Labākās filmas 2017. gadā

Skaties šobrīd skatītāko un labāk novērtēto 2017. gada filmu topu. Šis gads ir iesācies ar vairākām labām asa sižeta filmām, trilleriem, lieliskām komēdijām un vairākām labām multfilmām, kuras jau ir atrodamas dažādos online filmu portālos latviešu, krievu vai oriģinālvalodās.

2017. gads filmu nozarē ir uzsācies veiksmīgi, kas ļāva uzrādīt rekordlielus filmu ieņēmumus vairākās pasaules valstīs, piemēram, Lielbritānijas ieņēmumi kāpuši par 15% salīdzinot ar pagājušo gadu. Lielu pienesumu šim rezultātam deva Oskaru balvu pasniegšanas ceremonijā, kuras titulētākās filmas ieguva otro elpu kinoteātru apmeklētāju vidu, tā arī filmu online skatītāju vidū. Jaunākā, visiem labi pazīstamās, Walt Disnay multfilmas uzņemtā filma “Skaistule un Briesmonis” negaidīti uzrādīja satriecošu popularitāti visā pasaulē, kas vainagojās ar skatītākās filmas statusu pirmajā 2017. gada ceturksnī.

Nevar nepieminēt Krievijas filmu nozares 2017. gada veiksmīgo startu, kur tika atrādīta jaunākā zinātniskās fantastikas filma, kurā tika izmantotas jaunākās filmu industrijas uzņemšanas tehnika un specefekti, kuri Krievijā līdz šim netika lietoti. Tai skaitā pirmizrādi piedzīvoja vairākas komēdijas, kuras noteikti iekaros skatītāju simpātijas.

Kopumā 2017. gads tikai sāk uzņemt apgriezienus kino pasaulē, jo tuvākajā laikā sāks paradīties dažādu filmu ilgi gaidītie turpinājumi, kuri noteikti varēs sasniegt pagājušā gada populārāko filmu skatītāju rezultātu un arī tos pārspēt.

2017. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2017 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2017. gada 25 labāko filmu topu.

Lielais Ķīnas mūris filma
25

Lielais Ķīnas mūris (2017)

The Great Wall

6.1 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Pēc senās Ķīnas imperatora pavēles tika uzcelts Lielais Ķīnas mūris, kurš kalpoja kā aizsargājoša būve no dažādiem briesmoņiem. Cietoksnī iekļūs 2 vīrieši, iepriekš dienējuši elitārā vienībā, kuri kārtējā briesmoņu uzbrukuma laikā pierādīja savu meistarību cīņā ar ļaunumu. Kad situācija kļūst kritiska un mūris var neizturēt kārtējo triecienu, pēdējā cerība tiek likta uz šiem 2 svešiniekiem, lai glābtu seno Ķīnu.

Gravitācija filma
24

Gravitācija (2017)

Притяжение

5.2 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika Drāmas

Virs Maskavas tik notrieks citplanētiešu kuģis ar kuru vietējās varas iestādes mēģina nodibināt kontaktu. Paralēli notiek vietējo iedzīvotāju evakuācija. Tomēr viss nenotiek pēc plāna un rodas konflikta situācija, kuras iznākumu neviens nevar paredzēt. Ir skaidrs viens mūsu planētai draud briesmas.

Spēka reindžeri filma
23

Spēka reindžeri (2017)

Power Rangers

6.9 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Zinātniskā fantastika

Pieci vidusskolas pusaudži nejauši iegūs pārdabiskas spējas un kļūs par Spēku Rendžeru komandu. Dažādu apstākļu sakritības dēļ šie jaunieši tika izredzēti, lai glābtu savu planētu no citplanētiešu uzbrukuma. Vienīgais veids, kā to izdarīt ir būt stiprai komandai, un darboties kopā. Paralēli pasaules glābšanai katram jaunietim ir jātiek gala ar savām ikdienas jauniešu dzīves problēmām.

Mūmija filma
22

Mūmija (2017)

Mummy

5.7 Asa sižeta filmas Trilleris

Dārgumu meklētāji nejauši atrod slepenas Ēģiptes faraona meitas kapenes. Pašiem nezinot, cilvēki atbrīvo pasaules baisāko ļaunumu, kas iznīcina visu savu mērķu sasniegšanai. Viens no dārgumu meklētājiem tiek nolādēts ar lāstu un kļūst par ļaunuma mērķi Londonas ielās un pazemē. Lai kļūtu par nemirstīgu faraona Meitai ir jānodur ar īpašu nazi nolādētais cilvēks, kurš kļuvis par nāves pavēlnieku.

Logans filma
21

Logans (2017)

Logan

8.4 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika Drāmas

Nākotne. 2029. gadā mutantu skaits ir krasi samazinājies visa pasaulē no X-cilvēku komandas palika tikai Logans, kuram ir pamatīga atkarība no alkohola un profesors Ksavjers, kurš ir smagi slims. Nejauši Logans satiek jaunu meiteni Loru, kurai izrādījās ir līdzīgas reģenerēšanas spējas. Viņa ātri vine kļūst par labu atbalstu, lai stātos pretī korporācijai, kura vēlas sagraut pastāvošo pasaules iekārtu.

Rēgs bruņās filma
20

Rēgs bruņās (2017)

Ghost in the Shell

6.8 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika Drāmas

Majore ir īpašs zinātnes sasniegums – robots sievietes veidolā, kurš pasargā cilvēku no teroristu uzbrukumiem. Nākotnē teroristi ir ieguvusi iespēju kontrolēt cilvēku zemapziņu, un pie šī īpaši bīstamā nozieguma Majore kopā ar savu īpašo uzdevumu vienību nāk talkā. Nejauši viņa uzzina par savu pagātni, ka daudzi fakti tika meloti un viņa īstā dzīva ir tika nevis glābta, bet nozagta.

Džons Viks 2 filma
19

Džons Viks 2 (2017)

John Wick: Chapter 2

8.1 Asa sižeta filmas Trilleris

Džons Viks, labi pazīstamais slepkava, nolemj doties pelnītā atpūtā un vairs neuzņemties slepkavību pasūtījumus. Tomēr dzīve ievieš korekcijas un viņš ir spiests atgriezties, jo bijušais kolēģis nolēmis ieviest savu kārtību slepenā slepkavu biedrībā. Džons dodas uz Romu, kur viņu sagaida pasaules līmeņa algotņi, lai apturētu šīs nevēlamās izmaiņas biedrībā.

Kongs Galvaskausa sala filma
18

Kongs: Galvaskausa sala (2017)

Kong: Skull Island

7.0 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Zinātniskā fantastika

ASV valdībā izveido zinātnieku grupu, kura militāristu pavadībā dodas uz jaunatklātu salu okeānā. Ierodoties uz salu, viņi saprot, ka doto uzdevumu izpilde ir apgrūtinoša, jo salas dzīvojošie dzīvnieki un ir pa visam citi, kādi ir ierasti atlikušajā pasaulē, tie ir milzīgi un pārspēks šoreiz noteikti nav cilvēku pusē. Piedzīvojumu filma par cilvēku bezspēcību neskartās dabas priekšā, arī izmantojot jaunās tehnoloģijas.

Pludmales patruļa filma
17

Pludmales patruļa (2017)

Baywatch

Pludmales patruļa ir glābēju komanda, kura rūpējās par drošību klusā okeāna piekrastē. Tas ir ārkārtīgi smags, tomēr prestižs darbs, jo gribētāju kļūt par glābējiem ir ļoti daudz. Nejauši piekrastē tiek atrastas narkotikas un līķis. Lai arī tas ir policijas darbs, glābēju komandas vadītājs Mičs uzņemas izmeklēt šo gadījumu ar saviem spēkiem, ko tiek apdraudēta pludmales patruļas reputācija.

Smurfi Zudušais ciemats filma
16

Smurfi: Zudušais ciemats (2017)

Smurfs: The Lost Village

5.8 Multfilmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Multfilma par troļļu mieteni Popiju, kura apvienos savus spēkus kopā ar visdrūmāko trolli Zaru, un dosies tālā piedzīvojumiem pilnā ceļojumā, lai atbrīvotu savu draugu no sliktā karaļa. Popijas aizraujošais ceļojums būs sagādājis visdažādākos pārbaudījumus un negaidītus pavērsienus.

Suņa dzīves jēga filma
15

Suņa dzīves jēga (2017)

A Dog's Purpose

6.1 Drāmas Komēdijas

Filma - drāma, kas parāda suņa dzīvi no viņa paša skatu punkta. Visu laiku būdams līdzās saimniekam, dažādos laikos, viņš saprot savu būtību. Katram no mums ir sava misija, kas ir jāpaveic dzīves laika. Draudzīgums, uzticība un dažkārt pienākumu pildīšana ir neatņemama sastāvdaļa no suņa dzīves.

Vāģi 3 filma
14

Vāģi 3 (2017)

Cars 3

7.2 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Leģendārajam Zibenim Makvīnam ir pienākuši grūti laiki. Jaunākās sacīkšu mašīnas ir ātrākas un izveicīgākas trasē, tomēr viņš nav padevies. Ar labāko draugu atbalstu viņš spējis modernizēt savu spēkratu un jaunākās tehnoloģijas nesušas jaunu elpu labi pazīstamajam un pieredzējušajam Makvīnam. Daudzi vēl dzirdēs par sarkano 95. numuru.

Tumsa piecdesmit nokrāsās filma
13

Tumsa piecdesmit nokrāsās (2017)

Fifty Shades Darker

Kristjens ar visiem spēkiem mēģina atgūt Anastāsijas uzticību, kura ir pretimnākošā, tomēr uzstāda viņa virkni noteikumu. Starp viņiem atkārtoti uzvirmo kaisle un uzticība vienam otram. Tomēr pavisam drīz pagātnes noslēpumi ievieš korekcijas viņu attiecībās un traucē veidot kopīgu nākotni.

Prom filma
12

Prom! (2017)

Get Out

Melnādainais Kriss dodas iepazīties ar savas ilggadējās draudzenes vecākiem, kuri dzīvo lielā piepilsētas mājā. Viņš jūtas neērti un satraucies, taču viņu sagaida patiess pārsteigums. Ja vien viņš zinātu iepriekš īsto viņa uzaicināšanas mērķus šajā ģimenē pirms ierašanās.

Bēbis boss filma
11

Bēbis boss (2017)

The Boss Baby

6.4 Multfilmas Komēdijas

Septiņgadīgajam Tima ir uzradies mazais brālis. Kā jau zīdainim viņš ir atņēmis lielāko daļu vecāku uzmanības, kura iepriekš tika veltīta viņam. Jaunākais brālis nav parasts bērns, bet dzimis līderis ar mērķiem un augstāku saprašanas līmeni. Tims nejauši ir atkodis sava jaunākā brāļa sazvērestību, tomēr augstāku mērķu vadīti abi brāļi kopā ar draugiem sadarbojas, lai atrisinātu vienu sarežģītu situāciju.

Brīnumsieviete filma
10

Brīnumsieviete (2017)

Wonder Woman

8.0 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Labi audzināta, trenēta un neuzvarama Dienā, kurā uzauga noslēgtā salā nejauši uzduras uz tikko izskalota no jūras pilota. Viņš atver acis Dianai un izstāsta par pasaulē notiekošajiem kariem un ietekmes sadalījumu. Izprotot, šo sarežģīto situāciju viņa dodas līdzi pilotam, lai palīdzētu atrisināt šo saspīlēto situāciju un veicinātu mieru starp karojošām pusēm.

Virtuve 2 Fināls filma
9

Virtuve 2. Fināls (2017)

Кухня. Последняя битва

7.3 Komēdijas

Filma par slavenu šefpavāru, kurš nolēmis atpūsties pēc ilgi nostrādātajiem gadiem. Negaidīti tam tiek piedāvāts piedalīties, pirmo reizi organizētajā, pavaru pasaules čempionātā, kurš notiks Sočos. Tanī pat laikā viņš uzzin, ka viņam ir dēls, par kura eksistenci viņš nav zinājis.

Svešais: Covenant filma
8

Svešais: Covenant (2017)

Alien: Covenant

6.7 Šausmu filmas Trilleris Zinātniskā fantastika

Kārtējās planētas izpētes laikā, nekas neliecina par tauvojošām briesmās. Tā izskatās kā paradīze, tomēr tā bija ilūzija. Tā ir bīstama un cīnīties pret tās iemītniekiem ir neiespējami. Vienīgais veids, kā palikt dzīvam ir mēģināt aizlidot no šīs nolādētās vietas.

Lego Betmens. Filma
7

Lego Betmens. Filma (2017)

The LEGO Batman Movie

7.6 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Animācijas filma par Betmenu, kurš vēlas izglābt Gotemas pilsētu no nežēlīgā ļaundara Džokera. Lai arī cik viņam to negribētos, bet šoreiz nāksies pieņemt palīdzību no citiem un ieklausīties padomos, lai apturētu Džokera sliktās izdarības. Vienatnē Betmenam vērst situāciju šoreiz nebūs pa spēkam.

Transformeri: Pēdējais bruņinieks filma
6

Transformeri: Pēdējais bruņinieks (2017)

Transformers: The Last Knight

5.3 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika Trilleris

Asa sižeta filma, kurā cilvēki karo ar transformeriem. Šoreiz Optimus Praims ir nozudis un nevar palīdzēt. Lai uzveiktu šo īpaši spēcīgo pretinieku, nepieciešams ieskatīties pagātnē, jo transformēti uz zemes jau ir mitinājušies kopš seniem laikiem. Zemes glābšana ir uzticēta kāda cilvēku grupai, kurai ir jāatjauno līdzsvars starp karojošajām pusēm.

Galaktikas sargi: 2. daļa filma
5

Galaktikas sargi: 2. daļa (2017)

Guardians of the Galaxy Vol. 2

8.1 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Zinātniskā fantastika

Pēc pēdējiem notikumiem savādās radības tiek uzskatītas par varoņiem. Viņi turpina iekulties dažādos atgadījumos, no kurtiem pārsvarā tiek sveikā cauri. Tomēr joprojām nav atminēts viens no lielākajiem galaktikas noslēpumiem par Pītera Kvila īsto tēvu. Kurš tad tas ir. Komanda dosies misijā, lai atminētu šo sarežģīto mīklu un iegūt vērtīgo informāciju.

Nejaukais es 3 filma
4

Nejaukais es 3 (2017)

Despicable Me 3

6.5 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Pēc tam kad Gru ir atvaļināts no īpašās vienības, jo nevarēja tikt galā ar puisi, lai apdraudēja cilvēci, viņam sākās identitātes krīze. Nejauši uzrodas svešinieks, kurš atklāj, ka Gru ir dvīņu brālis, kurš ļoti vēlas vērot iet viņa gaitās. Pēc kāda laika Gru atlabst un no jauna saprot, cik labi būt sliktam.

Ātrs un bez žēlastības 8 filma
3

Ātrs un bez žēlastības 8 (2017)

The Fate of the Furious

7.3 Asa sižeta filmas Trilleris Piedzīvojumu filmas

Ātrs un bez žēlastības filmu sērijas turpinājums, kurā notikumi risinās no eksotiskās kubos līdz Ņujorkas debesskrāpjiem un Antarktīdas mūžīgiem ledājiem. Šoreiz komandu sagaida grūts lēmums, jo viens no tās dalībniekiem, nezināmu apstākļu dēļ, ir pagriezis muguru un nostājies melnajā pusē. Tikmēr noslēpumaina sieviete iegūs kontroli pār militāriem ieročiem, kuri var apdraudēt jebkuru vietu pasaulē.

Skaistule un Briesmonis filma
2

Skaistule un Briesmonis (2017)

Beauty and the Beast

7.7 Fantāzijas Mūzikls Romantiskās filmas

Adams ir ļauns un egoistisks princis, kurš dzīvo lielā pili. Par savu rupjo uzvedību burve viņam uzliek lāstu viņam un pilī mītošajiem, kuru var lauzt tika mainoties. Kļūt par labsirdīgu un mīlētu. Bellas tēvs nejauši nomaldas un nokļūst apburtajā pilī. Lai glābtu savu tēvu Bella dodas turp un piedzīvo savu liktenīgo tikšanos ar briesmoni Adamu.

Karību jūras pirāti 5 Salazara atriebība filma
1

Karību jūras pirāti: Salazara atriebība (2017)

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

7.0 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Pieredzējušajam kapteinim Džekam pa pēdām seko viņa senais un labi pazīstamais ienaidnieks kapteinis Slazars, kurš ir kārtējo reizi apņemies attīrīt pasauli no pirātiem kopā ar viņa spēcīgo spoku komandu. Tagad vienīgais Džeka un viņa komandas glābiņš ir kāds īpašs artefakts, kas ļauj kontrolēt vispasaules jūras.

Skaties 2017. gada labāko filmu topu saīsinātā video versijā:

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas