Labākās filmas 2024. gadā

Iepazīsties ar 2024. gada aktuālāko filmu topu - Top 25 labākās filmas 2024. Filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko kino kritiķu vērtējumiem, filmu portālu publiskiem vērtējumiem un komentāriem, kā arī skatītāju atsauksmēm. 2024. gads iesācies ar ilgi gaidītās filmas - Kāpa: Otrā daļa pirmizrādi. Tā sākotnēji bija plānota 2023. filmu gadā, tomēr dažādu apstākļu dēļ tā tika pārcelta.

Kopumā šis gad būs bagāts ar piedzīvojumu, šausmu un asa sižeta filmām. Gandrīz karu nedēļas nogali būs kāda pirmizrāde no šo žanru filmām. Ir vērts pieminēt, ka 2023. gadā norisinājies vispārējs streiks Holivudā, un tas lika pārcelt daudzas filmas uz vēlāku laiku. Piemēram, filma Mednieks Kreivens ir tika pārcelta uz veselu gadu, kas ir liels izaicinājums, gan režisoriem, gan aktieriem un pārējām iesaistītajām pusēm.

Filmu studijas joprojām atgūstas pēc pandēmijas un filmu 2024. gads izskatās beidzot kā atspēries kino industrijā – kinoteātros un online filmu platformās tiek piedāvāts augstas kvalitātes filmas un multfilmas. Iezīmējas ļoti asa konkurence interneta straumēšanas portāliem. Uzvaras gājienu rāda tie portāli, kas nodrošina filmas ar atpazīstamākiem aktieriem un spēj rādīt ekskluzīvus filmu piedāvājumus no Holivudas.

Filmas 2024 būs bagāts ne tikai ar filmām pieaugušajiem, bet arī ilgi gaidītas animācijas filmas, kā Nejaukais es 4 un Kung Fu Panda 4 būs skatāma uz lielajiem kinoteātru ekrāniem un kā parasti latviešu valodā. Mazākie kino skatītāji noteikti novērtēs jaunākos varoņu piedzīvojumus

2024. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2024 gadā

Filmas 2024 tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2024. gada 25 labāko filmu topu.

Tīklmadāma filma 2024
25
SKATIES VIDEO

Tīklmadāma (2024)

Madame Web

3.7 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Tīklmadāma stāsta par Ņujorkas mediķi Kasandru Vebu, kuras pēkšņi parādās gaišreģes spējas. Kad viņa atklāj pagātnes noslēpumus, viņai nākas aizsargāt trīs jaunas sievietes no noslēpumaina pretinieka, kas vēlas viņu nāvi.

Mednieks Kreivens filma 2024
24
SKATIES VIDEO

Mednieks Kreivens (2024)

Kraven the Hunter

Zinātniskā fantastika

Mednieks Kreivens atklāj Marvel tēla negatīvo pusi. Filma stāsta par Kreivena ceļu, centieniem kļūt par labāko mednieku un kāpēc viņš kļuva par briesmīgu pretinieku Zirnekļcilvēkam.

Ārgails filma 2024
23
SKATIES VIDEO

Ārgails (2024)

Argylle

6.0 Asa sižeta filmas Trilleris

Filma Ārgails piedāvā aizraujošu stāstu, kur spiegu romānu rakstītāja Elija Konveja nonāk reālās spiegu darbības ķēdē. Kopā ar spiegu Eidenu un kaķi Alfiju viņa piedzīvo trillerīgu piedzīvojumu, meklējot atbildes par reālajiem notikumiem, kas sāk atgādināt viņas pašas literāros sižetus. Šī filma apvieno kaitinošu humoru, spiegu šāvienu, un neaizmirstamu kaķa Alfija piedzīvojumus, pievilcinot līdzjūtējus gan detektīvu, gan komēdiju žanrā.

Dedpūls un Vilknadzis filma 2024
22
SKATIES VIDEO

Dedpūls un Vilknadzis (2024)

Deadpool & Wolverine

Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Filma Dedpūls un Vilknadzis stāsta par Dedpūla iesaistīšanos Laika variācijas iestādē, lai aizsargātu multiversu. Kopā ar Vilknadzi viņš izmainīs Marvel supervaroņu pasauli, saskaroties ar jaunām briesmām un radot nebijušus piedzīvojumus visās dimensijās.

