Skaties filmas krievu valodā online

Skaties krievu filmas online lielākajos filmu portālos, kuri ir apkopoti kvalitatīvākais interneta mājas lapu sarakstā, kas piedāvā jaunākās 2024. gada filmas krievu valodā. Lai gan filmu portālu skaits ir liels un daudzas no tām ir labi apmeklētas, ne vienmēr vēlamās komēdijas, melodrāmas, multfilmas un krievu seriāli ir viegli atrodamas. Atrodi sev piemērotāko bezmaksas filmu portālu un skaties jaunākās filmas online.

2024. gada portālu saraksts, kuri piedāvā krievu filmas
Nr. Nosaukums Adrese Bezmaksas
1. IVI https://www.ivi.tv Nav
2. KinoGO http://kinogo.club Ir
3. KinoKrad http://kinokrad.co Ir
4. RuTube https://rutube.ru Ir
5. HDRezka http://hdrezka.ag Ir
6. Megogo http://megogo.net Daļēji
7. LostFilm http://lostfilm.tv Ir
8. Tvigle http://www.tvigle.ru Ir
9. YouTube https://youtube.com Ir
10. FilmiX http://filmix.me Ir
11. KinoLine.lv http://kinoline.lv Ir

Krievijas online filmu portāli ar plašāko saturu krievu valodā

Krievijā vēsturiski ir labi attīstīto dažādi failu apmaiņas tīkli, kuros varēja atrast jebkuru filmu krievu valodā. Tomēr mūsdienās to popularitāte strauji noriet, jo virsroku pārņēma dažādas filmu lapas, kuras piedāvā skatīties tiešsaistē dažādas ārzemju filmas online krievu valodā.

Ņemot portālu augsto apmeklētību, kura ir mērāma desmitiem miljonu cilvēku mēnesī, tas spēj strauji attīstīties un piedāvāt aizvien kvalitatīvāku saturu krieviski. Nav iespējams izdalīt, kuru filmu žanru ir vairāk katrā portālā, jo visi viņi ar milzīgā datubāzēm, kurās būs viegli atrast: krievu filmas, multfilmas, komēdijas, krievu melodrāmas, seriālus un daudzas citas online filmas.

Legālā satura portāliem Krievijā nav viegli, jo tie ir nekonkurēt spējīgi ar savu maksas saturu, kuru salīdzinoši viegli var atrast citos portālos bezmaksas. Tomēr tādi portāli, kā RuTube, IVI un Megogo ir atraduši veidu, ka piesaistīt apmeklētājus, jo tajos ir atrodami populārie krievu seriāli pilnīgi bezmaksas. Šajā ziņā arī pasaules lielākais video portāls YouTube ierindojās starp lielākajiem krievu filmu portāliem, jo tajā arī ir atrodamas daudzas multfilmas bērniem un filmas online krievu valodā.

krievu filmas online

Paradoksāli, bet tas ir fakts, ka lielākajos pirātiskajos portālos bieži vien ārzemju filmas krievu valodā ir atrodamas ātrāk nekā daudzos oficiālajos portālos, kas tikai vecina šo filmu resursu popularitāti. Krievijas skatītāji ir īpaši iecienījuši vecās labās animācijas filmas, drāmas, krievu komēdijas un filmas par karu, kuras bieži vien tiek pasniegtas kā melodrāmas. Skaties jaunākās 2024. gada krievu filmas mūsu uzskaitītajos portālos.

Nelegālais saturs bieži vien ir kopēts no televīzijas vai kāda datu nesēja. Filmas var skatīties latviski, pilnīgi bezmaksas. Jārēķinās šie portāli bieži vien ir uz izdzīvošanas robežas, jo, lai arī to apmeklētība ir milzīga, to reklāmas ieņēmumi nav pietiekoši lieli. Liela daļai reklāmas tīklu tiem ir liegta pieeja dēļ negodīgas satura publicēšanas. Katra paša ziņā ir kādu resursu izmantot, lai noskatītos savu izvēlēto 2024. gada komēdiju vai šausmu filmu.

