Labākās filmas 2021. gadā

Iepazīsties ar 2021. gada aktuālāko filmu topu - Top 25 labākās filmas 2021. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko portālu publiskiem vērtējumiem, un skatītāju atsauksmēm. 2021. gadā turpināja plosīties visā pasaulē pandēmija ar jaunu spēku, un neļāva skatītājiem redzēt visas ieplānotās un izziņotās filmas.

Šis gads paliks atmiņa ar ilgi gaidīto filmu Kāpa, kas arī ir ierindojusies mūsu topa augstākajā vieta, pateicoties, izcilai aktieru spēlei un ļoti veiksmīgu stāsta atspoguļojumu. 2021. gads filmu industrijā paliks atmiņā ar pēdējo Bondu 007, kura galvenajā lomā bija Daniels Kregs. Pietam šīs filmas pirmizrādei būtu jābūt 2020. gadā, bet tā tika pārcelta visiem zināmu iemeslu pēc. Filmu studijas beidzot spēja pielāgoties jauniem apstākļiem un stabilizēt ienākumus. Ja salīdzina ar iepriekšējo gadu, tad kopējiem gada filmu ieņēmumi sasniedza 21.3 miljardus dolāru un tas ir gandrīz 2 reizes vairāk kā 2020. gadā, kas filmu industrija bija miglā tīta.

Kopumā skatītāju topā dominēja pārsvarā asa sižeta filmas, ja neskaita vairākas animāciju filmas, kuru popularitāti nespēj izjaut nekādi vīrusi. Tieši online video tiešsaistes portālos multfilmas iegūs viss lielāko skatītāju un ieņēmumu daudzumu. 2021. gada beigās skatītāju iepriecināja, jaunākā filma – Zirnekļcilvēks, kas ļoti augstu skatītāju vērtējumu dažādos filmu reitingu portālos.

2021. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2021 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2021. gada 25 labāko filmu topu.

Matrikss: Atdzimšana filma
25
SKATIES TREILERI

Matrikss: Atdzimšana (2021)

The Matrix Resurrections

5.7 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Zinātniskās fantastikas grāvēja turpinājumā uz ekrāniem redzēsim gan Kianu Rīvsu, gan Keriju-Annu Mosu un Džadu Pinketu Smitu. Pirmā „Matrikss” sāgas filma tika radīta 1999. gadā un nekavējoties kļuva par žanra klasiku.

Šanči un leģenda par desmit gredzeniem filma
24
SKATIES TREILERI

Šanči un leģenda par desmit gredzeniem (2021)

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

7.5 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Austrumu cīņu meistaram Šanči nāksies stāties pretī saviem pagātnes rēgiem, kamēr noslēpumainā organizācija Desmit gredzeni cenšas ievilkt viņu prasmīgi savērptu intrigu tīklā.

Neviens filma
23
SKATIES TREILERI

Neviens (2021)

Nobody

7.4 Asa sižeta filmas Drāmas

Hatča dzīve ir parastā rutīna ar darbu, mājām un ģimeni līdz brīdim, kad aizstāvot sievieti no huligāniem, viņš sapinās ar mafiju un te nu Hatčam nāksies atklāt savus rūpīgi glabātos pagātnes noslēpumus.

Bēbis boss: Ģimenes bizness filma
22
SKATIES TREILERI

Bēbis boss: Ģimenes bizness (2021)

The Boss Baby: Family Business

5.9 Multfilma Piedzīvojumu filmas

Brāļi Templtoni – Tims un viņa mazais brālis bēbis boss ir izauguši un aizgājuši dzīvē katrs savu ceļu. Tims ir precējies un mājās pieskata savu bēbi. Teds ir uzņēmuma vadītājs. Taču jaunais bēbis boss ar mūsdienīgu pieeju un ciešu biznesa tvērienu drīz savedīs abus brāļus atkal kopā un iedvesmos jaunam ģimenes biznesam!

Murgu aleja filma
21
SKATIES TREILERI

Murgu aleja (2021)

Nightmare Alley

7.1 Trilleris Noziegums

Krāpnieks Stens Kārlails apvienojas ar sievieti-psihiatri Lilitu Riteri, lai varētu izspiest naudu no lētticīgajiem cilvēkiem ar domu lasīšanas šoviem, kuros notiek arī saiknes meklēšana ar viņpasauli. Taču šī nodarbe kļūst daudz bīstamāka un sarežģītāka, nekā likās no pirmā acu uzmetiena.

Kruella filma
20
SKATIES TREILERI

Kruella (2021)

Cruella

7.4 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

70-tie gadi Londonā iezīmējās ar pankroka kultūras dzimšanu. Talantīgā krāpniece Estella ir nolēmusi kļūt slavena modes pasaulē un kopā ar saviem drauģeļiem ir gatava izkarot britu galvaspilsētā savu vietu zem saules. Drīz viņa nonāk kādas augstprātīgas baroneses redzeslokā, kura izmaina Estellas dzīvi uz visiem laikiem.

Space Jam: Jauna leģenda filma
19
SKATIES TREILERI

Space Jam: Jauna leģenda (2021)

Space Jam: A New Legacy

4.4 Komēdijas Animācijas filmas

Glābjot dēlu, slavenais NBA basketbola čempions Lebrons Džeimss nokļūst multeņu pasaulē. Lai viņi sveiki un veseli varētu atgriezties mājās, Lebronam jāpalīdz Blīkšķu Banijam, Pīlem Dafijam un citiem Tūņiem basketbola spēlē pret Glūņu komandu - slavenu spēlētāju digitālajām un ar mākslīgo intelektu uzlabotajām kopijām.

Brīvais filma
18
SKATIES TREILERI

Brīvais (2021)

Free Guy

7.2 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Veiksmīgs bankas darbinieks dzīvo škietami sakārtotu dzīvi. Taču par milzīgu putru ikdiena dzīve pārvērtīsies brīdī, kad jaunais vīrietis atskārtīs – visa apkārtējā pasaule ir tikai daļa no iespaidīgas videospēles. Šajā pasaulē katram ir ļauts darīt to, kas vien ienāk prātā, taču tam, nenoliedzami, draud neatgriezeniskas sekas.

Kings man: pirmā misija filma
17
SKATIES TREILERI

Kings man: pirmā misija (2021)

The Kings Man

6.3 Asa sižeta filmas Noziegums

Organizācija Kingsman ir specdienestu elite, labākie no labākajiem. Viņi ir lieliski apmācīti un viņu paveiktais cilvēces labā ir slēpts no ziņkārīgo acīm. Viens no pirmajiem un pašiem talantīgākajiem aģentiem organizācijas vēsturē ir Konrāds - Oksfordas hercoga dēls, kurš ar sapņoja ar visu sirdi kalpot Anglijai.

Kāršu skaitītājs filma
16
SKATIES TREILERI

Kāršu skaitītājs (2021)

The Card Counter

6.3 Trilleris Drāma

Pokerā galvenais ir saglabāt aukstasinību un spēja paredzēt pāris gājienus uz priekšu. Tieši šīs prasmes Viljams ir attīstījis līdz pilnībai. Pārliecinoši tuvojoties iespējai piedalīties Pasaules pokera sērijā un lielam naudas laimestam, viņš saprot, ka šī ir iespēja atstāt aiz muguras pagātnes noslēpumus.

Enkanto filma
15
SKATIES TREILERI

Enkanto (2021)

Encanto

7.3 Multfilma Ģimenes filmas

Brīnumaina ģimene dzīvo Kolumbijas kalnu mājā, kura atrodas pasakainā vietā sauktu par Enkanto. Katru šīs ģimenes bērnu, maģija ir apveltījusi ar unikālām spējām - no superspēka līdz dziedināšanas prasmei. Uzzinājusi, ka Enkanto maģija ir apdraudēta, Mirabella nolemj, ka tieši viņa ir pēdējā cerība ģimenes glābšanā.