Mātes instinkts filma 2024
21
SKATIES VIDEO

Mātes instinkts (2024)

Mothers Instinct

Drāmas Trilleris

Filma Mātes instinkts - stāsta par Alisi un Selīnu, kas bauda dzīvi skaistajā 60to gadu ASV priekšpilsētā. Traģisks negadījums pārvērš idilli šausmās, aizdomās un paranojā. Sākas nāvējoša rotaļa, kurā vienīgais, kam uzticēties, ir savs instinkts.

Kung Fu Panda 4 filma 2024
20
SKATIES VIDEO

Kung Fu Panda 4 (2024)

Kung Fu Panda 4

6.5 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Kung Fu Panda 4 turpina Po piedzīvojumus, kad viņš meklē un apmāca jaunu Pūķa karotāju. Viņa uzdevums sarežģījas, kad ļaunā burve mēģina atsaukt atpakaļ visus ļaundarus, ko Po agrāk uzvarējis Miera ielejas garu valstībā.

Vērotāji filma 2024
19
SKATIES VIDEO

Vērotāji (2024)

The Watchers

Šausmu filmas Mistikas filmas

Filma Vērotāji sniedz ieskatu Mīnas dzīvē, kad viņa atrod patvērumu nevainojamajā Īrijas mežā. Viņa satiek trīs svešiniekus un kopā ar viņiem nonāk sarežģītā situācijā, cīnoties ar noslēpumainām būtnēm, kas ir neredzamas, bet spēj redzēt visu.

Pērtiķu planētas karaliste filma 2024
18
SKATIES VIDEO

Pērtiķu planētas karaliste (2024)

Kingdom of the Planet of the Apes

Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Filma Pērtiķu planētas karaliste - sekotā Cēzara pārvaldījumam, stāsta par jaunu pērtiķi, kas ceļo un šaubās par mācītās vēstures patiesumu. Viņa izvēle ietekmēs gan pērtiķu, gan cilvēku nākotni, atklājot jaunas perspektīvas un konfliktus starp abiem dzīvnieku veidiem.

Omen: Pirmais pareģojums filma 2024
17
SKATIES VIDEO

Omen: Pirmais pareģojums (2024)

The First Omen

Šausmu filmas

Filma Omen: Pirmais pareģojums - skar jaunu amerikānieti, ko sūta uz Romu, lai kalpotu baznīcai. Viņa atklāj sazvērestību, kas rada šaubas par ticību un liek tai cīnīties ar briesmīgu spēku, kas vēlas radīt ļaunumu.

Godzilla un Kongs: Jaunā impērija filma 2024
16
SKATIES VIDEO

Godzilla un Kongs: Jaunā impērija (2024)

Godzilla x Kong: The New Empire

Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Filma Godzilla un Kongs: Jaunā impērija - turpina episko cīņu, apvienojot varenā Konga un baismīgā Godzillu jaunajā piedzīvojumā. Draudi apdraud ne tikai viņu, bet arī visu pasaules pastāvēšanu, izklāstot titānu pagātni un atklājot mītisku cīņu ar Galvaskausa salas noslēpumiem.

15 populārākas filmas 2024. Atrodi filmas labākajos filmu portālos vai kinoteātros.
Furioza: Trakā Maksa sāga filma 2024
15
SKATIES VIDEO

Furioza: Trakā Maksa sāga (2024)

Furiosa: A Mad Max Saga

Piedzīvojumu filmas Zinātniskā fantastika

Filma Furioza: Trakā Maksa sāga - stāsta par jauno Furiozu, nolaupītu un Dementusa vadītā baikeru banda. Viņa cenšas izdzīvot pamestajā pasaulē, nokļūstot Citadeles varas cīņā starp Imortanu Džo un Dementu, un saskaras ar daudziem pārbaudījumiem, lai sasniegtu savu mērķi.

Spoku mednieki: Sasaluma impērija filma 2024
14
SKATIES VIDEO

Spoku mednieki: Sasaluma impērija (2024)

Ghostbusters: Frozen Empire

6.6 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Filma Spoku mednieki: Sasaluma impērija - stāsta par Spengleru ģimenes atgriešanos Ņujorkā, cīnoties pret ļaunu spēku, kas draud pilsētai, atbrīvojot senus noslēpumus un apdraudot pasaules likteni. Viņiem jāsavieno spēki, lai glābtu cilvēci no jauna ledus laikmeta.

