Ziemassvētku filmas

Ziemassvētki ir vieni no gada gaidāmākajiem svētkiem, kurus ietekmē daudz dažādas tradīcijas un aktivitātes. Eglīšu rotāšana, piparkūku cepšana, dāvanu meklēšana un viesu sagaidīšana. Lai gūtu atelpu no visa, tā kas ir jāpaveic pirms svētkiem, Ziemassvētku filmas ir neatņemama sastāvdaļa, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni un atpūstos.

Lai nebūtu garlaicīgi sniegotajos un aukstākajās ziemas dienās, esam apkopojoši labākās Ziemassvētku romantiskās filmas, kuras visiem mums ir labi zināmas. Lielāko daļu no tām ik gadu rāda kādā no Latvijas televīzijas kanāliem vai arī tās ir plaši pieejamas dažādos online filmu portālos.

Šajā laikā iecienītākās filmas ir romantiskās komēdijas vai parastās komēdijas un, protams, multfilmas. Bieži vien Ziemassvētki ir otrie gaidītākiem svētki bērniem aiz dzimšanas dienas. Saldumi un daudz multenes uz televizoru ekrāniem ir idille šajās garajās brīvdienās. Parasti, vecākiem nav jāuztraucas par nepiemērotām filmām mazākajiem bērniem, jo pārsvarā tās ir piemērotas visai ģimenei.

Paradoksāli, bet Ziemassvētkos un Jaunā gada sagaidīšanā ir izkristalizējušās vairākas vecākas filmas, bez kurām vairs nav iedomājami šie svētki, kā Viens pats mājās vai Ledus sirds. To atpazīstamību gadiem nespēj pārspēt neviena jaunākā filma un to noskatīšanās kļuva par tradīciju, lai gan visi jau zina filmu notikumus.

Skatītāko un labāko Ziemassvētku filmu tops

Ziemassvetku filmas online

Filmu tops ir veidot balstoties uz dažādiem interneta filmu lapu reitingiem un atsauksmēm. Šo Ziemassvētku un Jaunā gada filmu un multfilmu izlase ir paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem, lai šo burvīgo ziemas laiku pavadītu kopā. Skaties populārākās Ziemassvētku filmas online 2023 pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidota topa un gūsti daudz pozitīvu emociju.

Viens pats mājās 6 filma 2021
37
SKATIES TREILERI

Viens pats mājās 6 (2021)

Home Sweet Home Alone

3.6 Ziemassvētku filmas Komēdijas Ģimenes filmas

Mazais Makss palika viens mājās, kad visa viņa ģimene devās atvaļinājumā uz Japānu. Un tieši šajā brīdī laupītāju pāris nolemj no viņa mājas nozagt ģimenes mantojumu. Makss nolemj par katru cenu aizsargāt ģimenes īpašumu.

Santaklauss 3 filma 2006
36
SKATIES TREILERI

Santaklauss 3 (2006)

The Santa Clause 3: The Escape Clause

4.7 Ziemassvētku filmas Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Skots jau vairākus gadus piestrādā par Santa Klausu, kas ir ļoti atbildīgs darbs. Kā jau katrā darba, arī viņam ir savas problēmas, turklāt šajos Ziemassvētkos pie viņa uz mājām nāk ciemiņi. Uzzinot ka kāds ļaundaris vēlas sasaldēt visu pasauli, Skots izvērtē prioritātes un dodas glābt situāciju.

Zvaniņš skan 2 filma 2014
35
SKATIES TREILERI

Zvaniņš skan 2 (2014)

Jingle All the Way 2

3.8 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Pilsētā tiek ievēlēts jauns mērs, kurš vēlas atņemt iemīļotos Larija svētkus – Ziemassvētkus. Protams, viņš to nepieļaus, lai arī ko tas maksātu.

Ļaunais Santaklauss 2 filma 2016
34
SKATIES TREILERI

Ļaunais Santaklauss 2 (2016)

Bad Santa 2

5.6 Ziemassvētku filmas Komēdijas Noziegums

Turpinājums stāstam par Villiju - dzērāju, brunču mednieku un kramplauzi, kura sarkanais Santaklausa kostīms palīdz gan nopelnīt vieglu naudu svētku priekšvakarā, gan arī netraucēti iekļūt kārtējā lielveikalā, lai to aplaupītu. Taču Ziemasvētkos var notikt visādi brīnumi un Villijs pat nenojauš, kas viņu sagaidīs šogad.

