Labākās filmas 2018. gadā

Uzzini pēc mūsu skatījuma Top 25 labākās filmas 2018. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko portālu publiskiem vērtējumiem, un skatītāju atsauksmēm. 2018. gads filmu industrijā iezīmējās ar daudzām asa sižeta filmām un supervaroņiem, kuri iekaro pasauli.

Tomēr netrūks arī citu žanru filmas, kā komēdijas un multfilmas, kuru auditorija ir vislojālāka un šīs filmas bieži var atrast latviešu vai krievu valodās. Kopumā šis gads ir neticami veiksmīgs daudzām filmu studijām. Piemēram, kino uzņēmums Walt Disney Studios vien pirmajos 9 mēnešos ieņēmumos ir saņēmis jau 7 miljardus ASV dolāru, kas ir jau ir absolūtais rekords uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Tik pat līdzīgi filmu ieņēmumu rezultāti ir citām lielajām kino studijām. Pietam gada nogale parasto ir pati pelnošākā, jo cilvēki vairāk pavada laiku mājās vai apmeklē kinoteātrus.Šajā gada nogales laikā arī parasti tiek paziņotas nākamā gada filmas.

2018. gads pārsteidza ar Latvijas filmām, kur filmu pirmizrāžu skaits ir bija neticami liels. Protams, to var daļēji saistīt ar Latvijas simtgades svinībām, tomēr mēs redzam, ka šī pozitīvā tendence sāk veiksmīgi nostiprināties jau kopš 2017. gada. Vēsturiski latviešu veiksmīgākās filmas ir komēdijas.

2018. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2018 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2018. gada 25 labāko filmu topu.

Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta filma
25
SKATIES TREILERI

Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta (2018)

Tomb Raider

6.4 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Lara Kroftas tēvs ir veiksmīgs uzņēmējs un piedzīvojumu meklētājs, kurš negaidīti pirms vairākiem gadiem ir bezvēsts pazudis. Lara ir jauna sieviete ar nevēlas pārņemt tēva impēriju, tomēr tic ka viņš ir miris. Tā atrod nelielu pavedienu, kur tēvs varētu būt pazudis un dodas tālā ceļojumā, tā meklējumos.

Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt filma
24

Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt (2018)

Mamma Mia: Here We Go Again!

6.9 Komēdijas Mūzikls Romantiskās filmas

Turpinājums slavenajam mūziklam “Mamma Mia!” notikumi risinās Grieķijas salā, kur Sofija veic pēdējos iekārtošanas darbus pirms savas viesnīcas atvēršanas. Šajā saspringtajā un tai pat brīdi lieliskajā laikā tā uzzina viņas ģimenē ir gaidāms bērniņš.

Akvamens filma
23

Akvamens (2018)

Aquaman

8.4 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Akvamens ir cilvēka un Atlantīdas karalienes dēls, kurš ir kļuvis pa pusei cilvēks, pa pusei atlantīdietis, kas dod viņam īpašas spējas komunicēt ar ūdens dzīvniekiem un spēt elpot zem ūdens. Brīdī, kad viens no viņa Atlantīdas radiniekiem piesaka karu virsūdens pasaule, Akvamenam nekas cits neatliek kā aizstāvēt cilvēku pasauli.

Hans Solo Zvaigžņu karu stāsts filma
22

Hans Solo: Zvaigžņu karu stāsts (2018)

Solo: A Star Wars Story

7.0 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Hans ir ātrākais pilots Galaktikā un nenotverams kontrabandists, kuram ir iemantojis savu slavu dažādas aprindās. Stāsts par Hana Solo bērnības dienām, kā dzima viena no slavenākajām “Zvaigžņu karu” leģendām.

Zagļu medības filma
21

Zagļu medības (2018)

Den of Thieves

7.0 Asa sižeta filmas Drāmas

Trīs nenotverami banku laupītāji nolemj izdarīt neiespējamo – aplaupīt ASV Federālo rezervju banku pilsētas centrā. Tomēr šim noziegumam pretī stājās elitāra Losandželosas šerifa vienība, kas padara nozieguma veikšanu daudz grūtāku.

Spēļu nakts filma
20

Spēļu nakts (2018)

Game Night

7.0 Asa sižeta filmas Komēdijas

Vairāki pāri, izklaides nolūkos, satiekas un īsteno spēļu nakti, kurā sarīko neīstu slepkavības izmeklēšanu ar neīstiem policistiem un slepkavām. Viens no dalībniekiem ir nolaupīts un visi vēlas atrisināt mīklu un uzvarēt, tomēr spēle pakāpeniski aiziet pārāk tālu.

Reinkarnācija filma
19

Reinkarnācija (2018)

The Hereditary

Kopš vecmāmiņas nāves, šķietami mierīgā namā, sāk notikt neizskaidrojami notikumi. Tie aizvien vairāk atklāj biedējošus faktus par ģimeni, kura ir dzīvojusi šajā mājā. Enija saprot, ka atslēga ir meklējama pagātnē viņai ir jānoskaidro lāsta noslēpums, kurš ir nodots no paaudzes paaudzei.

Talija filma SKATIES TREILERI
18

Talija (2018)

Tully

7.0 Komēdijas Drāmas

Trīs bērnu netiek ir pārgurusi un ikdienā netiek galā ar bērnu audzināšanu. Tā ir tuvu nervu sabrukumam. Situāciju mēģina labot brālis, kas nolīgst auklīti uz nakti. Auklīte neticami labi tiek galā ar saviem pienākumiem un sieviete nevar iztēloties vairs dzīvi bez auklītes palīdzības.

Grinčs filma
17

Grinčs (2018)

The Grinch

6.4 Multfilmas Komēdijas

Griņčs uzskata Ziemassvētkus par briesmīgāko laiku visā gadā. Viņam šie svētki tik nepatīk, ka izraisa riebumu un dusmas. Turpretim viņam līdzās atrodas Kasīšu pilsētiņa, kur Ziemassvētki ir gaidītākais laiks visā gadā. Šoreiz Griņčam ir plāns nozagt ziemassvētku, kamēr visi guļ, bet šī plāna realizāciju izjauc kāda maza meitenīte, kas liek Griņčam aizdomāties par savām izdarībām.

Izsalkusī pilsēta filma
16

Izsalkusī pilsēta (2018)

Mortal Engines

6.7 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Tālā nākotne pasaule vairs nav kā šobrīd dēļ nepatveramām vētrām un citiem neprognozējamiem laika apstākļiem. Cilvēki dzīvo uz milzu kuģiem, kas pārvietojās un iznīcina mazākas pilsētas. Toms katru dienu cīnās par izdzīvošanu un satiek vietējo dumpinieci, kas vēlas manīt šī brīža valdošo iekārtu.

Dedpūls 2 filma
15

Dedpūls 2 (2018)

Deadpool 2

7.8 Asa sižeta filmas Komēdijas

Dedpūls pārdomā savu dzīve jēgu un kā dzīvot tālāk un kādam ir jābūt īstam super varonim, tikmēr pie apvāršņa ir parādījies ideāls kareivis, kas veic savas nāvējošas misijas. Lai cīnītos ar to Dedpūls dažkārt izmantot arī pietiekoši netīras metodes.

Spēle sākas filma
14

Spēle sākas (2018)

Ready Player One

7.5 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Tālā nākotnē pēc viena no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē nāves tā dārgumi tiek apslēpti virtuālā pasaulē. Šo dārgumu meklēšanā iesaistās daudzi, tais skaitā jaunietis Veids Vatss, kas uzsākot ceļojumu virtuālajā vidē nebija apzinājies tās bīstamību un nozīmi.

Fantastiskās būtnes Grindelvalda noziegumi filma
13

Fantastiskās būtnes: Grindelvalda noziegumi (2018)

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

6.9 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Tumšais burvis Gelerts ir izbēdzis no apcietinājuma un sāk veidot sev sekotāju pulku, kuri pat nenojauš, kādiem mērķiem tas tiek darīts. Burvju sabiedrība tiek sašķelta divās lielās nometnēs dēļ dažādiem viedokļiem. Lai Gelertam neizdotos savus tumšos nodomus Dumidors lūdz palīdzību saviem bijušajiem audzēkņiem.

Pasakaini bagāti filma
12

Pasakaini bagāti (2018)

Crazy Rich Asians

7.1 Romantiskās filmas Komēdijas

Rečela un Niks iepazinās Ņujorkā un pēc ilgstošiem romantiskiem randiņiem Niks aicina doties uz Singapūru, lai iepazīstinātu ar saviem vecākiem, kuri izrādās ir vieni no bagātākajiem cilvēkiem Azijā. Reičelai nākas saskarties ar ievērojamām grūtībām no Nika nelabvēļiem, jo tie bija cerējuši redzēt viņam blakām meiteni no turīgas un ietekmīgas ģimenes.

Neiespējamā misija: Sekas filma
11

Neiespējamā misija: Sekas (2018)

Mission: Impossible - Fallout

7.9 Trilleris Piedzīvojumu filmas

Ītena komanda cieš smagu sakāvi īpaši svarīgā uzdevumā, kas veicināja nopietnu apdraudējumu pasaulei. Tāpēc pie uzdevuma nākas ķerties ar īpašu rūpību, lai labotu šo kļūdu un spētu neitralizēt radioaktīvas raķetes, kuru mērķis nav zināms.

Sīkpēdis filma
10

Sīkpēdis (2018)

Smallfoot

6.7 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Vienā jaukā dienā kāds jauns, atjautīgs jetijs sastop savādu radījumu, kurš, kā viņam likās, nemaz neeksistē – cilvēku. Ziņas par "sīkpēdi" izraisa pamatīgu satraukumu sniega cilvēku sabiedrībā. Kādi vēl pārsteigumi varētu slēpties aiz viņu noslēgtā ciematiņa robežām tālajā un plašajā pasaulē?

Robins Huds filma
9

Robins Huds (2018)

Robin Hood

5.4 Trilleris Piedzīvojumu filmas

Aizraujoša piedzīvojumu filma par Robinu, kas stājas pretī korumpētam Anglijas monarham. Filmā ir daudz dažādu notikumu un asa sižetu ainu ar jaunām un mīlestību, kura nepazūd.

Neliels lūgums filma
8

Neliels lūgums (2018)

A Simple Favor

7.1 Drāmas Komēdijas

Jaunā ēdienu gatavošana video blogere Stefānija, iepazīstas ar Emīliju un šķietami kļūst par labākajām draudzenēm. Vienu dienu Emīlija nozūd bez mazākā pavediena. Stefānija nevar atstāt šo dīvaino situāciju un visiem spēkiem mēģina atklāt Emīlija pazušanas iemeslus. Jo vairāk tā rokas tās pagātnē, jo vairāk saprot, cik mīklaina personība bija Emīlija.

Skudrcilvēks un Lapsene filma
7

Skudrcilvēks un Lapsene (2018)

Ant-Man and the Wasp

7.2 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Komēdijas

Skudrcilvēka tērpa izgudrotājs lūdz palīdzību Skotam veikt vienu bīstamu uzdevumu, kura veikšanai viņam nāk palīgā arī jauns varonis – Lapsene. Ar šī uzdevuma veikšanu Skudrcilvēks pierādīs, ka ir cienīgs Atribēju komandas biedrs.

Klusā pasaule filma
6

Klusā pasaule (2018)

A Quiet Place

7.6 Šausmu filmas Drāmas

Filma par ģimeni, kura ir pārbijusies no dīvainas radības, kas negaidīti uzbrūk pie mazākās skaņas. Lai izdzīvotu ir nepieciešams uzvestiem maksimāli klusi un viltīgi.

Sicario 2: Karteļu karš filma
5

Sicario 2: Karteļu karš (2018)

Sicario: Day Of The Soldado

7.1 Asa sižeta filmas Drāmas

Pierobežā starp ASV un Meksiku narkotiku veicinošie konflikti tikai pieņemas spēkā un papildus tam tiek izvērsta arī kaujinieku transportēšana. Lai nepieļautu turpmāko situācijas pasliktināšanos Mets apvieno spēkus ar Alehandro, lai cīnītos ar karteļu kariem, tomēr Alehandro nebija pats uzticamākais partneris un viņam ir savi plāni padomā.

Atriebēji: Bezgalības karš filma
4

Atriebēji: Bezgalības karš (2018)

Avengers: Infinity War

8.5 Asa sižeta filmas Fantāzijas

PĻaunums no starpgalaktikas tālajiem ceļiem ir pietuvojies planētai Zeme. Atriebēji vēl nav sastapuši tik lielu apdraudējumu cilvēces pastāvēšanai. Viņu galvenais uzdevums ir nosargāt bezgalības akmeņus, kuru apkopošana dos nedomājamu spēku un varu, un neviens vairs nespēs apturēt ļaunos spekus.

Pirmais cilvēks uz Mēness filma
3

Pirmais cilvēks uz Mēness (2018)

First Man

7.6 Drāmas Biogrāfiskas filmas

Biogrāfiska filma par Nīlu Ārmstrongu un viņa līdz vispasaules vēsturiskam brīdim, kad 1969. gada 20. jūlijā viņš kļuva par pirmo cilvēku pasaulē, kurš izkāpis uz Mēness.

Melnā Pantera filma
2

Melnā Pantera (2018)

Black Panther

7.4 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Vakanda ir brīvumu zeme, kurā atrodas neticami daudz derīgo izrakteņu un dārgakmeņu. Šī iemesla pēc Vakanda, bieži ir apdraudēta ar no nelūgtiem viesiem un ir spiesta atvairīt visdažādākos uzbrukumus. Šoreiz ienaidnieks ir ļoti gudrs un aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģijām. Tikai Melnā Pantēra spēs stāties pretī šim ļaunumam.

Zvaigzne ir dzimusi filma
1

Zvaigzne ir dzimusi (2018)

A Star Is Born

Emilija jauna mūziķe, kurai nav drosmes uzkāpt uz skatuves, bet tikai rakstīt lieliskus dziesmu vārdus. Kādu dienu viņa satiek Džeksonu, kurš ir slavens dziedātājs, un viņš viņu iedrošina iznākt uz lielās skatuves un parādīt savu apslēpto talantu. Starp viņiem uzvirmo īpašas jūtas, tanī par laikā Emilija gūst lielus panākumus savā karjerā.

Skaties 2018. gada labāko filmu topu saīsinātā video versijā:

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas