, lai atrastu to vietu, kur maģija vēl ir sastopama.

Plēsīgie putni filma
12
SKATIES TREILERI

Plēsīgie putni (2020)

Harley Quinn: Birds of Prey

6.1 Asa sižeta filmas Komēdijas

Kad Gotemas zemiskākā narcistiskā ļaundara Romana Sionisa un viņa padevīgā rokaspuiša Zasa nežēlastībā krīt meitene vārdā Kasa, visa pilsēta tiek apgriezta otrādi, lai viņu atrastu. Arles, Mednieces, Melnā Kanārijputniņa un Renē ceļi krustojas, un nesaderīgajai četrotnei neatliek nekas cits kā apvienoties, lai uzveiktu Romanu.

Bladšots filma
11
SKATIES TREILERI

Bladšots (2020)

Bloodshot

5.7 Asa sižeta filmas Drāmas

Kāds kareivis, tiek atgriezts dzīvē ar jaunāko nano un biotehnoloģiju palīdzību: viņa organismā ievadītie mikroskopiskie nanoroboti vīrieti ir pataisījuši par supercilvēku. Tomēr viņš sāk atcerēties savu iepriekšējo dzīvi, savu nogalināto sievu un viņas slepkavas un grasās atriebties. Taču vai uz šīm atmiņām var paļauties? Un vai atriebes kāre ir viņa paša jūtas?

Soniks: Filma filma
10
SKATIES TREILERI

Soniks: Filma (2020)

Sonic The Hedgehog

6.5 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Soniks kopā ar savu jauniegūto draugu - policistu Tomu Vakovski stāsies pretī doktoram Robotnikam, kuram ir plāns: sagūtīt Soniku un izmantot viņa neierobežotās superspējas, lai sagrābtu varu visā pasaulē.

Emma filma
9
SKATIES TREILERI

Emma (2020)

Emma.

6.7 Komēdijas Romantiskās filmas Drāmas

Jaunā, apburošā un bagātā Emma Vudhausa ir pārliecināta, ka nemūžam neizies pie vīra, un pati būs savas dzīves noteicēja. Taču viņai ļoti tīk savest kopā citus. Tas nav tik viegli, kā Emma iecerējusi, un sagādā viņai ne mazums pārpratumu. Aizrāvusies ar citu romantiskās dzīves sakārtošanu, viņa nepamana, ka viņas mīlestība jau ilgu laiku ir bijusi tepat, viņas acu priekšā.

Pasaules ziņas filma
8
SKATIES TREILERI

Pasaules ziņas (2020)

News of the World

6.8 Piedzīvojumu filmas Drāmas

Pilsoņu kara veterāns piekrīt piegādāt meiteni, kuru pirms gadiem kiovieši aizveda, pret viņas gribu krustmātei un tēvocim. Viņi ceļo simtiem jūdžu un saskaras ar nopietnām briesmām, meklējot vietu, kuru vai nu var saukt par mājām.

Izglābšana filma
7
SKATIES TREILERI

Izglābšana (2020)

Extraction

6.7 Asa sižeta filmas Trilleris

Indijas noziedznieka dēlu nolaupa bandas vadonis no Bangladešas, kuru starpā jau sen valda naids. Tiek nolīgta grupa profesionāļu, lai zēnu izglābtu, bet operācijas laikā iejaucas trešā puse un plāni jāmaina.

Sliktie puiši uz mūžu filma
6
SKATIES TREILERI

Sliktie puiši uz mūžu (2020)

Bad Boys for Life

6.6 Asa sižeta filmas Komēdijas

Maikam ir pusmūža krīze, viņš regulāri iekuļas nepatīkamās situācijās, bet Markuss ir nodibinājis ģimeni, kļuvis par policijas. Taču, kad pēc Maika dzīvības sāk tīkot noslēpumaini noziedznieki, leģendārais duets, atceroties savu nesalaužamo zvērestu – sliktie puiši uz mūžu – atkal apvienojas, lai veiktu vēl vienu bīstamu misiju.

Medības filma
5
SKATIES TREILERI

Medības (2020)

The Hunt

6.5 Asa sižeta filmas Trilleris Šausmu filmas

Divpadsmit svešinieki pamodušies izcirtumā. Viņi nezina, kur viņi ir, kā arī kā viņi šeit nonākuši. Kādas nekrietnas interneta sazvērestības ēnā nežēlīga cilvēku grupa savākusies nomaļā vietā, lai medītu cilvēkus sporta pēc. Tomēr viņu plāns sagriežas kājām gaisā, kad viena no medītajām - Kristāla - izmaina notikumu kursu.

Dvēsele filma
4
SKATIES TREILERI

Dvēsele (2020)

Soul

8.1 Animācijas filmas Ģimenes filmas Piedzīvojumu filmas

Mūzikas skolotājs nejauši nokļūst pasaulē, kurā rodas cilvēku sapņi, intereses un aizraušanās. Tur viņš iepazīstas ar Dvēseli 22.

Mulana filma
3
SKATIES TREILERI

Mulana (2020)

Mulan

5.6 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas Drāmas

Filma par bezbailīgo Mulanu, kura uzdodas par vīrieti, lai iestātos armijā un cīnītos pret Ķīnas iekarotājiem. Būdama leģendāra kareivja meita, Mulana aizvieto savu slimo tēvu kaujas laukā, vēl nezinot, ka viņai būs lemts iemantot slavu, kā vienai no izcilākajiem karotājiem visā Ķīnas vēsturē.

Grenlande filma
2
SKATIES TREILERI

Grenlande (2020)

Greenland

6.4 Asa sižeta filmas Trilleris

Zemei tuvojas milzu komētas fragmenti, kuru spēkos ir iznīcināt cilvēci. Izdzīvot katastrofā var, vienīgi nokļūstot bunkuros tālu Grenlandē. Džons, viņa sieva Alisone un dēliņš dodas riskantā ceļojumā, lai izcīnītu savu vietu vienīgajā patvērumā.

Tenet filma
1
SKATIES TREILERI

Tenet (2020)

Tenet

7.5 Asa sižeta filmas Trilleris Zinātniskā fantastika

Bruņojies ar vienu vārdu – Tenet –, filmas galvenais varonis dodas cīņā, lai novērstu Trešo pasaules karu. Viņa misija ved cauri krēslainajiem starptautiskās spiegošanas koridoriem, un atklājas, ka tā pārkāpj esošā laika rāmjus. Tā nav ceļošana laikā. Tā ir inversija.

Skaties 2020. gada labāko filmu topu saīsinātā video versijā:

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas