Labākās filmas 2022. gadā

Iepazīsties ar 2022. gada aktuālāko filmu topu - Top 20 labākās filmas 2022. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko portālu publiskiem vērtējumiem, un skatītāju atsauksmēm. 2022. gadā, beidzot, pandēmija nedaudz ir atkāpusies un skatītāji var ieraudzīt filmas, kuras jau ir tapušas labu laiku iepriekš, tikai gaidīja īsto momentu pirmizrādei.

Pagājis vien tikai pirmais pusgads, bet jau šobrīd var teikt, ka filmas 2022. gadā būs daudz. Dažādu daudz budžeta grāvēju filmu pirmizrādes tiks rādītas, gandrīz katru nedēļas nogali. Viena no gaidītākajām filmām Betmens, jau ir atzinīgi apliecinājusi sevi skatītāju vidū un ieguvusi daudz labu vērtējamu.

Sagaidāmas daudz labas Marvel supervaroņu filmas, kas pārsteigs ar kaujas un pārdabisko spēku ainām. Kā arī daudzu citu filmu studiju labākie veikumi ir ar nepacietību gaidīti – komēdijas, piedzīvojumu filmas un trilleri. 2022. gadā beidzot pandēmijas ietekme būs mazinājusies un no online filmu skatīšanās varēs brīvi apmeklēt kinoteātrus. Tas veiksmīgi aplielinās studiju ienākumus un motivāciju gatavoties nākamajām filām.

2022. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2022 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2022. gada 20 labāko filmu topu.

Moonfall: Mēness krišana filma
20
SKATIES TREILERI

Moonfall: Mēness krišana (2022)

Moonfall

5.2 Zinātniskā fantastika Piedzīvojumu filmas

Noslēpumains spēks izsit mēnesi no orbītas un novirza to trajektorijā sadursmei ar mūsu zemi. Pasaulei esot uz pilnīgas iznīcības robežas, NASA augsta ranga darbiniece un izbijusi astronaute Džo Faulera ir pārliecināta, ka viņas rokās ir atslēga, ar ko varētu glābt mūs visus.

Sliktie filma
19
SKATIES TREILERI

Sliktie (2022)

The Bad Guys

6.9 Multfilma Komēdijas

Leģendārais laupītāju piecinieks ir labākie no sliktajiem! Viņi ir nepārspējami viltīgi, talantīgi un nenotverami - īsāk sakot, kriminālās pasaules ģēniji. Vai jūs spētu noticēt, ka pienāks brīdis, kad kādam no viņiem prātā pavīdēs doma kļūt par... labo?

Neraizējies, dārgā filma
18
SKATIES TREILERI

Neraizējies, dārgā (2022)

Don't Worry Darling

6.3 Trilleris

Elisa un Džeks dzīvo idealizētā eksperimentālā korporatīvajā pilsētiņā, kurā mitinās vīrieši, kas strādā īpaši slepenajā projektā „Uzvara”, un viņu ģimenes. Kamēr vīri ik dienu pavada uzņēmuma galvenajā mītnē, strādājot pie „progresīvu materiālu izstrādes”, viņu sievas bauda skaistumu, luksusu un uzdzīvi.

Morbiuss filma
17
SKATIES TREILERI

Morbiuss (2022)

Morbius

5.1 Asa sižeta filmas

Nāvējoši sirgdams ar retu asins slimību, dakteris Morbiuss ir apņēmības pilns glābt citus, kurus skāris līdzīgs liktenis un savā izmisumā liek uz spēles visu. Lai gan sākotnēji rezultāts šķiet neticami veiksmīgs, tas viņā atraisījis tumšo pusi. Vai labais uzveiks ļauno, vai arī Morbiuss pakļausies noslēpumainajām jaunajām dziņām?

Ugunssirds filma
16
SKATIES TREILERI

Ugunssirds (2022)

Fireheart

6.1 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Džordžija sapņo kļūt par pasaulē pirmo sievieti-ugunsdzēsēju. Kad noslēpumains ļaundaris sāk dedzināt Brodveju, viens pa vienam kaut kur pazūd Ņujorkas ugunsdzēsēji. Izmisīgi vēloties palīdzēt tēvam un glābt savu pilsētu, Džordžija pārģērbjas par jaunu puisi vārdā Džo un pievienojas nelielai neveiklu brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandai.

Ziemeļnieks filma
15
SKATIES TREILERI

Ziemeļnieks (2022)

The Northman

7.2 Asa sižeta filmas Drāmas

Episka piedzīvojumu drāma, kas stāsta par vikingu princi Amletu un viņa skarbo un ilgo ceļu, lai atriebtu nogalināto tēvu.

Juras laikmeta pasaule: Valdīšana filma
14
SKATIES TREILERI

Juras laikmeta pasaule: Valdīšana (2022)

Jurassic World Dominion

5.9 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Četrus gadus pēc Nublaras salas iznīcināšanas dinozauri tagad dzīvo un medī kopā ar cilvēkiem visā pasaulē. Cilvēkiem ir izdevies noturēt trauslu līdzsvaru šādai mierīgai līdzās pastāvēšanai. Taču cik ilgi cilvēcei vēl būs lemts valdīt uz zemes, atrodoties aci pret aci ar pašiem biedējošākajiem radījumiem pasaules vēsturē?

Ātrā palīdzība filma
13
SKATIES TREILERI

Ātrā palīdzība (2022)

Ambulance

6.2 Asa sižeta filmas Noziegums

Vils, meklē līdzekļus, lai segtu sievas medicīnas rēķinus, un vēršas pēc palīdzības pie sava brāļa Denija. Harizmātiskais krāpnieks Denijs piedāvā viņam piedalīties lielākajā bankas aplaupīšanā Losandželosas vēsturē. Uz spēles likta sievas dzīvība, un Vilam nākas piekrist. Bēgšanas plāns izgāžas, un viņi sagrābj ātrās palīdzības mašīnu ar ķīlniekiem.

Bazs Gaismasgads filma
12
SKATIES TREILERI

Bazs Gaismasgads (2022)

Lightyear

5.9 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Stāsts par Bazu Gaismasgadu no Rotaļlietu stāsts un viņa piedzīvojumiem līdz bezgalībai un tālāk.

Ārpus kartes filma
11
SKATIES TREILERI

Ārpus kartes (2022)

Uncharted

6.4 Piedzīvojumu filmas

Piedzīvojumu filma, kas veidota pēc populāras video spēļu sērijas, aizved mūs uz visdažādākajiem pasaules nostūriem, sekojot Neitam un Sallijam, kad viņi dodas bīstamā ceļā pēc „dižākajiem nekad neatrastajiem dārgumiem”, vienlaikus arī sekojot norādēm, kas varētu palīdzēt atrast Neita sen pazudušo brāli.

Kur vēži dzied filma
10
SKATIES TREILERI

Kur vēži dzied (2022)

Where the Crawdads Sing

7.1 Mistikas filmas Drāmas

„Kur vēži dzied” ekranizācija vēsta par Kiju – pamestu meiteni, kura pieaugusi viena pati bīstamajā Ziemeļkarolīnas dumbrājā. Gadiem ilgi tuvējā pilsētiņā Bārklijkovā klīst baumas par „purva skuķi”, kas nošķir Kiju no sabiedrības. Kad viņa piesaista divu vietējo puišu uzmanību, Kija atver sirdi jaunai un pārsteidzošai pasaulei...

Soniks 2 filma
9
SKATIES TREILERI

Soniks 2: Filma (2022)

Sonic the Hedgehog 2

6.9 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Apmeties uz dzīvi Grīnhilsā pie labākā drauga Toma, Soniks cenšas pierādīt, ka viņš ir īsts supervaronis. Jauns pārbaudījums zibenīgajam Sonikam nav ilgi jāgaida: kā no zila gaisa uzrodas viltīgais Robotniks ar milzu plānu. Šoreiz viņš kopā ar noslēpumaino sabiedroto Dūri meklē smaragdu, kā spēkos ir iznīcināt itin visu savā ceļā.

Melnais telefons filma
8
SKATIES TREILERI

Melnais telefons (2022)

The Black Phone

7.5 Šausmu filmas

13 gadus vecais Finnijs Šo tiek nolaupīts gaišā dienas laikā un iesprostots skaņu necaurlaidīgā pagrabā. Kad pie sienas sāk zvanīt telefons, kas sen nedarbojas, Finnijs atklāj, ka dzird slepkavas iepriekšējo upuru balsis. Viņi ir gatavi gādāt, lai tas, kas ar viņiem notika, nenotiktu ar Finniju.

Biļete uz paradīzi filma
7
SKATIES TREILERI

Biļete uz paradīzi (2022)

Ticket to Paradise

6.4 Komēdijas Romantiskās filmas

Bijušie laulātie, kas dodas kopīgā uzdevumā uz Bali, lai atturētu savu iemīlējušos meitu no tās pašas kļūdas, ko reiz pieļāva viņi paši.

Doktors Streindžs neprāta multivisumā filma
6
SKATIES TREILERI

Doktors Streindžs neprāta multivisumā (2022)

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

7.5 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Izmantojis senas burvestības, doktors Streindžs atver durvis uz multivisumu, kurā viņam kopā ar vecajiem un jaunajiem draugiem, vēl neizpētītajās mistiskajās pasaulēs nāksies stāties pretī paša alternatīvajai versijai un agrāk nepieredzētam ļaunumam.

Ložu ekspresis filma
5
SKATIES TREILERI

Ložu ekspresis (2022)

Bullet Train

7.5 Trilleris Asa sižeta filmas

Kāds neveiksmju vajāts slepkava ar segvārdu Bizbizmārīte pēc kārtējā nesekmīgā uzdevuma nolēmis savu darbiņu paveikt klusi un mierīgi. Liktenim tomēr ir savi plāni. Jaunākā misija viņu noved pasaulē ātrākajā vilcienā aci pret aci ar nāvējošiem konkurentiem no visas pasaules. Visu slepkavu mērķi ir saistīti, tomēr pretrunīgi.

Elviss filma
4
SKATIES TREILERI

Elviss (2022)

Elvis

7.8 Biogrāfiskas filmas Drāmas

Filma vēsta par Elvisa Preslija dzīvi un mūziku caur attiecību prizmu ar viņa mīklaino menedžeri pulkvedi Tomu Pārkeru. Starp Presliju un Pārkeru valdīja sarežģīta dinamika 20 gadu garumā, kopš brīža, kad Preslijs vēl bija uzlecoša zvaigzne, līdz viņa neticamās slavas virsotnei, kas ir arī lielu pārmaiņu laiks Amerikas kultūrā.

Minioni 2 filma
3
SKATIES TREILERI

Minioni 2 (2022)

Minions: The Rise of Gru

7.0 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

70-to gadu krāšņo frizūru un tērpu virpulī aug 12 gadus vecais Gru. Viņš fano par superļaundaru Vicious 6 un kaļ plānus, kā kļūt par slavenāko ļaundari pasaulē. Viņam uzrodas sekotāju pulciņš - uzticamie minioni, un kopīgiem spēkiem viņi izbūvē pirmo laboratoriju un veic pirmos eksperimentus.

Betmens filma
2
SKATIES TREILERI

Betmens (2022)

The Batman

8.0 Asa sižeta filmas Noziegums

Pagājuši divi gadi, kopš Betmens ievedis Brūsu Veinu dziļi Gotemas pilsētas krēslas pasaulē. Tikai pāris uzticamu sabiedroto kompānijā vientuļais aizstāvis kļuvis par teju vienīgo atriebes iemiesojumu līdzpilsoņu vidū.

Top Gun: Maveriks filma
1
SKATIES TREILERI

Top Gun: Maveriks (2022)

Top Gun: Maverick

8.6 Asa sižeta filmas Drāmas

Pīts Mičels vairāk kā 30 gadus ir bijis jūras kara flotes labākais pilots – bezbailīgs un karstgalvīgs. Viņa uzdevums ir apmācīt jaunos pilotus kādai īpašai misijai. Jaunajā mācību grupā viņš sastop leitnantu Bredliju Bredšovu, sava bojāgājušā drauga Nika Bredšova dēlu.