Skaties jaunākās krievu filmas internetā

Skatīties krievu filmas online augstā HD kvalitātē un ar nepārtrauktu video straumēšanu noteikti ir daudz patīkamāk, nekā uzturēties kādā tehniski likti nodrošinātā filmu portālā. Mūsu uzskaitīti portāli piedāvā labākās ASV filmas krievu valodā un skatītākās jaunās un vecās krievu filmas internetā. Apskaties īsu video par video portāliem, kuri piedāvā šo filmu saturu.

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas


IVI.tv

Lielākās un apmeklētākais legālā satura portāls IVI.tv piedāvā plašāko maksas saturu krieviski. 2010. gada izstrādātais projekts, ātri ieguvis atzinību dēļ savas pieejamās cenu politikas. Augošais apmeklētāju skaits joprojām uzrāda pozitīvas tendences. IVI atrodas labākās 2024. gada komēdijas, multfilmas bērniem un citas lieliskas filmas online krievu valodā. Šobrīd tuvākais portāla legālais konkurents atpaliek vairākas reizes pēc statistikas rādītājiem. Lapas adrese: ivi.tv

KinoGo

KinoGo ir lielākais un apmeklētākais filmu portāls Krievijā, kurā var atrodas seriāli un daudz filmas online krievu valodā. Šis lapa ir viena no apmeklētākā lapām visā valstīt, ņemot vērā šo statistiku var noprast, ka te tiek piedāvātas dažādu filmu pirmizrādes, kuras vēl nav pieejamas citviet.

LostFilm

Lielākais portāls, kurā var atrast visus ārzemju seriālus krievu valodā vai arī krievu seriālus ir LostFilm.tv. Šī lapa jau 10. gadus nodarbojās ar seriālu video satura atrādīšanu. Gadiem ejot parasta failu apmaiņas lapa kļuva par lielāko seriālu portālu Krievijā ar savu ziņu sleju, filmu vērtējumiem un padziļinātām diskusijām par seriāliem.

RuTube.ru

RuTube ir līdzinieks populārākais video izvietošanas platformai YouTube, bet paredzēt krieviski runājošai auditorijai. Neskatot privāti ievietotos video, Rutube.ru izdevās izveidot veiksmīgu sadarbību ar vairākiem TV kanāliem. Te ir atrodami jaunākie krievu seriāli un filmas kas tikko ir gājušas uz TV ekrāniem. Tas arī ir viens no veiksmes faktoriem, kāpēc šis video portāls spēj konkurēt ar nelegālā satura mājas lapām. Lapas adrese: rutube.ru


YouTube

Pasaule lielākais video portāls un otrai lielākais meklētājs ir YouTube. Šajā vietnē atrodas daudzas filmas krievu valodā, par kuru eksistenci neviens nav nojautis. Portāla tehniskai nodrošinājums un apmeklētība ir vairākas reizes lielāka, salīdzinot ar jebkuru citu online filmu portālu pasaulē. Pirms meklē filmas šaubīgos portālos, ieskaties YouTube, jo var gadīties, ka tā jau te ir pieejama. Lapas adrese: youtube.com

Tvigle

Tvigle ir online video platforma, kurai ir sadarbība ar vairākiem mūzikas un multfilmu televīzijas kanāliem, kuri patstāvīgi nodrošina ar jaunu saturu. Paralēli iespējai izvietot savu video, te ir atrodamas daudzas filmas bērniem un pieaugušiem krievu valodā. Lapas adrese: tvigle.ru

HDRezka

HDRezka ir otrs lielākais online kinoteātris, kurš piedāvā noskatīties filmas internetā bezmaksas krievu valodā. Visas filmas ir pieejamas izcilā kvalitātē un ārzemju filmas labā krievu tulkojumā. HDRezka lapā būs atrodamas gan multenes bērniem, gan filmas vecākiem.