Ātrs un bez žēlastības 9 filma
14
SKATIES TREILERI

Ātrs un bez žēlastības 9 (2021)

Fast and Furious 9

5.2 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Doms Toretto pavada mierīgu dzīvi kopā ar Letiju un viņa dēlu, taču viņi zina, ka briesmas vienmēr slēpjas un negaidīti var likt par sevi manīt pašā negādāta brīdī. Šoreiz šie draudi piespiedīs Domu stāties pretī savas pagātnes grēkiem, ja viņš glābs tos, kurus viņš mīl visvairāk.

Venoms: Būs slaktiņš filma
13
SKATIES TREILERI

Venoms: Būs slaktiņš (2021)

Venom: Let There Be Carnage

6.0 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Pētnieciskais žurnālists Edijs Broks joprojām cenšas pielāgoties dzīvei kā saimniekorganisms ārpuszemes simbiotam Venomam, kas viņam piešķir superspējas, lai viņš varētu kļūt par nāvējošu aizstāvi. Broks mēģina no jauna uzsākt karjeru, intervējot sērijveida slepkavu Klītusu Kasadiju, kurā iemiesojies simbiots Slaktiņš.

Spoku mednieki: Viņa pusē filma
12
SKATIES TREILERI

Spoku mednieki: Viņa pusē (2021)

Ghostbusters: Afterlife

7.2 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Kad vientuļā mamma un divi viņas bērni ierodas mazpilsētā, viņi sāk atklāt savu saikni ar sākotnējiem Spoku iznīcinātājiem un slepeno mantojumu, ko vectēvs atstājis.

Pašnāvnieku vienība filma
11
SKATIES TREILERI

Pašnāvnieku vienība (2021)

The Suicide Squad

7.2 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Uz zemes ir viena sapuvusi vieta, no kuras pat vispazīstamākie ļaundari sapņo tikt projām. Belle Reeve cietums ir paredzēts lieliem un atpazīstamiem noziedzniekiem. Tā ir ellē. Tā ir arī īpaši slepenā projekta «Pašnāvnieku vienība» vervēšanas bāze.

Džungļu kruīzs filma
10
SKATIES TREILERI

Džungļu kruīzs (2021)

Jungle Cruise

6.6 Piedzīvojumu filmas Komēdijas

Dabas pētniece Lilī ir gatava doties uz Amazones džungļiem, lai atrastu koku, kam piemīt neredzētas dziednieciskas spējas. Viņai līdzi dodas viņas smalkais brālis Makgregors un ceļojumos rūdītais kruīza kuģa kapteinis Frenks. Džungļos viņus gaida ne tikai nāvējoši bīstami Amazones floras un faunas pārstāvji, bet arī lamatas.

Vakarnakt Soho filma
9
SKATIES TREILERI

Vakarnakt Soho (2021)

Last Night in Soho

7.1 Mistikas filmas Šausmu filmas

Stāstīs par kādu jaunu meiteni, kura dodas uz Londonu, lai kļūdu par modes mākslinieci. Noslēpumainā veidā naktīs viņa nokļūst sešdesmito gadu Londonā, kur satiek savu elku, žilbinošo dziedātāju. Tomēr Londona šajos gados izrādās nemaz nav tik pievilcīga, kā sākumā šķiet, un laiks ar jauno, naivo meiteni ir gatavs izspēlēt ļaunu joku…

Melnā atraitne filma
8
SKATIES TREILERI

Melnā atraitne (2021)

Black Widow

6.7 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Natašai būs jāsaskaras ar savu pagātni aci pret aci. Melnajai atraitnei būs jāatceras, kas bija viņas dzīvē ilgi pirms pievienošanās Atriebēju komandai, un jāzina par bīstamu sazvērestību, kurā iesaistītas viņas vecās paziņas - Elena, Aleksejs un Melīna.

Klusā pasaule 2 filma
7
SKATIES TREILERI

Klusā pasaule 2 (2021)

A Quiet Place Part II

7.2 Drāmas Zinātniskā fantastika

Ebotu ģimene turpina cīņu par izdzīvošanu pilnīgā klusumā. Piedzīvojot nāves draudus savā mājvietā, viņi ir spiesti doties tālāk ārpasaulē. Viņi dodas pretī nezināmajam, kur drīz uzzina, ka radījumi, kurus pievilina troksnis, nav vienīgie ienaidnieki, kas viņus gaida smilšu takas galā…

Nav laiks mirt filma
6
SKATIES TREILERI

Nav laiks mirt (2021)

No Time to Die

7.3 Trilleris Asa sižeta filmas

Džeimss Bonds ir atstājis operatīvo dienestu un bauda mierīgu dzīvi Jamaikā. Viss mainās, kad salā ierodas viņa vecais draugs Felikss Leiters no CIP ar lūgumu palīdzēt. Uzdevums glābt nolaupītu zinātnieku negaidīti izvēršas par slazdu Bondam. Viņš nonāk aci pret aci ar noslēpumainu ienaidnieku.

Dziedi 2 filma
5
SKATIES TREILERI

Dziedi 2 (2021)

Sing 2

7.5 Animācijas filmas Komēdijas

Vienmēr optimistiskais koala Basters Mūns un viņa zvaigžņu izpildītāju grupa gatavojas žilbinošākajam skatuves notikumam pasaules izklaides galvaspilsētā. Ir tikai viena ķibele: viņiem ir jāpārliecina rokzvaigzne – lauva Klejs Kelovejs, pievienoties viņiem. Lai to izdarītu…

Zirnekļcilvēks: Mājupceļa nav filma
4
SKATIES TREILERI

Zirnekļcilvēks: Mājupceļa nav (2021)

Spider-Man: No Way Home

8.5 Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Pirmo reizi Zirnekļcilvēka filmu sērijas vēsturē mūsu draudzīgā apkaimes varoņa maska ir noņemta un viņš vairs nespēj nošķirt savu parasto dzīvi no riskantajām supervaroņa gaitām. Kad viņš lūdz palīdzību Doktoram Streindžam, likmes kļūst vēl augstākas, liekot viņam aptvert, ko patiesībā nozīmē būt Zirnekļcilvēkam.

Pēdējais duelis filma
3
SKATIES TREILERI

Pēdējais duelis (2021)

The Last Duel

7.4 Drāmas Vēsturiskas filmas

Atgriezies no kara, bruņinieks Žans de Karūžs uzzina, ka viņa kaimiņš un sāncensis Žaks Legrī ir uzbrucis un apkaunojis viņa sievu. Pateicoties Legrī ietekmīgajiem sabiedrotajiem, neviens netic sievietes vārdiem un Karūžs vēršas pēc palīdzības pie Francijas karaļa, kurš nolemj, ka konflikts ir jāatrisina godīgā divkaujā.

Zaļais bruņinieks filma
2
SKATIES TREILERI

Zaļais bruņinieks (2021)

The Green Knight

6.6 Piedzīvojumu filmas Drāmas

Karalis Arturs svin Ziemassvētkus kopā ar savu galmu, kad pēkšņi pilī ierodas noslēpumainais Zaļais Bruņinieks. Viņš piedāvā neparastu izaicinājumu. Jebkurš no klātesošajiem drīkst viņam uzbrukt, bet pēc gada viņi tiksies vēlreiz un šoreiz uzbruks Zaļais Bruņinieks. Cīņā dodas sers Gevains.

Kāpa filma
1
SKATIES TREILERI

Kāpa (2021)

Dune

8.1 Drāmas Asa sižeta filmas

Kāpa ir varoņstāsts par Polu Atreidīsu – spožu un apdāvinātu jaunu vīrieti, kuram zvaigznēs ierakstīts ievērojams liktenis. Viņam jādodas uz bīstamāko planētu Visumā, lai nodrošinātu savas ģimenes un savas tautas nākotni. Uzplaiksnī cīņa par resursiem, kas atrodami vienīgi uz šīs planētas un spēj atraisīt cilvēces dižāko potenciālu, bet izdzīvos vienīgi tie, kuri spēs pārvarēt savas bailes.

Skaties 2021. gada labāko filmu topu saīsinātā video versijā:

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas