Ziemassvētku filmas

Ziemassvētki ir vieni no gada gaidāmākajiem svētkiem, kurus ietekmē daudz dažādas tradīcijas un aktivitātes. Eglīšu rotāšana, piparkūku cepšana, dāvanu meklēšana un viesu sagaidīšana. Lai gūtu atelpu no visa, tā kas ir jāpaveic pirms svētkiem, Ziemassvētku filmas ir neatņemama sastāvdaļa, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni un atpūstos.

Lai nebūtu garlaicīgi sniegotajos un aukstākajās ziemas dienās, esam apkopojoši labākās Ziemassvētku romantiskās filmas, kuras visiem mums ir labi zināmas. Lielāko daļu no tām ik gadu rāda kādā no Latvijas televīzijas kanāliem vai arī tās ir plaši pieejamas dažādos online filmu portālos.

Šajā laikā iecienītākās filmas ir romantiskās komēdijas vai parastās komēdijas un, protams, multfilmas. Bieži vien Ziemassvētki ir otrie gaidītākiem svētki bērniem aiz dzimšanas dienas. Saldumi un daudz multenes uz televizoru ekrāniem ir idille šajās garajās brīvdienās. Parasti, vecākiem nav jāuztraucas par nepiemērotām filmām mazākajiem bērniem, jo pārsvarā tās ir piemērotas visai ģimenei.

Paradoksāli, bet Ziemassvētkos un Jaunā gada sagaidīšanā ir izkristalizējušās vairākas vecākas filmas, bez kurām vairs nav iedomājami šie svētki, kā Viens pats mājās vai Ledus sirds. To atpazīstamību gadiem nespēj pārspēt neviena jaunākā filma un to noskatīšanās kļuva par tradīciju, lai gan visi jau zina filmu notikumus.

Skatītāko un labāko Ziemassvētku filmu tops

Ziemassvetku filmas online

Filmu tops ir veidot balstoties uz dažādiem interneta filmu lapu reitingiem un atsauksmēm. Šo Ziemassvētku un Jaunā gada filmu un multfilmu izlase ir paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem, lai šo burvīgo ziemas laiku pavadītu kopā. Skaties populārākās Ziemassvētku filmas online 2024 pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidota topa un gūsti daudz pozitīvu emociju.

Viens pats mājās 6 filma 2021
37
SKATIES VIDEO

Viens pats mājās 6 (2021)

Home Sweet Home Alone

3.6 Komēdijas Ģimenes filmas

Filma Viens pats mājās 6 - stāsta par mazo Maksu, kurš, atšķiroties no ģimenes, kļūst par īpašuma aizstāvi, cīnoties pret laupītāju pāri, kuriem ir ģimenes mantas acīs. Makss nolemj aizsargāt mājas un ģimenes dārgumus par katru cenu.

Santaklauss 3 filma 2006
36
SKATIES VIDEO

Santaklauss 3 (2006)

The Santa Clause 3: The Escape Clause

4.8 Komēdijas Ziemassvētku filmas

Filma Santaklauss 3 seko Skota dzīvei kā Santa Klausam, aplūkojot gan viņa ikdienas problēmas, gan cīņu pret ļaundari, kurš draud sasaldēt pasauli. Skots dodas glābt Ziemassvētkus un cilvēci.

Zvaniņš skan 2 filma 2014
35
SKATIES VIDEO

Zvaniņš skan 2 (2014)

Jingle All the Way 2

3.8 Komēdijas Ģimenes filmas

Filma Zvaniņš skan 2 stāsta par jauno mēru, kurš cenšas izslēgt Larija Ziemassvētku pasākumus, bet Larijs pieņem cīņu, lai saglabātu šos iemīļotos svētkus.

Ļaunais Santaklauss 2 filma 2016
34
SKATIES VIDEO

Ļaunais Santaklauss 2 (2016)

Bad Santa 2

5.6 Komēdijas Noziegums

Filma Ļaunais Santaklauss 2 turpina Villija stāstu, kurš pārvērš Ziemassvētkus par savu laupījuma laiku, tomēr šogad viņu var sagaidīt neparedzētas pārmaiņas.

Viens pats mājās 3 filma 1997
33
SKATIES VIDEO

Viens pats mājās 3 (1997)

Home Alone 3

4.6 Komēdijas Ģimenes filmas

Filma Viens pats mājās 3 stāsta par slepenas mikroshēmas zagšanu, kurai seko komiskas un aizraujošas situācijas, kad četri labi apmācīti spiegi cenšas iekļūt Čikāgas mājā un saskaras ar izgudrojamu jaunākiem Aleksa izgudrotiem drošības pasākumiem.

Riekstkodis 3D filma 2010
32
SKATIES VIDEO

Riekstkodis 3D (2010)

The Nutcracker: The Untold Story

4.1 Mūzikls Ziemassvētku filmas

Filma Riekstkodis 3D stāsta par deviņgadīgas Mērijas piedzīvojumiem, kad viņas rotaļlieta Riekstkodis atdzīvojas Ziemassvētkos un aizved viņu uz rotaļlietu karaļvalsti, kurai draud noplicināšana.

Trakā Ziemassvētku ballīte birojā filma 2016
31
SKATIES VIDEO

Trakā Ziemassvētku ballīte birojā (2016)

Office Christmas Party

5.9 Komēdijas Ziemassvētku filmas

Filma Trakā Ziemassvētku ballīte birojā - piedāvā skatītājiem izklaides pilnu stāstu par uzņēmuma darbinieku centieniem noturēt neaizmirstamu Ziemassvētku ballīti un glābt uzņēmuma nākotni.

Pārdzīvot Ziemassvētkus filma 2004
30
SKATIES VIDEO

Pārdzīvot Ziemassvētkus (2004)

Surviving Christmas

5.4 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Pārdzīvot Ziemassvētkus - stāsta par vienatnē esošu vīrieti, kurš cenšas rast iznākumu no savas izmisuma un dodas uz savām bērnības mājām, lai samaksātu par izspēli ģimenes lomās un pieredzētu īstus Ziemassvētkus.

Svešiniece pilsētā filma 2009
29
SKATIES VIDEO

Svešiniece pilsētā (2009)

New in Town

5.7 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Svešiniece pilsētā - stāsta par pilsētu dzīvojošu karjeristi, kas pārcelsies uz mazpilsētu, lai pārņemtu rūpnīcas vadību. Lusijai nākas pielāgoties citai dzīves realitātei un meklēt veidu, kā glābt rūpnīcu, vienlaikus atrodot arī savu mīlestību šajā pārmaiņu pilnajā ceļojumā.

Riekstkodis un četras valstības filma 2018
28
SKATIES VIDEO

Riekstkodis un četras valstības (2018)

The Nutcracker and the Four Realms

5.6 Ģimenes filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Riekstkodis un četras valstības ietver Klāras piedzīvojumus, kad viņa izpēta noslēpumainās Ziemassvētku valstis, ieskaitot Sniegpārsliņu zemi, Ziedu zemi un Saldumu zemi. Taču viņas ceļojums piedzīvo bīstamas pagriezienus, kad Klārai nākas vadīt cīņu par vienu no šīm valstīm, lai saglabātu tās burvību un skaistumu.

Aizbēgsim no Ziemassvētkiem filma 2004
27
SKATIES VIDEO

Aizbēgsim no Ziemassvētkiem (2004)

Christmas with the Kranks

5.4 Komēdijas Ģimenes filmas

Filma Aizbēgsim no Ziemassvētkiem stāsta par Krenu ģimeni, kas katru gadu plāno aizbēgt no Ziemassvētkiem, bet šogad tos pārtrauc meitas paziņojums par gribu ierasties mājās un svinēt tradicionālos svētkus. Ģimenei jāpielāgojas pārmaiņām un jāiztiek no aizmirstiem Ziemassvētkiem.

Lampiņu drudzis filma 2006
26
SKATIES VIDEO

Lampiņu drudzis (2006)

Deck the Halls

5.0 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Filma Lampiņu drudzis skarbā cīņa starp Bredu un kaimiņu, lai radītu visluminiscējošo Ziemassvētku dekorāciju, izsaka satire par svētku pārmērību un strīdiem par šo radošo sacensību rezultātiem. Breda ģimene nesaprot viņa centienus, izraisot komisku stāstu.

Sliktās mammas 2 filma 2017
25
SKATIES VIDEO

Sliktās mammas 2 (2017)

A Bad Moms Christmas

5.6 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Sliktās mammas 2 rada komēdijas priekšnesumu par trīm mamām, kuras cenšas nodrošināt ideālus Ziemassvētkus, pievienojot kritiķēm, saviem ģimenes biedriem. Viņu centieni pārvēršas izklaidē, un tas galu galā palīdz izprast mātes lomu un tiktusi līdz ar mātēm.

Mīlestība ir grūta filma 2021
24
SKATIES VIDEO

Mīlestība ir grūta (2021)

Love Hard

6.3 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Mīlestība ir grūta - stāsta par sievieti, kura sastop savu sapņu puisi tiešsaistē un dodas ceļā uz viņu Ziemassvētkos, tikai lai atklātu sirdsējošu nodevējumu un mīlas pārbaudi.

Sīkpēdis filma 2018
23
SKATIES VIDEO

Sīkpēdis (2018)

Smallfoot

6.6 Animācijas filmas Ģimenes filmas

Filma Sīkpēdis ir stāsts par jauna jetija sastapšanu ar noslēpumaino sīkpēdi (cilvēku), kas izraisa lielu satraukumu sniega cilvēku kopienā. Šī piedzīvojuma gaitā atklājas vēl nepazīti noslēpumi un piedzīvojumi, kas gaida šo neparasto sabiedrību pasaulē.

Brīvdienu pāris filma 2020
22
SKATIES VIDEO

Brīvdienu pāris (2020)

Holidate

6.1 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Brīvdienu pāris stāsta par diviem svešiniekiem, kas nogurusi no vientulības un nolemj pavadīt kopā brīvdienas. Viņi noliek plānā uzturēt platoniskas attiecības, bet saskaras ar sarežģītām jūtībām.

Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās filma 2008
21
SKATIES VIDEO

Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās (2008)

Four Christmases

5.7 Ziemassvētku filmas Romantiskās filmas

Filma Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās - stāsta par Breda un Keitas ceļojumu, lai apciemotu četras dažādas ģimenes vietas Ziemassvētkos. Šis piedzīvojums atgādina senās bērnības atmiņas un iedveš dziļu sapratni par ģimenes nozīmi.

20 labākās Ziemassvētku filmas, balstoties uz dažādu kino portālu reitingiem un filmu askatiem.
Zvaniņš skan filma 1996
20
SKATIES VIDEO

Zvaniņš skan (1996)

Jingle All the Way

5.7 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Filma Zvaniņš skan - stāsta par Harvadu, kurš apņemas atrast retu turbo lelli, lai izpelnītos savas dēla prieku un kompensētu savu darba iztukšoto laiku. Viņa piedzīvojumi un centieni šajā misijā veido emocionālu un sirdi sildošu Ziemassvētku stāstu.

Jaungada nakts filma 2011
19
SKATIES VIDEO

Jaungada nakts (2011)

New Year's Eve

5.6 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Jaungada nakts skar dažādu cilvēku dzīvesstāstus, saistot tos ar apņemšanos sakrāties jaunā gada sākumā. Šī stāsta sižets uzsvērtās vilšanās, mīlestības un nejaušības brīžus, kuri apvieno visus šajā aizraujošajā jaungada sagaidīšanas notikumā.

Reiz Ziemassvētkos filma 2019
18
SKATIES VIDEO

Reiz Ziemassvētkos (2019)

Last Christmas

6.5 Drāmas Ziemassvētku filmas

Filma Reiz Ziemassvētkos stāsta par Keitu, kas strādā Ziemassvētku veikaliņā un Tomu, kura dzīve ir pilna nepareizu lēmumu. Viņi satiekas Londonas Ziemassvētkos, bet Keitai šķiet, ka Toms ir pārāk labširdīgs, lai būtu patiess. Viņu ceļš uz mīlestību ir pilns šķēršļiem, bet dažkārt ir jāļauj maģijai notikt.

Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus filma 2000
17
SKATIES VIDEO

Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus (2000)

How the Grinch Stole Christmas

6.3 Ģimenes filmas Fantāzijas

Filma Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus - ir klasika bērniem. Grinčs ienīst šos svētkus un cenšas tos sabojāt, izdzēšot Ziemassvētku prieku no cilvēku sirdīm. Bet par to ir cēlonis no viņa bērnības, kad viņš tika atstumts par atšķirību dēļ.

Polārais Ekspresis filma 2004
16
SKATIES VIDEO

Polārais Ekspresis (2004)

The Polar Express

6.6 Ziemassvētku filmas Animācijas filmas

Filma Polārais Ekspresis ir jautra Ziemassvētku multene par mazu zēnu, kurš vēlas satikt Ziemassvētku vecīti. Viņš ceļojuma laikā izpilda uzdevumus un piedzīvo brīnišķīgu piedzīvojumu kopā ar Polāro Ekspresi.

Ziemassvētku dziesma filma 2009
15
SKATIES VIDEO

Ziemassvētku dziesma (2009)

A Christmas Carol

6.8 Ģimenes filmas Animācijas filmas

Filma Ziemassvētku dziesma stāsta par cilvēku, kurš centās tikai pelnīt naudu, bet Ziemassvētkos piedzīvoja emociju bagātīgu pārmaiņu, kas atgādināja par dzīves īstajām vērtībām.

Ledus laikmets 2: Atkusnis filma 2006
14
SKATIES VIDEO

Ledus laikmets 2: Atkusnis (2006)

Ice Age: The Meltdown

6.8 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Ledus laikmets 2: Atkusnis stāsta par mamuta piedzīvojumiem pasaules galā, kad viņš atrod citus sava veida pārstāvjus un saprot, ka nav vairs viens.

Tētuku kari 2 filma 2017
13
SKATIES VIDEO

Tētuku kari 2 (2017)

Daddy's Home 2

6.0 Komēdijas Ziemassvētku filmas

Filma Tētuku kari 2 - komēdijas turpinājums, kurā tētuki Breds un Dastijs saskarsies ar sarežģījumiem, kad viņu papuči pēkšņi iegriezīsies ciemos.

Ledus sirds 2 filma 2019
12
SKATIES VIDEO

Ledus sirds 2 (2019)

Frozen II

6.8 Mūzikls Animācijas filmas

Filma Ledus sirds 2 stāsta par Annas, Elzas, Kristofa, Svensa un Olafa piedzīvojumiem, kad viņi dodas tālāk uz ziemeļiem, atklājot seno leģendu pirmssākumus un karaļvalsts pagātnes noslēpumus.

Viens pats mājās 2: Apmaldījies Ņujorkā filma 1992
11
SKATIES VIDEO

Viens pats mājās 2: Apmaldījies Ņujorkā (1992)

Home Alone 2: Lost in New York

6.8 Komēdijas Ģimenes filmas

Filma Viens pats mājās 2: Apmaldījies Ņujorkā - stāsta par jaunāko ģimenes locekli Kevinu, kurš, kavējot ģimenes Ziemassvētku ceļojumu, nokļūst Ņujorkā. Ar tēva kredītkarti un viltus identitāti viņš piedalās izšķirošā cīņā ar laupītājiem, kuri apdraud slavenāko rotaļlietu veikalu. Kevinam jāizdomā jauns plāns, lai izglābtu dienas!

10 labākās Ziemassvētku filmas 2024. Uzzini kuras tās ir skaties tās online filmu portālos.
Elfs filma 2003
10
SKATIES VIDEO

Elfs (2003)

Elf

7.1 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Filma Elfs stāsta par cilvēku, kurš audzis elfu kopienā un pēc tam meklē savu īsto tēvu cilvēku pasaulē. Viņš sastopies ar skeptiskiem cilvēkiem, kuri neuzticas ziemassvētku vecītim, un cenšas pierādīt Ziemassvētku īsto būtību.

Ļaunais Santaklauss filma 2003
9
SKATIES VIDEO

Ļaunais Santaklauss (2003)

Bad Santa

7.1 Komēdijas Drāmas

Filma Ļaunais Santaklauss stāsta par vilinošo sliktā Ziemassvētku vecīti, Vilu, kuram ir nodoms izlaupīt lielveikala seifu ar lielu naudas summu. Viņa plānu nejauši kavē jaunais puišelis un neiesaistīti citi cilvēki. Viņu gaida neaizmirstami Ziemassvētki, pilni piedzīvojumu un pārsteigumu.

Grinčs filma 2018
8
SKATIES VIDEO

Grinčs (2018)

The Grinch

6.4 Animācijas filmas Ziemassvētku filmas

Filma Grinčs stāsta par aizbiedēto briesmu, Grinču, kurš dzīvo augšējā kalna virs Kasīšu pilsētas. Grinčam nepatīk Ziemassvētki, taču, kad pilsētā sākas svētku sagatavošanās, pat viņš nevar izvairīties no svētku kņadas. Viņš plāno apturēt Ziemassvētku prieku, taču notikumi iegriež viņa sirdi uz labo pusi.

Klaus filma 2019
7
SKATIES VIDEO

Klaus (2019)

Klaus

8.2 Ziemassvētku filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Klaus stāsta par vienkāršu laipnību, kas maina dzīvi. Jaunais pastnieks Jespers, nonākot sasalušā vietā Smērensburgā, draudzējas ar rotaļlietu ražotāju Klausu. Viņu sadraudzība maina smagās tradīcijas un piepilda ragavas ar svētku prieku.

Ledus laikmets filma 2002
6
SKATIES VIDEO

Ledus laikmets (2002)

Ice Age

7.5 Ģimenes filmas Animācijas filmas

Filma Ledus laikmets ir animācijas multfilma par Sida sliņķa piedzīvojumiem kopā ar mamutu un mazuli, kuram jāatrod tēvs. Šis ceļojums pilns ar piedzīvojumiem, kā arī šarmantu vāveri, kura cenšas notvert savu dārgumu.

Tāda ir mīlestība filma 2003
5
SKATIES VIDEO

Tāda ir mīlestība (2003)

Love Actually

7.6 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Tāda ir mīlestība - stāsta par dažādu cilvēku attiecībām un dzīves stāstiem, kas apvijas Ziemassvētkos, tostarp premjerministra romansu, attiecības uz izšķiršanos nospiesto sievieti, jauna pāra problēmas un mūziķa ilggadējo apņemšanos.

Ledus sirds filma 2013
4
SKATIES VIDEO

Ledus sirds (2013)

Frozen

7.4 Ģimenes filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Ledus sirds - stāsta par Annu, kura izdara visu, lai atrastu savu māsu Elzu, Sniega Karalieni, un izglābtu karaļvalsti no mūžīgas ziemas. Viņu pavadībā ir Kristofs un viņa uzticamais ziemeļbriedis Sven. Ceļojums piepildīts ar piedzīvojumiem un šķēršļiem.

Arturs izglābj Ziemassvētkus filma 2011
3
SKATIES VIDEO

Arturs izglābj Ziemassvētkus (2011)

Arthur Christmas

7.1 Animācijas filmas Ziemassvētku filmas

Filma Arturs izglābj Ziemassvētkus - stāsta par Artūru, kuram tiek uzdots īpašs uzdevums izglābt Ziemassvētkus un palīdzēt Ziemassvētku vecītim nogādāt dāvanas visiem bērniem. Viņš sastop daudz aizraujošu piedzīvojumu ceļā uz šo svētku brīnumaino sagatavošanos.

Brīvdienas filma 2006
2
SKATIES VIDEO

Brīvdienas (2006)

The Holiday

6.9 Romantiskās filmas Komēdijas

Filma Brīvdienas ir romantiska komēdija par divām sievietēm, kuras Ziemassvētku brīvdienās apmaina savām dzīves vietām – viena pārceļas uz mazu mājiņu laukos, otra izmanto lielu okeāna piekrastes rezidenci. Šīs krasās pārmaiņas piedzīvojumu pilnajā brīvdienās liek abām atrast savu mūža mīlestību.

Viens pats mājās filma 1990
1
SKATIES VIDEO

Viens pats mājās (1990)

Home Alone

7.7 Ģimenes filmas Komēdijas

Filma Viens pats mājās - stāsta par Makkalisteru ģimeni, kas aizmirst Kevinu mājās un dodas uz Parīzi Ziemassvētkos. Pēc sākotnējā pārsteiguma, Kevinš izbauda brīvību, bet viņa māju plānus izjauc laupītāji. Kevinam nākas izdomāt trikus un pārbaudījumus, lai aizsargātu savu māju no šiem nevēlamajiem viesiem.

Labākās Ziemassvētku filmas noteikti neļaus vilties arī pašiem prasīgākajiem skatītājiem.