Viens pats mājās 3 filma 1997
33
SKATIES TREILERI

Viens pats mājās 3 (1997)

Home Alone 3

4.5 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Tiek nozagta slepena mikroshēma, kura vērtība melnajā tirgū ir mērāma miljonos. Šķietami ideālais plāns, tiek izjauts brīdī, kad tika sajauktas spēļu mašīna, kurā šī mikroshēma tika noslēpta. Četri labi apmācīti un bruņoti spiegi dodas uz nelielu māju Čikāgā, lai stātos pretī astoņgadīgam Aleksam, kuram jau ir padomā sava stratēģija, kā tikt galā ar nevēlamajiem viesiem. Rūpīgi izplānojot iebrucēju pārvietošanos, viņš viņiem ir sagatavojis daudz dažādu pārbaudījumu.

Riekstkodis 3D filma 2010
32
SKATIES TREILERI

Riekstkodis 3D (2010)

The Nutcracker In 3D

4.1 Ziemassvētku filmas Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Tēvocis Alberts uzdāvina savai deviņgadīgajai meitai koka rotaļlietu – Riekstkodi, kurš Ziemassvētku vakarā atdzīvojas un padara šos svētkus par brīnumainu ceļojumu uz rotaļlietu karaļvalsti, kurai draud briesmas. Mērija ar draugiem cenšas visiem spēkiem to pasargāt un glābt no iznīcības.

Trakā Ziemassvētku ballīte birojā filma 2016
31
SKATIES TREILERI

Trakā Ziemassvētku ballīte birojā (2016)

Office Christmas Party

5.8 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Alkohols un no tualetes poda dzerošs ziemeļbriedis ir tikai dažas no lietām, kurām jābūt kārtīgā biroja Ziemassvētku ballītē! Firmas vadītāja ir nolēmusi slēgt uzņēmuma filiāli, kuru vada viņas ballēties mīlošais brālis. Lai noslēgtu iespaidīgu darījumu, kas glābtu uzņēmumu un darbavietas, viņš kopā ar saviem darbiniekiem nolemj sarīkot episkāko Ziemassvētku biroja ballīti.

Pārdzīvot Ziemassvētkus filma 2004
30
SKATIES TREILERI

Pārdzīvot Ziemassvētkus (2004)

Surviving Christmas

5.4 Ziemassvētku filmas Komēdijas Romantiskās filmas

Miljonārs Dru ir vienīgais cilvēks uz pasaules ar kuru neviens nevēlas pavadīt Ziemassvētku vakaru. Izmisuma pilns vīrietis dodas uz savām bērnības mājām, kurā jau dzīvo citi cilvēki, un piedāvā par samaksu izlikties par viņa ģimeni, lai nosvinētu īstus Ziemassvētkus.

Svešiniece pilsētā filma 2009
29
SKATIES TREILERI

Svešiniece pilsētā (2009)

New in Town

5.6 Ziemassvētku filmas Komēdijas Romantiskās filmas

Karjeriste Lusija ar ambicioziem dzīves plāniem no Maiami pieņem izaicinājumu doties uz mazpilsētu vadīt rūpnīcu, kurai ir grūti laiki. Lusija ir pieradusi pie augstpapēžu kurpēm un smalkām mašīnām, tomēr jaunajā dzīves vietā ir jāsaskaras ar pavisam citu realitāti un īstas ziemas laikapstākļiem. Pavadītas laiks te iet kā pa viļņiem un viņai ir jāpielāgojas, kā arī jāglābj rūpnīcas liktenis. Neskatoties uz visām grūtībām, viņa sev negaidot, atrod arī savu mūža mīlestību.

Riekstkodis un četras valstības filma 2018
28
SKATIES TREILERI

Riekstkodis un četras valstības (2018)

The Nutcracker and the Four Realms

5.5 Ziemassvētku filmas Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Saņēmusi neparastu Ziemassvētku dāvanu, Klāra dodas aizraujošā piedzīvojumā uz pavisam neparastām un noslēpumainām vietām – Sniegpārsliņu zemi, Ziedu zemi un Saldumu zemi. Taču Klārai ir jānokļūst arī ceturtajā valstībā, kurā viņas piedzīvojumi kļūst bīstami, jo viņai nāksies uzņemties vadību jau sen iesāktā cīņā par šīs valstības glābšanu.

Aizbēgsim no Ziemassvētkiem filma 2004
27
SKATIES TREILERI

Aizbēgsim no Ziemassvētkiem (2004)

Christmas with the Kranks

5.4 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Katru gadu Krenu ģimene Ziemassvētku rotājumiem un svinēšanai tērē prāvu nauda summu un šogad viņiem ir plāns aizbēgt no tiem, lai izbaudītu divatā kruīzā. Tomēr viņu plānus izjauc meita, kura negaidīti vēlas ierasties mājās, iepazīstināt ar savu jauno draugu un nosvinēt tradīcijām bagātus svētkus.

Lampiņu drudzis filma 2006
26
SKATIES TREILERI

Lampiņu drudzis (2006)

Deck the Halls

5.0 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Ziemassvētkos katra ģimene cenšas izrotāt eglīti un savu māju, lai radītu īstu svētku sajūtu. Breds un viņa kaimiņš uzsāk ir pāršāvuši pār strīpu uzverot šos notikumus kā sacensības, kurās noteikti ir jāuzvar. Savstarpējā cīņa noveda līdz tam, ka Breda mērķis ir, lai viņa izrotāto māju redzētu no kosmosa, tomēr viņa ģimene šos centienus nenovērtē, bet nosoda.

Sliktās mammas 2 filma 2017
25
SKATIES TREILERI

Sliktās mammas 2 (2017)

A Bad Moms Christmas

5.6 Ziemassvētku filmas Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Trīs nenovērtētas un ar darbiem apkrāvušās mammas – Eimija, Kikija un Karla – pūlas vaiga sviedros, lai sagādātu savām ģimenēm jaukākos Ziemassvētkus. Bet it kā ar to vēl būtu par maz, viņām savās mājās jāuzņem un jāizklaidē jebkuru brīvdienu lielākais bieds – sava mamma. Soli pa solim mūsu mammas nonāk pie jaunām atziņām, kā sarīkot neaizmirstamus Ziemassvētkus, un galu galā satuvinās arī katra ar savu māti.

Mīlestība ir grūta filma 2021
24
SKATIES TREILERI

Mīlestība ir grūta (2021)

Love Hard

6.3 Ziemassvētku filmas Komēdijas Romantiskās filmas

Pēc iepazīšanās lietotnē iepazīšanās ar savu ideālo puisi Losandželosā dzīvojoša rakstniece lido pa valsti, lai pārsteigtu viņu Ziemassvētkos, lai uzzinātu, ka viņa ir izkrāpta.

Sīkpēdis filma 2018
23
SKATIES TREILERI

Sīkpēdis (2018)

Smallfoot

6.6 Ziemassvētku filmas Animācijas filmas Ģimenes filmas

Vienā jaukā dienā kāds jauns, atjautīgs jetijs sastop savādu radījumu, kurš, kā viņam likās, nemaz neeksistē – cilvēku. Ziņas par "sīkpēdi" izraisa pamatīgu satraukumu sniega cilvēku sabiedrībā. Kādi vēl pārsteigumi varētu slēpties aiz viņu noslēgtā ciematiņa robežām tālajā un plašajā pasaulē?

Brīvdienu pāris filma 2020
22
SKATIES TREILERI

Brīvdienu pāris (2020)

Holidate

6.1 Ziemassvētku filmas Komēdijas Romantiskās filmas

Viņi viens otru nepazīst, bet viņiem ir apnicis pavadīt brīvdienas vienatnē. Pēc tam abi nolemj uzturēt platoniskas attiecības visu gadu. Tikai nesaki savai sirdij.

Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās filma 2008
21
SKATIES TREILERI

Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās (2008)

Four Christmases: Anywhere But Home

5.7 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Breds un Keita ir kopā trīs gadus bez strīdiem un šķietami ideālās attiecībās. Šogad viņi nolej sagaidīt ziemassvētkus kopā ar saviem vecākiem, kuri ir šķīrušies un katrs dzīvo savu dzīvi. Apciemot četras vietas nav viegli tik īsā laika brīdi, tomēr katrs apciemojums veicina dažādas bērnību atmiņas, kuras sen bija aizmirstas.

Zvaniņš skan filma 1996
20
SKATIES TREILERI

Zvaniņš skan (1996)

Jingle All the Way

5.7 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Harvads ir ieslīcis darbos vīrietis, kurš vēlas atlīdzināt savu uzmanības trūkumu ģimenei ar labāko dāvanu Ziemassvētkos – turbo lelli. Taču šo rotaļlietu vairs nekur nevar atrast, aiz lielā pieprasījuma. Viņš visiem spēkiem cenšas atrast un nosargāt savu iecerēto dāvanu lai iepriecinātu savu dēlu.

Jaungada nakts filma 2011
19
SKATIES TREILERI

Jaungada nakts (2011)

New Year's Eve

5.6 Ziemassvētku filmas Komēdijas Romantiskās filmas

Jaunais gads ir apņēmības pilns un līdz tam noteikti ir jāpabeidz visi nepabeigtie darbi, lai sāktu visu no jauna. Filma par dažādu cilvēku vilšanos, mīlestību, nejaušību un citiem notikumiem, kuru vieno jaungada sagaidīšana smandrāža.

Reiz Ziemassvētkos filma 2019
18
SKATIES TREILERI

Reiz Ziemassvētkos (2019)

Last Christmas

6.5 Ziemassvētku filmas Komēdijas Drāmas

Keitai, kura visu gadu strādā par rūķi Ziemassvētku veikaliņā, ir raksturīgi pieņemt nepareizus lēmumus. Viņas dzīve ir 'uzkārusies'. Kad Keitas dzīvē kā no zila gaisa nez no kurienes uzrodas Toms, viņš tai šķiet pārāk gaišs, labsirdīgs un nesavtīgs, lai būtu īsts. Kamēr Londona ietinas gada nogales maģijā, izskatās, ka Keitai un Tomam nekas un neviens nespēs palīdzēt atrast ceļu vienam pie otra. Taču dažkārt ir jāļauj.

Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus filma 2000
17
SKATIES TREILERI

Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus (2000)

How The Grinch Stole Christmas

6.2 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Klasiska Ziemassvētku filma bērniem par Grinču, kurš ienīst Ziemassvētku un katru gadu kaļ plānus tos nozagt. Tas viss tikai tāpēc, jo viņam nebija labas atmiņas par šiem svētkiem kopš bērnības, kad viņu apcēla, jo viņš bija savādāks, kā citi.

Polārais Ekspresis filma 2004
16
SKATIES TREILERI

Polārais Ekspresis (2004)

The Polar Express

6.6 Ziemassvētku filmas Piedzīvojumu filmas Animācijas filmas

Ziemassvētku multene par mazu zēnu, kurš ļoti vēlas sagādīt ziemassvētku vecīti svētku vakarā, bet tā vietā pie viņa piestāj vilciens, kurš dodas brīnišķīgā ceļojuma uz Ziemeļpolu kop ar polāro ekspresi.

Ziemassvētku dziesma filma 2009
15
SKATIES TREILERI

Ziemassvētku dziesma (2009)

A Christmas Carol

6.8 Ziemassvētku filmas Animācijas filmas Drāmas

Filma par cilvēku, kura galvenais dzīves mērķis bija vien nopelnīt aizvien vairāk naudas ar visiem iespējamiem paņēmieniem. Emocijām nebija vietas viņa pasaulē, tomēr Ziemassvētku laikā viņa dzīve negaidīt mainās.

Ledus laikmets 2: Atkusnis filma 2006
14
SKATIES TREILERI

Ledus laikmets 2: Atkusnis (2006)

Ice Age 2: The Meltdown

6.8 Ziemassvētku filmas Piedzīvojumu filmas Animācijas filmas

Tuvojas pasaules gals, un mamutam, Sidam, tīģerim un citiem ledus laikmeta iemītniekiem nekas cits neatliek kā tikai meklēt kādu drošāku patvērumu. Ceļš ir garš un mamuts saskābis, pārdomājot savu vientuļo dzīvi, tomēr drīz vien viņu garastāvoklis uzlabojās, jo izrādās viņš nav vienīgais mamuts pasaulē.

