Labākās filmas 2021. gadā

Iepazīsties ar 2021. gada aktuālāko filmu topu - Top 35 labākās filmas 2021. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko portālu publiskiem vērtējumiem, un skatītāju atsauksmēm. 2021. gadā turpināja plosīties visā pasaulē pandēmija ar jaunu spēku, un neļāva skatītājiem redzēt visas ieplānotās un izziņotās filmas.

Šis gads paliks atmiņa ar ilgi gaidīto filmu Kāpa, kas arī ir ierindojusies mūsu topa augstākajā vieta, pateicoties, izcilai aktieru spēlei un ļoti veiksmīgu stāsta atspoguļojumu. 2021. gads filmu industrijā paliks atmiņā ar pēdējo Bondu 007, kura galvenajā lomā bija Daniels Kregs. Pietam šīs filmas pirmizrādei būtu jābūt 2020. gadā, bet tā tika pārcelta visiem zināmu iemeslu pēc. Filmu studijas beidzot spēja pielāgoties jauniem apstākļiem un stabilizēt ienākumus. Ja salīdzina ar iepriekšējo gadu, tad kopējiem gada filmu ieņēmumi sasniedza 21.3 miljardus dolāru un tas ir gandrīz 2 reizes vairāk kā 2020. gadā, kas filmu industrija bija miglā tīta.

Kopumā skatītāju topā dominēja pārsvarā asa sižeta filmas, ja neskaita vairākas animāciju filmas, kuru popularitāti nespēj izjaut nekādi vīrusi. Tieši online video tiešsaistes portālos multfilmas iegūs viss lielāko skatītāju un ieņēmumu daudzumu. 2021. gada beigās skatītāju iepriecināja, jaunākā filma – Zirnekļcilvēks, kas ļoti augstu skatītāju vērtējumu dažādos filmu reitingu portālos.

2021. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2021 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2021. gada 35 labāko filmu topu.

Sarkanais suns Klifords filma 2021
35
SKATIES VIDEO

Sarkanais suns Klifords (2021)

Clifford the Big Red Dog

5.9 Ģimenes filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Sarkanais suns Klifords stāsta par Emīlijas piedzīvojumiem ar mazu, sarkanu kucēnu Klifordu. Kad Klifords kļūst par milzīgu suni, Emīlija un tētis Keisis dodas piedzīvojumā, izraisot haosu un smieklu pilsētā.

Ķepu patruļa: Filma filma 2021
34
SKATIES VIDEO

Ķepu patruļa: Filma (2021)

Paw Patrol: The Movie

6.1 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Ķepu patruļa - sekotā Raider un viņa uzticamie kucēni cenšas pretoties jaunajam pilsētas mēram Hamdingeram un viņa potenciāli haotiskajiem plāniem Piedzīvojumu pilsētā. Draugu palīdzībā viņi risina jaunas problēmas un bauda jautras piedzīvojumu brīžus!

Īsumā par svarīgo filma 2021
33
SKATIES VIDEO

Īsumā par svarīgo (2021)

Long Story Short

6.6 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Īsumā par svarīgo - stāsta par Tediju, kurš pēc kāzām katru rītu pamostas un atklāj, ka ik pāris minūtēm pāriet uz nākamo dzīves gadu.

Godzilla pret Kongu filma 2021
32
SKATIES VIDEO

Godzilla pret Kongu (2021)

Godzilla vs. Kong

6.3 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Filma Godzilla pret Kongu iedvesmo ar cīņu starp diviem titāniem, kuriem liktenis apdraud cilvēces nākotni. Monarhs uzsāk bīstamu misiju atklātā reljefā, atklājot titānu izcelsmes noslēpumu, draudot iznīcināt gan labo, gan ļauno radību.

Sarkanais brīdinājums filma 2021
31
SKATIES VIDEO

Sarkanais brīdinājums (2021)

Red Notice

6.3 Asa sižeta filmas Trilleris

Filma Sarkanais brīdinājums. Interpols izsludina orderi pret pasaulē visvairāk meklētajiem. FIB profilētājs Džons Hārtlijs apvienojas ar mākslas zagli Nolanu Būtu, lai noķertu Bīskapu. Viņu globālā vajāšana iekļauj pārdrošus laupījumus, deju grīdas, cietumus un džungļus.

Ātrs un bez žēlastības 9 filma 2021
30
SKATIES VIDEO

Ātrs un bez žēlastības 9 (2021)

F9: The Fast Saga

5.2 Asa sižeta filmas Noziegums

Filma Ātrs un bez žēlastības 9 stāsta par Domu Toretto, kurš atkal saskaras ar draudiem no savas pagātnes. Viņš un komanda apvienojas, lai cīnītos pret pamesto brāli un apturētu globālu sazvērestību, kas draud ar katastrofu. Adrenalīna piesātinātajā piedzīvojumā viņiem jārisina riski un jāpārkāpj robežas, lai glābtu tuviniekus.

Venoms: Būs slaktiņš filma 2021
29
SKATIES VIDEO

Venoms: Būs slaktiņš (2021)

Venom: Let There Be Carnage

5.9 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Filma Venoms: Būs slaktiņš - turpina pētnieciskā žurnālista Edija Broka ceļojumu, pielāgojoties dzīvei ar ārpuszemes simbiotu Venomu. Viņš kļūst par nāvējošu aizstāvi, intervējot sērijveida slepkavu Klītusu Kasadiju, kurš pēc izbēga no cietuma.

Bēbis boss: Ģimenes bizness filma 2021
28
SKATIES VIDEO

Bēbis boss: Ģimenes bizness (2021)

The Boss Baby 2: Family Business

5.9 Ģimenes filmas Animācijas filmas

Filma Bēbis boss: Ģimenes bizness stāsta par brāļiem Templtoniem – Timu un bēbi bosu Tedu, kuri ir izauguši un aizgājuši katrs savu ceļu. Tims ir precējies, Teds vada uzņēmumu. Jaunais bēbis boss saved brāļus kopā un iedvesmo jaunam ģimenes biznesam!

Kings man: pirmā misija filma 2021
27
SKATIES VIDEO

Kings man: pirmā misija (2021)

The King's Man

6.3 Asa sižeta filmas Noziegums

Filma Kingsman: Pirmā misija stāsta par Kingsman organizāciju, specdienestu elitu, kas slēpj savus sasniegumus cilvēces labā. Konrāds, Oksfordas hercoga dēls, kļūst par vienu no talantīgākajiem aģentiem, ieraugoties bīstamajā spiegu pasaulē, lai kalpotu Anglijai.

Ceļojums atmiņā filma 2021
26
SKATIES VIDEO

Ceļojums atmiņā (2021)

Reminiscence

5.9 Romantiskās filmas Zinātniskā fantastika

Filma Ceļojums atmiņā - stāsta par Niku Banisteru, prāta privātdetektīvu, kas dzīvo applūdušā Maiami un palīdz klientiem atgūt zaudētās atmiņas. Kad jaunā kliente Meja lūdz palīdzību, viņa vizīte un pazaudētā atslēga pavērš bīstamu noslēpumu. Niks atklāj drūmu sazvērestību, meklējot patiesību par Mejas pazušanu, un saskaras ar jautājumu par mīlestības cenu.

25 labākās filmas 2021, balstoties uz dažādu kino portālu reitingiem un filmu askatiem.
Mūžīgie filma 2021
25
SKATIES VIDEO

Mūžīgie (2021)

Eternals

6.3 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Filma Mūžīgie stāsta par genētiski uzlabotiem pārcilvēkiem, kas slepeni dzīvo uz Zemes, aizsargājot cilvēci no Deviantiem. Radušies eksperimenta rezultātā, viņi ir ar superspējām. Pēc Tanosa ierašanās viņiem jāatklājas un jācīnās pret jauniem izaicinājumiem, atklājot savu būtību un mantojumu.

Guči nams filma 2021
24
SKATIES VIDEO

Guči nams (2021)

House of Gucci

6.6 Drāmas Biogrāfiskas filmas

Filma Gucci nams - stāsta par itāļu modes nama Gucci ģimenes impēriju. Patrīzija Reggiani, autsaidere, pēc apprecēšanās ar Gucci ģimenes locekli, izraisa mantojuma iznīcināšanu ar savām ambīcijām, izprovocējot nodevību, dekadenci un atriebību, kas beidzas ar slepkavību spirāli.

Ļaundabīgais filma 2021
23
SKATIES VIDEO

Ļaundabīgais (2021)

Malignant

6.2 Šausmu filmas Mistikas filmas

Filma Ļaundabīgais stāsta par Medisoni, kura, gaidot bērnu, iztur nežēlīgā vīra uzbrukumus. Vienu nakti viņu mājā ielaužas melna, ļauna būtne, nogalina vīru un uzbrūk Medisonai.

Vakarnakt Soho filma 2021
22
SKATIES VIDEO

Vakarnakt Soho (2021)

Last Night in Soho

7.0 Drāmas Šausmu filmas

Filma Vakarnakt Soho ir psiholoģisks trilleris par jaunu meiteni, kas iegulst Londonā, lai sāktu karjeru modes mākslinieces amatā. Naktīs viņa ielūkas sešdesmito gadu Londonā, kur sastop dziedātāju, bet pēc tam sākas šausminošas atklāsmes par šīs Londonas slepkavību un pagātnes noslēpumiem.

Džungļu kruīzs filma 2021
21
SKATIES VIDEO

Džungļu kruīzs (2021)

Jungle Cruise

6.6 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Filma Džungļu kruīzs - stāsta par dabas pētnieci Liliju, kas dodas uz Amazones džungļiem atrast dziednieciski spējīgu koku. Viņu pavada brālis un kruīza kapteinis. Viņus gaida ne tikai bīstama flora un fauna, bet arī konkurentu lamatas.

Brīvais filma 2021
20
SKATIES VIDEO

Brīvais (2021)

Free Guy

7.1 Asa sižeta filmas Komēdijas

Filma Brīvais stāsta par veiksmīgu bankas darbinieku, kurš atklāj, ka viņa šķietami sakārtotā dzīve ir daļa no videospēles. Šajā pasaulē ikvienam ir atļauts darīt jebko, bet tas rada neatgriezeniskas sekas. Tikai viens cilvēks var izglābt cilvēci no iznīcības.

Kruella filma 2021
19
SKATIES VIDEO

Kruella (2021)

Cruella

7.3 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Filma Kruella iepazīstina ar 70to gadu Londonu, kur pankroka kultūra paceļas. Estella, talantīgā krāpniece, apņemas kļūt slavena modes pasaulē. Kad viņa nonāk baroneses redzeslokā, dzīve mainās neatgriezeniski.

Melnā atraitne filma 2021
18
SKATIES VIDEO

Melnā atraitne (2021)

Black Widow

6.7 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Melnā atraitne. Nataša saskaras ar savu pagātni, atceroties dzīvi pirms pievienošanās Atriebējiem. Viņai jāizmeklē bīstama sazvērestība, kurā iesaistītas vecās paziņas – Elena, Aleksejs un Melīna. Melnajai atraitnei būs jāatklāj senie noslēpumi un jāstājas pretī draudiem.

Luka filma 2021
17
SKATIES VIDEO

Luka (2021)

Luca

7.4 Ģimenes filmas Animācijas filmas

Filma Luka stāsta par jaunu zēnu, kurš pieredz neaizmirstamu vasaru Itālijā, pie jūras, baudot makaronus un motorollera braucienus. Viņš dalās šajās piedzīvojumos ar draugu, bet visu apdraud glabāts noslēpums.

Enkanto filma 2021
16
SKATIES VIDEO

Enkanto (2021)

Encanto

7.2 Ģimenes filmas Animācijas filmas

Filma Enkanto stāsta par ģimeni, kas dzīvo pasakainā Kolumbijas kalnu mājā, zvanītā Enkanto. Katrs bērns ģimenē ir apveltīts ar īpašām spējām, izņemot Mirabellu. Kad maģija ir apdraudēta, Mirabella saprot, ka viņai jārīkojas, lai glābtu ģimeni.

15 populārākas filmas 2021. Atrodi filmas labākajos filmu portālos vai kinoteātros.
Spoku mednieki: Viņa pusē filma 2021
15
SKATIES VIDEO

Spoku mednieki: Viņa pusē (2021)

Ghostbusters: Afterlife

7.1 Komēdijas Fantāzijas

Filma Spoku mednieki: Viņa pusē - stāsta par vientuļu mammu un viņas diviem bērniem, kuri atklāj saikni ar Spoku iznīcinātājiem un slepeno mantojumu, ko atstājis vectēvs, kad ierodas mazpilsētā.

Pašnāvnieku vienība filma 2021
14
SKATIES VIDEO

Pašnāvnieku vienība (2021)

The Suicide Squad

7.2 Asa sižeta filmas Fantāzijas

Filma Pašnāvnieku vienība - stāsta par Belle Reeve cietumu, kur savāk tieši lielākos un atpazīstamākos noziedzniekus. Tas ir īpaši slepenā projekta Pašnāvnieku vienība- vervēšanas pamats, vieta, no kuras visi sapņo tikt projām.

Zaļais bruņinieks filma 2021
13
SKATIES VIDEO

Zaļais bruņinieks (2021)

The Green Knight

6.6 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Filma Zaļais bruņinieks - sākas ar Artura Ziemassvētku balli, kur pēkšņi parādās noslēpumains viesis - Zaļais Bruņinieks. Viņš piedāvā izaicinājumu - ikviens var uzbrukt viņam, bet pēc gada viņš pašam uzbrūk. Sers Gevains pieņem izaicinājumu, nocērtot Bruņinieka galvu, taču nākamgad Bruņinieks atgriežas, atgādinot par solījumu.

Šanči un leģenda par desmit gredzeniem filma 2021
12
SKATIES VIDEO

Šanči un leģenda par desmit gredzeniem (2021)

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

7.4 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Filma Šanči un leģenda par desmit gredzeniem - stāsta par Austrumu cīņu meistaru Šanči, kurš saskaras ar savu pagātnes rēgiem, kamēr organizācija Desmit gredzeni- cenšas viņu ievilkt savā intrigu tīklā.

Neviens filma 2021
11
SKATIES VIDEO

Neviens (2021)

Nobody

7.4 Asa sižeta filmas Noziegums

Filma Neviens stāsta par Hatču, kurš dzīvo parastu dzīvi, bet pēkšņi iesaistās ar mafiju, aizstāvot sievieti. Tagad viņam nāksies atklāt savus noslēpumus no pagātnes, cīnoties par izdzīvošanu.

10 labākās filmas 2021. Uzzini kuras tās ir skaties tās online filmu portālos.
Raja un pēdējais pūķis filma 2021
10
SKATIES VIDEO

Raja un pēdējais pūķis (2021)

Raya and the Last Dragon

7.3 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Raja un pēdējais pūķis - stāsta par Rajas ceļojumu, kad viņa karoga nākotne ir uz spēles. Viņa devīze: atrast pēdējo pūķi un atjaunot mieru. Taču ceļš pilns ar pārbaudījumiem un briesmām, kas liek viņai rasties kā patiesai varonijai.

Vestsaidas stāsts filma 2021
9
SKATIES VIDEO

Vestsaidas stāsts (2021)

West Side Story

7.1 Drāmas Mūzikls

Filma Vestsaidas stāsts - pārtaps mūzikālās drāmas, kas atspoguļo 1957. gada romāna intrigu starp Toni un Mariju. Šie divi jaunieši pārstāv atšķirīgas Ņujorkas ielu grupas, kas savstarpēji konfrontējas. Filma ieved skatītājus aizraujošā stāstā par nelikumīgu mīlestību un cīņu starp bandām.

Neskatieties uz augšu filma 2021
8
SKATIES VIDEO

Neskatieties uz augšu (2021)

Don't Look Up

7.2 Drāmas Zinātniskā fantastika

Filma Neskatieties uz augšu - stāsta par astronomu, kas atklāj jaunu komētu, kas tuvojas Zemei. Pēc sešiem mēnešiem draud katastrofa. Divi zinātnieki cenšas brīdināt ASV prezidentu, bet viņu brīdinājums tiek ignorēts. To redzot televīzijas šovā, viņi sastop vēlētāju neuzticību. Pasauli gaida neparedzami notikumi.

Cilvēka dusmas filma 2021
7
SKATIES VIDEO

Cilvēka dusmas (2021)

Wrath of Man

7.1 Asa sižeta filmas Trilleris

Filma Cilvēka dusmas - stāsta par noslēpumainu džentlmeni, kurš cenšas panākt taisnību. Iefiltrējies naudas savākšanas uzņēmumā, viņš meklē vainīgos vairāku miljonu laupījumā, kas satricināja Losandželosu, izraisot mulsinošu spēli, kurā ikviens ir aizdomās, un vainīgie saskarsies ar cilvēku dusmām.

Klusā pasaule 2 filma 2021
6
SKATIES VIDEO

Klusā pasaule 2 (2021)

A Quiet Place Part II

7.2 Drāmas Šausmu filmas

Filma Klusā pasaule 2 seko Ebotu ģimenes izdzīvošanas cīņai pilnīgā klusumā. Viņi atstāj savu mājvietu, sastopoties ar nāves draudiem. Dzenoties pretī nezināmajam, viņi atklāj, ka troksni pievelkošie radījumi nav vienīgie ienaidnieki, kas slēpjas smilšu takas galā…

Nav laiks mirt filma 2021
5
SKATIES VIDEO

Nav laiks mirt (2021)

No Time to Die

7.3 Asa sižeta filmas Trilleris

Filma Nav laiks mirt. Džeimss Bonds bauda mierīgu dzīvi Jamaikā pēc operatīvā dienesta atstāšanas. Viss mainās, kad viņa draugs Felikss Leiters no CIP lūdz palīdzību. Glābjot nolaupītu zinātnieku, Bonds saskaras ar noslēpumainu ienaidnieku un bīstamu tehnoloģiju ieroci.

Dziedi 2 filma 2021
4
SKATIES VIDEO

Dziedi 2 (2021)

Sing 2

7.4 Komēdijas Animācijas filmas

Filma Dziedi 2 vada koala Basters Mūns un viņa izpildītāju grupa uz lielāko skatuves notikumu pasaulē. Viņiem ir tikai viens uzdevums: pārliecināt lauvu Kleju Keloveju pievienoties viņiem. Ar draudzīgās komandas palīdzību, kas ietver dažādus dzīvniekus no mūzikas pasaules, viņi cer sasniegt savu mērķi un rast ceļu uz veiksmi.

Pēdējais duelis filma 2021
3
SKATIES VIDEO

Pēdējais duelis (2021)

The Last Duel

7.4 Drāmas Vēsturiskas filmas

Filma Pēdējais duelis - piedāvā asu konfliktu starp bruņiniekiem, kad Žans de Karūžs atgriežas no kara un atrod savu sievu apsmietu. Nosodīts un nicināts, viņš meklē taisnīgumu karaļa tiesā, liekot likmes uz godīgu divkauju, kas nosprāgtos ne tikai par viņa cieņu, bet arī par sievietes likteni.

Zirnekļcilvēks: Mājupceļa nav filma 2021
2
SKATIES VIDEO

Zirnekļcilvēks: Mājupceļa nav (2021)

Spider-Man: No Way Home

8.2 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Zirnekļcilvēks: Mājupceļa nav - ievieš jaunu vērienu Zirnekļcilvēka piedzīvojumos, kad viņa ikdiena sāk mijās ar supervaroņa pienākumiem. Kad viņš lūdz palīdzību no Doktora Streindža, likmes kļūst augstākas, atklājot, ka nekad nav viegli atrast līdzsvaru starp abām dzīvēm.

Kāpa filma 2021
1
SKATIES VIDEO

Kāpa (2021)

Dune

8.0 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Kāpa ir mītisks varoņstāsts par Polu Atreidīsu, apdāvinātu jaunu vīrieti ar ievērojamu likteni. Viņam jādodas uz bīstamu planētu, lai nodrošinātu savas ģimenes un tautas nākotni. Cīņa par unikāliem resursiem izdzīvos tikai tie, kuri pārvarēs bailes.

Labākās filmas 2021 noteikti neļaus vilties arī pašiem prasīgākajiem skatītājiem, jo visus populārākajos filmu žanros ir pārstāvētas augstas kvalitātes filmas.

Pārējās 2021. gada filmas

Ne visas filmas 2021 ir iekļautas filmu topā, tāpēc šīs mazāk populāras filmas var atrast šajā sarakstā. Visnotaļ tas nenozīmē, ka šīs filmas ir sliktākas. Tomēr šo filmu novērtējums ir zemāks.

 • Matrikss: Atdzimšana filma 2021
 • Murgu aleja filma 2021
 • Space Jam: Jauna leģenda filma 2021
 • Kāršu skaitītājs filma 2021
 • Baiļu spirāle: Zāģa nākamā nodaļa filma 2021
 • Trusītis Pēterītis 2: Mazais bēglis filma 2021
 • Kurjers filma 2021
 • Mortal Kombat filma 2021
 • Rokzvaigzne 2 filma 2021
 • Haosa spēle filma 2021
 • Bitīte Maija. Zelta ola filma 2021
 • Mošķu ģimenīte 2 filma 2021
 • Roņu komanda filma 2021
 • Toms un Džerijs filma 2021
 • Nezūdošais ļaunums: Laipni lūgti Rakūnsitijā filma 2021
 • Gars: Nepieradinātais filma 2021
 • Ledus ceļš filma 2021
 • Izlaušanās spēle 2: Izejas nav filma 2021
 • Rībiens filma 2021