Labākās filmas 2022. gadā

Iepazīsties ar 2022. gada aktuālāko filmu topu - Top 30 labākās filmas 2022. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko portālu publiskiem vērtējumiem, un skatītāju atsauksmēm. 2022. gadā, beidzot, pandēmija nedaudz ir atkāpusies un skatītāji var ieraudzīt filmas, kuras jau ir tapušas labu laiku iepriekš, tikai gaidīja īsto momentu pirmizrādei.

Pagājis vien tikai pirmais pusgads, bet jau šobrīd var teikt, ka filmas 2022. gadā būs daudz. Dažādu daudz budžeta grāvēju filmu pirmizrādes tiks rādītas, gandrīz katru nedēļas nogali. Viena no gaidītākajām filmām Betmens un Avatars: Ūdensceļš, jau ir atzinīgi apliecinājusi sevi skatītāju vidū un ieguvusi daudz labu vērtējamu.

Sagaidāmas daudz labas Marvel supervaroņu filmas, kas pārsteigs ar kaujas un pārdabisko spēku ainām. Kā arī daudzu citu filmu studiju labākie veikumi ir ar nepacietību gaidīti – komēdijas, piedzīvojumu filmas un trilleri. 2022. gadā beidzot pandēmijas ietekme būs mazinājusies un no online filmu skatīšanās varēs brīvi apmeklēt kinoteātrus. Tas veiksmīgi aplielinās studiju ienākumus un motivāciju gatavoties nākamajām filām.

2022. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2022 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2022. gada 30 labāko filmu topu.

Ātrā palīdzība filma 2022
30
SKATIES VIDEO

Ātrā palīdzība (2022)

Ambulance

6.1 Asa sižeta filmas Noziegums

Filma Ātrā palīdzība - piedāvā aizraujošu stāstu par Vila ceļojumu, lai segtu sievas rēķinus, izliekoties par izredzēto bankas aplaupītāju, lai glābtu savu mīļoto sievu.

Bazs Gaismasgads filma 2022
29
SKATIES VIDEO

Bazs Gaismasgads (2022)

Lightyear

6.1 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Bazs Gaismasgads - turpina stāstu par iemīlēto Rotaļlietu stāsta varoni Bazā, kurš piedzīvo aizraujošas un mācību pilnas piedzīvojumus gan pasaulē, gan aiz tās.

Juras laikmeta pasaule: Valdīšana filma 2022
28
SKATIES VIDEO

Juras laikmeta pasaule: Valdīšana (2022)

Jurassic World Dominion

5.6 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Filma Juras laikmeta pasaule: Valdīšana - atspoguļo cilvēku un dinozauru sadarbību četrus gadus pēc Nublaras salas iznīcināšanas. Cilvēki cenšas uzturēt trauslu līdzsvaru, bet drīzāk vai vēlāk tiem būs jāizlemj, kas patiesi valda uz zemes.

Biļete uz paradīzi filma 2022
27
SKATIES VIDEO

Biļete uz paradīzi (2022)

Ticket to Paradise

6.1 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Biļete uz paradīzi - stāsta par bijušajiem laulātajiem, kuri ceļo uz Bali, cenšoties novērst savas meitas kļūdas, kas līdzinās tām, ko viņi paši pieļāva savā laulībā.

Ugunssirds filma 2022
26
SKATIES VIDEO

Ugunssirds (2022)

Fireheart

6.2 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Ugunssirds stāsta par Džordiju, kas vēlas izkļūt par ugunsdzēsēju un, apģērbusies kā puisis Džo, cīnās pret noslēpumaino ļaundari, kurš izdedzina Brodveju un pazūdējušos ugunsdzēsējus. Viņas centieni glābt pilsētu un tēvu noved pie aizraujošiem piedzīvojumiem.

Tors: Mīla un Pērkons filma 2022
25
SKATIES VIDEO

Tors: Mīla un Pērkons (2022)

Thor: Love and Thunder

6.2 Asa sižeta filmas Fantāzijas

Filma Tors: Mīla un Pērkons - turpina piedzīvojumus pēc Atriebēji, kad Tors cenšas atgriezties pie ikdienas dzīves un meklē iekšējo mieru. Tomēr, jauns ienaidnieks draud iznīcināt visus dievus, spiežot Tora atkal apvienoties ar vecajiem draugiem.

Soniks 2: Filma filma 2022
24
SKATIES VIDEO

Soniks 2: Filma (2022)

Sonic the Hedgehog 2

6.5 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Soniks 2: Filma - turpina Sonika piedzīvojumus Grīnhilsā, kur viņš mēģina pierādīt savas supervaronības spējas, bet priekšā nāk jauna draudzība - Robotniks un Dūri, kuri vēlas smaragdu varu izmantot savos ļaunos nodomiem.

Ārpus kartes filma 2022
23
SKATIES VIDEO

Ārpus kartes (2022)

Uncharted

6.3 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Ārpus kartes - piedāvā neaizmirstamas piedzīvojumu sajūtas, pārņemot skatītājus uz pasaules eksošajiem nostūriem, lai sekotu Neitam un Sallijam viņu ceļojumā, meklējot lielākos nekad neatrastos dārgumus un risinot mīklu, kas saistīta ar Neita sen pazudušo brāli.

Neraizējies, dārgā filma 2022
22
SKATIES VIDEO

Neraizējies, dārgā (2022)

Don't Worry Darling

6.3 Drāmas Trilleris

Filma Neraizējies, dārgā iepazīstina ar Elisas un Džeka dzīvi korporatīvajā pilsētiņā, kur sievietes bauda luksusu, bet viņu vīri strādā slepenajā projektā - Uzvara. Viņu dzīves mainās, kad iznāk gaismā šī projekta satraucošās sekas.

Sliktie filma 2022
21
SKATIES VIDEO

Sliktie (2022)

The Bad Guys

6.8 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Sliktie ir stāsts par leģendāro laupītāju piecnieku, kuri līdz šim bija kriminālās pasaules meistari. Taču pienāk brīdis, kad vienam no viņiem rodas doma kļūt par labo un mainīt savu dzīvi.

20 labākās filmas 2022, balstoties uz dažādu kino portālu reitingiem un filmu askatiem.
Melnā Pantera: Vakanda mūžam filma 2022
20
SKATIES VIDEO

Melnā Pantera: Vakanda mūžam (2022)

Black Panther: Wakanda Forever

6.7 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Melnā Pantera: Vakanda mūžam - stāsta par Vakandas karali T'Čallas nāvi un tās pēc tam sekojošo apdraudējumu no pasaules lielvaru puses.

Operācija Mincemeat filma 2022
19
SKATIES VIDEO

Operācija Mincemeat (2022)

Operation Mincemeat

6.6 Drāmas Kara filmas

Filma Operācija Mincemeat ir spriedzes pilns trilleris, kas norisinās Otrā Pasaules kara laikā 1943. gadā. Sabiedrotie plāno plašu uzbrukumu Vācijas okupētajai Eiropai, taču saskaras ar ārkārtīgi sarežģītu uzdevumu aizsargāt desantu no vācu pretuzbrukuma un novērst potenciālu masu iznīcināšanu.

Es sarkstu filma 2022
18
SKATIES VIDEO

Es sarkstu (2022)

Turning Red

7.0 Komēdijas Animācijas filmas

Filma Es sarkstu - stāsta par 13 gadus veco Meilinu, kura cenšas izdzīvot pubertāti, bet saskaras ar problēmu - viņa pārvēršas par sarkanu pandu, kad uztraucas vai nokaitinās.

Nē filma 2022
17
SKATIES VIDEO

(2022)

Nope

6.8 Šausmu filmas Zinātniskā fantastika

Filma Nē neskaidro saistību ar neizdziedināmu slimību, kura apdraud visus iedzīvotājus, un viņiem būs jāatrod risinājums, pirms ir par vēlu.

Herisas kundze dodas uz Parīzi filma 2022
16
SKATIES VIDEO

Herisas kundze dodas uz Parīzi (2022)

Mrs. Harris Goes to Paris

7.1 Komēdijas Drāmas

Filma Herisas kundze dodas uz Parīzi - stāsta par Ada Harisu, kas mīlas dēļ nolēmusi iegūt Kristiāna Diora kleitu. Viņa krāj naudu un dodas uz Parīzi, tikai lai atklātu, ka kleita nav tik viegli iegūstama, kā viņa domājusi.

Doktors Streindžs neprāta multivisumā filma 2022
15
SKATIES VIDEO

Doktors Streindžs neprāta multivisumā (2022)

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

6.9 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Filma Doktors Streindžs neprāta multivisumā - atstās doktoru Streindžu, atverot burvestības durvis uz multivisumu, kurā viņš kopā ar vecajiem un jaunajiem draugiem piedalās episkā piedzīvojumā, saskaroties ar nepieredzētu ļaunumu un alternatīvajām realitātēm.

Melnais telefons filma 2022
14
SKATIES VIDEO

Melnais telefons (2022)

The Black Phone

6.9 Šausmu filmas

Filma Melnais telefons - stāsta par 13 gadus vecā Finnija Šo, kurš tiek nolaupīts un iegūst piekļuvi telefona zvaniem, kas slepkavam atklāj iepriekšējo upuru balsis un rada spriedzi, kā izdzīvot no šīs briesmīgās situācijas.

Ziemeļnieks filma 2022
13
SKATIES VIDEO

Ziemeļnieks (2022)

The Northman

7.0 Drāmas Piedzīvojumu filmas

Filma Ziemeļnieks ir episka piedzīvojumu drāma, kas stāsta par vikingu princi Amletu un viņa ceļojumu, lai atriebtu savas ģimenes traģēdiju. Ceļš pilns briesmām, bet Amlets ir apņēmies panākt taisnību.

Kur vēži dzied filma 2022
12
SKATIES VIDEO

Kur vēži dzied (2022)

Where the Crawdads Sing

7.2 Drāmas Mistikas filmas

Filma Kur vēži dzied ir sirdsildoša stāsta ekranizācija par Kiju, meiteni, kura augusi vienatnē izolētā Ziemeļkarolīnas purvā. Kad viņa iepazīstina ar sevi ar diviem vietējiem puišiem, Kija atklāj sāgu jaunai dzīvei, sākot ceļu, kas piepildīts ar pārsteigumiem un pārdzīvojumiem.

Minioni 2 filma 2022
11
SKATIES VIDEO

Minioni 2 (2022)

Minions: The Rise of Gru

6.5 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Minioni 2 stāsta par 12 gadus veco Gru, kurš sapņo kļūt par slavenāko ļaundari pasaulē, iemācīties no Vicious 6 un ar uzticamajiem minioniem celt pirmo laboratoriju. Viņu eksperimenti sola krāšņas frizūras un ļaunumu!

10 labākās filmas 2022. Uzzini kuras tās ir skaties tās online filmu portālos.
DC Supermīluļu līga filma 2022
10
SKATIES VIDEO

DC Supermīluļu līga (2022)

DC League of Super-Pets

7.1 Asa sižeta filmas Animācijas filmas

Filma DC Supermīluļu līga stāsta par supervaroņiem un viņu dzīvnieku draugiem, kuriem ir īpašas spējas. Viņi vienojas, lai glābtu Taisnības līgu no Leksa Lutora slepkavas plāniem. Dzinējsuns, cūciņa, bruņurupucis un vāvere iemācās sadarboties un izmantot savas superspējas.

Ēdienkarte filma 2022
9
SKATIES VIDEO

Ēdienkarte (2022)

The Menu

7.2 Šausmu filmas Trilleris

Filma Ēdienkarte stāsta par jaunu pāri, kas ceļo uz attālu salu, lai izbaudītu ēdienkarti, ko piedāvā vietējais šefpavārs. Viņi atklāj, ka ēdienkarte ir pilna ar šokējošām pārsteigumiem un garšas piedzīvojumiem, kas pārveido viņu ceļojumu.

Elviss filma 2022
8
SKATIES VIDEO

Elviss (2022)

Elvis

7.3 Biogrāfiskas filmas Mūzika

Filma Elviss apskata Elvisa Preslija dzīvi, mūziku un sarežģītas attiecības ar viņa menedžeri Tomu Pārkeru. Šī 20 gadu garuma attiecību stāsts izgaismo Preslija ceļu no jaunas talantveida zvaigznes līdz slavenības virsotnēm un tādējādi atklāj, kā viņa ietekmēja Amerikas kultūru.

Ložu ekspresis filma 2022
7
SKATIES VIDEO

Ložu ekspresis (2022)

Bullet Train

7.3 Asa sižeta filmas Trilleris

Filma Ložu ekspresis - stāsta par slepkavu, kurš cenšas klusi izpildīt savas misijas, bet nākotne nesola mieru. Viņa jaunākā uzdevuma rezultātā viņš tiekas ar spēcīgiem konkurentiem no visas pasaules, radot sarežģītas intrīgas un pretrunas starp slepkavu mērķiem.

Vīrs, vārdā Ūve filma 2022
6
SKATIES VIDEO

Vīrs, vārdā Ūve (2022)

A Man Called Otto

7.5 Komēdijas Drāmas

Filma Vīrs, vārdā Ūve ir silti satraucošs stāsts par Oto Andersonu, kura vieni dzīvē liksmojas konfliktos ar kaimiņiem. Kad viņa dzīvē parādās jaunā kaimiņiene Marisola, šī satikšanās pārvērš viņa pasauli un liek atskatīties uz dzīvi no citāda skatpunkta. Šis stāsts apliecina, ka draudzība var parādīties no visnegaidītākām vietām.

Vārīšanās punkts filma 2022
5
SKATIES VIDEO

Vārīšanās punkts (2022)

Boiling Point

7.5 Drāmas Trilleris

Filma Vārīšanās punkts - iegrimst Londonas restorāna stresa un spriedzes atmosfērā, kad šefpavārs Endijs sastopies ar hordām nozīmīgu problēmu, sākot no higiēnas pārbaudes līdz krīzi ģimenē, un cenšas glābt restorāna reputāciju un savu dzīvi.

Betmens filma 2022
4
SKATIES VIDEO

Betmens (2022)

The Batman

7.8 Drāmas Noziegums

Filma Betmens stāsta, ka pagājuši divi gadi kopš Brūss Veins ieņēmis Gotemas pilsētu. Viņš vienāds, un viņam ir maz sabiedroto šajā bīstamajā misijā. Betmens kļuvis par taisnīguma simbolu Gotemā.

Runcis Zābakos: Pēdējā Vēlēšanās filma 2022
3
SKATIES VIDEO

Runcis Zābakos: Pēdējā Vēlēšanās (2022)

Puss in Boots: The Last Wish

7.8 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Runcis Zābakos: Pēdējā vēlēšanās stāsta par Runci, kurš ceļojumā meklē Vēlēšanās zvaigzni, lai atgūtu zaudētās dzīvības. Viņam pievienojas bijušais sabiedrotais Kitija un krancītis Perro. Tomēr uz pēdām viņiem vajā ļaundaru komanda un Lielais Ļaunais Vilks. Šis piedzīvojums ir pilns ar aizraujošiem pārbaudījumiem un negaidītiem pagriezieniem.

Avatars: Ūdensceļš filma 2022
2
SKATIES VIDEO

Avatars: Ūdensceļš (2022)

Avatar: The Way of Water

7.6 Asa sižeta filmas Fantāzijas

Filma Avatars: Ūdensceļš turpina piedzīvojumus Pandoras planētā, kur Džeiks Sullijs cenšas aizsargāt savu jauno ģimeni un pandoru rasi no nāvējošiem draudiem. Viņam jāsadarbojas ar Neitiri un Na'vi armiju, lai izglābtu savu mājvietu.

Top Gun: Maveriks filma 2022
1
SKATIES VIDEO

Top Gun: Maveriks (2022)

Top Gun: Maverick

8.3 Asa sižeta filmas Drāmas

Filma Top Gun: Maveriks stāsta par Pītu Mičelu, veterāna pilotu, kuram jāapmāca jaunie piloti. Viņš satiek leitnantu Bredliju Bredšovu, Nika Bredšova dēlu, radot interesantas dinamikas.

Labākās filmas 2022 noteikti neļaus vilties arī pašiem prasīgākajiem skatītājiem, jo visus populārākajos filmu žanros ir pārstāvētas augstas kvalitātes filmas.

Pārējās 2022. gada filmas

Ne visas filmas 2022 ir iekļautas filmu topā, tāpēc šīs mazāk populāras filmas var atrast šajā sarakstā. Visnotaļ tas nenozīmē, ka šīs filmas ir sliktākas. Tomēr šo filmu novērtējums ir zemāks.

 • Nāve uz Nīlas filma 2022
 • Aģentes 355 filma 2022
 • Fantastiskās būtnes: Dumidora noslēpumi filma 2022
 • Kliedziens filma 2022
 • Moonfall: Mēness krišana filma 2022
 • Viesnīca Transilvānija 4: Transformānija filma 2022
 • Morbiuss filma 2022
 • Spoža talanta nepanesamais smagums filma 2022
 • Klusā nakts filma 2022
 • Laimīgi mūžu mūžos filma 2022
 • Melnais Ādams filma 2022
 • Lils, Lils, Krokodils! filma 2022
 • Amsterdama filma 2022
 • Aicinājums filma 2022
 • Bārene: Pirmais upuris filma 2022
 • Nolādētā filma 2022
 • Blefotājs filma 2022
 • Nežēlīga nakts filma 2022
 • Megana filma 2022