Monkey Man: Grautiņš Mumbajā filma 2024
13
SKATIES VIDEO

Monkey Man: Grautiņš Mumbajā (2024)

Monkey Man

Asa sižeta filmas Trilleris

Filma Monkey Man: Mumbajas Pērtiķis - iestāsta par jaunu vīrieti Mumbajā, kur bagātie izmanto nabagus. Iedvesmojies no leģendas par pērtiķi Hanumanu, viņš krāj spēkus cīņas ringā, gatavojoties atriebībai. Tērpies pērtiķa maskā, viņš iegūst iekšējo spēku, lai ienāktu kriminālās un politiskās aprindās un liktu varmākām atbildēt par noziegumiem.

Pilsoņu karš filma 2024
12
SKATIES VIDEO

Pilsoņu karš (2024)

Civil War

Asa sižeta filmas

Filma Pilsoņu karš - atspoguļo Kalifornijas un Teksasas Nacionālās gvardes uzbrukumu galvaspilsētai, draudot Baltajam namam. Žurnālistu grupa cenšas sasniegt Vašingtonu, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu. Šajā haosa valstī, kur benzīns ir dārgs un dzīvība lēta, katrs solis var būt pēdējais.

Kaskadieris filma 2024
11
SKATIES VIDEO

Kaskadieris (2024)

The Fall Guy

Asa sižeta filmas Drāmas

Filma Kaskadieris seko Kolta piedzīvojumiem kā kaskadierim, kurš ikdienā pieredz ekstrēmus brīžus mūsu izklaides dēļ. Viņam nākas risināt sazvērestību un atgūt mīlestību, darot viņa ikdienas darbu. Vai šī komēdija būs tikpat adrenalīnu pilna kā viņa profesija?

10 labākās filmas 2024. Uzzini kuras tās ir skaties tās online filmu portālos.
Suns, vārdā Karalis Arturs filma 2024
10
SKATIES VIDEO

Suns, vārdā Karalis Arturs (2024)

Arthur the King

Piedzīvojumu filmas

Filma Suns, vārdā Karalis Arturs - stāsta par Zviedrijas piedzīvojumu sacīkšu komandas kapteini Mikaelu Lindnordu, kurš, veicot 400 jūdžu braucienu Ekvadoras džungļos, iepazīst ievainotu suni. Pārcietis kopīgus izaicinājumus, suns paliek kopā ar komandu, un Mikaels nolēm adoptēt to, atvedot atpakaļ uz Zviedriju.

Nevainīgā filma 2024
9
SKATIES VIDEO

Nevainīgā (2024)

Immaculate

Šausmu filmas

Filma Nevainīgā ir stāsts par Sesīliju, dievbijīgu sievieti, kas ierodas skaistajos Itālijas laukos un saņem jaunu lomu klosterī. Tomēr viņa drīz atklāj, ka jaunajā mājā slēpjas tumši un šausminoši noslēpumi.

Svešais: Romulus filma 2024
8
SKATIES VIDEO

Svešais: Romulus (2024)

Alien: Romulus

Šausmu filmas Zinātniskā fantastika

Filma Svešais: Romulus - ievada jaunu kosmosa kolonizatoru grupu, kas atklāj apburoši bīstamas dzīvības formas pamestajās kosmiskajās stacijās. Glābjoties no staciju tumšajiem noslēpumiem, viņi atklāj neparedzamu un trako realitāti, kas draud visam Visumam.

Back to Black filma 2024
7
SKATIES VIDEO

Back to Black (2024)

Back to Black

Biogrāfiskas filmas Mūzika

Filma Back to Black ir nepārspējams 21. gadsimta portrets - ne tikai par Eimiju Vainhausu, bet arī par Kamdenas ielām, slavas cīņu un māksliniecisko dzīvi. Ārkārtīgi spilgts un dinamisks stāsts cenšas izprast viņas māksliniecisko spēju, personības aspektus un mūzikas ikonu likteni, piedāvājot neierasto skatu uz moderno slavenību pasaules izaicinājumiem un talantam.

Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija filma 2024
6
SKATIES VIDEO

Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija (2024)

The Ministry of Ungentlemanly Warfare

Drāmas Kara filmas

Filma Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija - atklāj patiesu stāstu par pirmo īpašo spēku organizāciju, ko izveidoja Vinstons Čērčils Otrā pasaules kara laikā. Raibuma neliešu un disidentu komanda riskēja pret nacistiem, izmantojot neierastas un pilnībā nedžentlmeniskas cīņas tehnikas, mainot kara gaitu un ieliekot pamatus mūsdienu slepenajām operācijām.

Klusā pasaule: Pirmā diena filma 2024
5
SKATIES VIDEO

Klusā pasaule: Pirmā diena (2024)

A Quiet Place: Day One

Šausmu filmas Zinātniskā fantastika

Filma Klusā pasaule: Pirmā diena - stāsta par sievieti, kas cīnās par izdzīvošanu Ņujorkā citplanētiešu iebrukuma laikā. Viņa piedzīvo dienu, kad visur valda klusums, atstājot viņu savās domās un cīņās pret nezināmu ienaidnieku.

Nejaukais es 4 filma 2024
4
SKATIES VIDEO

Nejaukais es 4 (2024)

Despicable Me 4

Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Nejaukais es 4 -turpina Minionu - Gru, Lūsijas, Margo, Edītes un Agneses piedzīvojumus, pieņemot jaunu ģimenes locekli - Gru jaunāko, kura nolūks ir mocīt tēti. Viņi saskaras ar jauniem ienaidniekiem un ir spiesti doties bēgļu gaitās.

Iedomu draugs filma 2024
3
SKATIES VIDEO

Iedomu draugs (2024)

Imaginary

4.8 Šausmu filmas

Filma Iedomu draugs - stāsta par Džesikas ģimenes atgriešanos bērnības mājvietā, kur viņas jaunākajai meitai Alisei veidojas īpašs sakars ar plīša lācīti Čonsiju, atrastu pagrabā. Viņu nevainojamā rotaļa pārvēršas par aizvien apdraudošāku piedzīvojumu.

Bobs Mārlijs: One Love filma 2024
2
SKATIES VIDEO

Bobs Mārlijs: One Love (2024)

Bob Marley: One Love

Biogrāfiskas filmas Mūzika

Filma Bobs Mārlijs: One Love ir cieša sacerējums par leģendārā mūziķa dzīvi un mūziku. Pirmizrādē notiekošais sniedz ieskatu gan Boba dzīves grūtībās, gan priekpilnajos mirkļos, atklājot viņa revolucionāro mūzikas ceļojumu un ietekmi uz pasaules vienotību ar savu mīlestības vēstījumu.

Kāpa: Otrā daļa filma 2024
1
SKATIES VIDEO

Kāpa: Otrā daļa (2024)

Dune: Part Two

8.8 Drāmas Piedzīvojumu filmas

Filma Kāpa: Otrā daļa turpina Pola Atreidesa episko ceļojumu, kad viņš apvienojas ar fremeniem, cīnoties pret sazvērniekiem, aizstāvot ģimeni un novēršot nākotnē draudus.

Labākās filmas 2024 noteikti neļaus vilties arī pašiem prasīgākajiem skatītājiem, jo visus populārākajos filmu žanros ir pārstāvētas augstas kvalitātes filmas.

Pārējās 2024. gada filmas

Ne visas filmas 2024 ir iekļautas filmu topā, tāpēc šīs mazāk populāras filmas var atrast šajā sarakstā. Visnotaļ tas nenozīmē, ka šīs filmas ir sliktākas. Tomēr šo filmu novērtējums ir zemāks.

 • Viesuļvētras filma 2024
 • Pierobeža filma 2024
 • Ļaunuma zeme filma 2024
 • Abigeila filma 2024
 • Zirnekļi filma 2024
 • Čalis iznīcina pasauli filma 2024
 • Lielās sacīkstes. Lancia pret Audi filma 2024
 • Biškopis filma 2024
 • Taro kārts filma 2024
 • Prāta spēles 2 filma 2024
 • Sāncenši filma 2024
 • Brīnišķās kāzas filma 2024
 • Iedomu draugi filma 2024
 • Gārfīlds filma 2024
 • Nakts pelde filma 2024