Tētuku kari 2 filma 2017
13
SKATIES TREILERI

Tētuku kari 2 (2017)

Daddy's Home 2

6.0 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Komēdijas «Tētuku kari» turpinājums! «Tētuki» Breds un Dastijs dabūs trūkties, kad pēkšņi ciemos ieradīsies viņu papuči!

Ledus sirds 2 filma 2019
12
SKATIES TREILERI

Ledus sirds 2 (2019)

Frozen 2

6.8 Ziemassvētku filmas Mūzikls Animācijas filmas

Anna, Elza, Kristofs, uzticamais ziemeļbriedis Svens un apburošais sniegavīriņš Olafs ir spiesti pamest karaļvalsti un doties vēl tālāk uz ziemeļiem. Ceļojums aizvedīs viņus pie seno leģendu pirmssākumiem un palīdzēs atklāt noslēpumus, kuri ir saistīti ar karaļvalsts pagātni.

Viens pats mājās 2: Apmaldījies Ņujorkā filma 1992
11
SKATIES TREILERI

Viens pats mājās 2: Apmaldījies Ņujorkā (1992)

Home Alone 2: Lost in New York

6.8 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Kā jau katru gadu Makkalisteru ģimene dodas Ziemassvētku ceļojumā un kavējot lidmašīnu, jaunākais ģimenes loceklis Kevis ir sajaucis lidmašīnas un aizlido uz Ņujorku. Šoreiz pie viņa ir palikusi tēva kredītkarte un viņš apmetas greznā viesnīcā un pērk dārgas dāvanas. Kevins nejauši satiek laupītājus ar kuriem bija izrēķinājies pirms gada. Šoreiz viņi vēlas aplaupīt slavenāko rotaļlietu veikalu. Kevins nevēlas to pieļaut un izstrādā kārtējo plānu…

Elfs filma 2003
10
SKATIES TREILERI

Elfs (2003)

Elf

7.0 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Filma par elfiem, kuru vidū iemaldījies cilvēks. Pēc kāda laika viņš uzzina patiesību, ka viņš ir savādāks un to, ka viņa tēvs nav īsts. Viņš nolemj atrast savu īsto tēvu, bet saskārās ar cilvēkiem, kuri netic ziemassvētku vecītim.

Ļaunais Santaklauss filma 2003
9
SKATIES TREILERI

Ļaunais Santaklauss (2003)

Bad Santa

7.1 Ziemassvētku filmas Komēdijas Drāmas

Ir labi Ziemassvētku vecīši un slikti. Vilis ir viens no tiem, kurš ar savu uzvedību noteikti pievērsu jebkura cilvēka uzvedību, īpaši jau Ziemassvētku vecīša tērpā. Viņa galvenais mērķis ir uzlauz lielveikala seifu, kurā ir daudz nauda, tomēr viņa plānu izjauc kāds puišelis un citi nesaistīti cilvēki.

Grinčs filma 2018
8
SKATIES TREILERI

Grinčs (2018)

The Grinch

6.3 Ziemassvētku filmas Animācijas filmas

Netālu no Kasīšu pilsētas, augstākā kalna pašā virsotnē kopā ar uzticamo sunīti Maksu dzīvo Grinčs. Visvairāk par visu pasaulē Grinčam nepatīk Ziemassvētki. Kad pilsētiņas iedzīvotāji sāk gatavoties Ziemassvētkiem, no svētku jampadrača grūti ir izvairīties pat Grinčam, un šīs skaļās, krāšņās un priecīgās jezgas nokaitinātais zaļais īgņa nolemj tam pielikt punktu.

Klaus filma 2019
7
SKATIES TREILERI

Klaus (2019)

Klaus

8.1 Ziemassvētku filmas Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Vienkārša laipnība vienmēr uzmundrina citu, pat sasalušā, tālā vietā. Kad Smērensburgas jaunais pastnieks Jespers sadraudzējas ar rotaļlietu ražotāju Klausu, viņu dāvanas izkausē mūžseno nesaskaņu un piegādā ragavas, kas pilnas ar svētku tradīcijām.

Ledus laikmets filma 2002
6
SKATIES TREILERI

Ledus laikmets (2002)

Ice Age

7.5 Ziemassvētku filmas Piedzīvojumu filmas Multfilmas

Animācijas multfilma, kurā sliņķis Sids kopa ar mamutu uzņemas rūpes par mazuli, kurš ir negaidīti palicis viens. Viņi nolemj sameklēt viņa tēvu un dodas garā pārgājienā ar daudz dažādiem piedzīvojumiem. Paralēli vāvere ik pa laika mēģina notvert savu lielāko dārgumu zīli, kas visu laiku izslīd tai no rokām.

Tāda ir mīlestība filma 2004
5
SKATIES TREILERI

Tāda ir mīlestība (2004)

Love Actually

7.6 Ziemassvētku filmas Komēdijas Romantiskās filmas

Romantiskā komēdija par attiecībām Ziemassvētku laikā, kur katram cilvēkam ir savs stāsts. Filma par Lielbritānijas premjerministra attiecībām, par sievieti, kura nojauš par attiecību beigām, par jaunu pāri, kuri saskārās ar pirmām problēmām un mūziķi, kurš īsteno savu ilggadējo apņemšanos.

Ledus sirds filma 2013
4
SKATIES TREILERI

Ledus sirds (2013)

Frozen

7.4 Ziemassvētku filmas Piedzīvojumu filmas Animācijas filmas

Kad piepildās sens pareģojums un karaļvalstī iestājas mūžīga ziema, dzīvespriecīgā un bezbailīgā Anna ir apņēmības pilna atrast savu māsu Elzu, Sniega Karalieni. Elza mīt tālu ziemeļos, ledus pilī un Annai viņa jāatrod, lai apturētu ledaino lāstu. Palīgos Annai nāk drošsirdīgais Kristofs kopā ar savu uzticamo ziemeļbriedi Svenu. Ceļā viņus gaida ne vien elpu aizraujoši piedzīvojumi, bet arī grūti pārvarami šķēršļi.

Arturs izglābj Ziemassvētkus filma 2011
3
SKATIES TREILERI

Arturs izglābj Ziemassvētkus (2011)

Arthur Christmas

7.1 Ziemassvētku filmas Piedzīvojumu filmas Multenes

Visus bērnu vienmēr ir interesējis, kā Ziemassvētku vecītis spēj nogādāt dāvanas visiem. Tam noteikti ir daudz uzticamu palīgu elfu, kuri izdara visu neredzamo darbu. Animācijas filma par Artūru, kuram īpašs uzdevums šajos Ziemassvētkos.

Brīvdienas filma 2006
2
SKATIES TREILERI

Brīvdienas (2006)

The Holiday

6.9 Ziemassvētku filmas Komēdijas Romantiskās filmas

Romantiska komēdija par divām sievietēm, kuras Ziemassvētku brīvdienās nolemj apmainīties ar savām dzīves vietām. Tās ir krasas pārmaiņas, jo viena dzīvo mazā mazmājiņa laukos, bet otra lielā māja pie okeāna. Dažādu apstākļu sakritības pēc abas sievietes atrod savu mūža mīlestību.

Viens pats mājās filma 1990
1
SKATIES TREILERI

Viens pats mājās (1990)

Home Alone

7.7 Ziemassvētku filmas Komēdijas

Makkalisteru ģimene gatavojās doties ceļojumā uz Parīzi, lai aizvadītu tur Ziemassvētku brīvdienas. Aizguļoties nākamajā rīta, ģimene steigšus brauc uz lidostu un aizmirst astoņgadīgo Kevinu mājās. Jaunais puika nekrīt panikā un sāk baudīt viņam iedalīto brīvību, tomēr viņa plānus izjauc divi laupītāji, kuri ir noskatījuši lielo māju, lai aplaupītu to Ziemassvētku vakarā. Laupītājiem nāksies stāties priekšā visiem pārbaudījumiem, kurus sagādājis Kevins.

Skaties labākās Ziemassvētku un Jaunā gada filmas video versijā:

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas