Labākās filmas 2023. gadā

Iepazīsties ar 2023. gada aktuālāko filmu topu - Top 25 labākās filmas 2023. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko kino kritiķu vērtējumiem, komentāriem un filmu portālu publiskiem vērtējumiem, kā arī skatītāju atsauksmēm. Beidzot 2023. gadā pie apvāršņa vairs nav pandēmijas risks un ilgi gaidītie filmu grāvēji varēs sasniegt visu savu skatītāju potenciālu. Jau pirmajā pusgadā gads iezīmējās ar lielu vairumu dažādu veiksmīgu filmu turpinājumiem, kā Džons Viks 4, Transformeri: Nezvēru laikmets un Ātrs un bez žēlastības 10. Un tas ir tikai sākums.

Filmas 2023. gadā būs daudz vairāk salīdzinot ar pēdējiem gadiem un daudz budžeta grāvēju filmu pirmizrādes tiks rādītas, gandrīz katru nedēļas nogali. Viena no gaidītākajām filmām joprojām ir Openheimers, uz kuru tiek liktas lielas cerības. Protams, Marvel studija prezentēs 2023. gadā filmas ar daudz bagātīgiem specefektiem un jauniem supervaroņiem.

Filmu industrijā 2023. gadā iezīmējas vairākas tendences, kas skars gan filmu veidotājus, gan kinoteātrus un skatītājus. Pirmkārt, kino zāles kļūs ērtākas ar labākiem projektoriem un skaņas sistēmām, piemēram IMAX. Tikai šādi var konkurēt un piesaistīt vairāk skatītājus. Otrkārt, jaunākās filmas sāks ātrāk parādīties arī uz Netflix vai Amazon Prime un citiem online kinoteātriem. Tas saistīts ar to, ka šie portāli ir sapratuši, ka gaidīta kvalitatīva filma ar atpazīstamiem aktieriem var piesaistīt jaunus lietotājus. Tāpēc šie servisi ir gatavi investēt iespaidīgus naudas līdzekļus filmu veidošanā un iegūt pirmtiesības 2023. gada filmu atrādīšanā.

2023. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2023 gadā

Filmas 2023 tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2023. gada 25 labāko filmu topu.

Hipnotika filma
25
SKATIES TREILERI

Hipnotika (2023)

Hypnotic

5.4 Mistikas filmas Trilleris

Filma Hipnotika, stāsta par apņēmību atrast pazudušo meitu, detektīvu Deniju Rurku, kurš izmeklē banku aplaupīšanas un saskaras ar neparastiem notikumiem, apšaubot visu. Rurks lūdz apdāvinātas gaišreģes palīdzību, bēgot no nāvējoša spoka, kas saistīts ar pazudušo meiteni. Detektīvs atklāj, ka ir uzņēmies vairāk nekā bija plānojis.

65: Iznīcības robeža filma
24
SKATIES TREILERI

65: Iznīcības robeža (2023)

65

5.4 Piedzīvojumu filmas Asa sižeta filmas

Filma 65: Iznīcības robeža, stāsta par avārijas upuriem, pilotu Milss un pasažieri Koai, kas cīnās, lai izdzīvotu uz nezināmas planētas. Viņiem jāpārvar bīstami radījumi un jāizmanto visas spējas, lai pārliecinoši tikt pāri nezināmajam apvidum un izglābtu dzīvības.

Mans trakais sencis filma
23
SKATIES TREILERI

Mans trakais sencis (2023)

About My Father

6.0 Komēdijas

Filma Mans trakais sencis stāsta par Sebastjanu, kurš aicina savu līgavu satikt savu ekscentrisko tēvu Salvo, itāļu imigranta frizieri, bagātā ģimenē. Brīvdienas rada kultūru sadursmi, atklājot, ka ģimene ir nepārvērtējama vērtība. Šī piedzīvojumaina komēdija mērķē uz Sebastjana un Salvo saderību un sirdi.

Kokaīna lācis filma
22
SKATIES TREILERI

Kokaīna lācis (2023)

Cocaine Bear

6.0 Komēdijas Trilleris

Filma Kokaīna lācis, ir mežonīgi melna komēdija, kurā lidmašīnas avārija Tenesī štatā sasaista policistus, nodziedzniekus, tūristus, pusaudžus un smago melno lāci, kas atradis kokaīnu. Turpinoties notikumiem, situācija ātri kļūst reibinoša un ārpus kontroles visiem iesaistītajiem varoņiem.

Šezam! Dievu dusmas filma
21
SKATIES TREILERI

Šezam! Dievu dusmas (2023)

Shazam! Fury of the Gods

6.0 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Filma Šezam! Dievu dusmas, turpina stāstu par Billiju Batsonu, kas kļūst par supervaroni Šezamu. Viņam kopā ar audžubrāļiem jāsavieno pusaudžu un pieaugušu supervaroņu dzīves, bet uz Zemes ierodas atriebīgs seno dievu trio, meklējot nozagto burvestību. Tagad Šezamam jācīnās par savu pasaules likteni.

Renfīlds filma
20
SKATIES TREILERI

Renfīlds (2023)

Renfield

6.4 Šausmu filmas Fantāzijas

Filma Renfīlds, stāsta par uzticamo vampīra palīgu, kas kalpo Drakulam. Renfīlda pienākums ir nodrošināt upurus un izpildīt Drakulas vēlmes. Bet pēc gadsimtiem ilgas kalpošanas Renfīlds ir gatavs izmēģināt dzīvi ārpus Tumsas prinča valstības un atbrīvoties no sava šefa – Drakulas.

Zirnekļcilvēks: Pāri Zirnekļpasaulei filma
19
SKATIES TREILERI

Zirnekļcilvēks: Pāri Zirnekļpasaulei (2023)

Spider-Man: Across the Spider-Verse

9.1 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Zirnekļcilvēks: Pāri Zirnekļpasaulei, aizved Zirnekļcilvēku no Bruklinas uz Zirnekļpasaules piedzīvojumu. Viņam jāapvieno spēki ar Gvenu Steisiju un jauno zirnekļļaužu komandu, lai stātos pretī vēl spēcīgākam ļaundaram nekā agrāk.

Megana filma
18
SKATIES TREILERI

Megana (2022)

M3gan

6.4 Trilleris Šausmu filmas

Megana ir mākslīgā intelekta lelle, radīta bērna pavadoni un vecāku sabiedroto. Izstrādāta robotiķe Džemma, Megana spēj mācīties, kļūt par draugu un aizsargu. Džemma izmanto Megana prototipu, lai pārņemtu Keidijas pieskatīšanu. Šausmām ir jauna seja, un viņas vārds ir Megana.

Ātrs un bez žēlastības 10 filma
17
SKATIES TREILERI

Ātrs un bez žēlastības 10 (2023)

Fast X

6.3 Asa sižeta filmas Noziegums

Ātrs un bez žēlastības 10 turpina Domu un komandas cīņu ar narkobaronu un viņa dēlu. Notikumi izvērsās no Losandželosas līdz Romai un no Brazīlijas līdz Antarktīdai. Šī adrenalīna piesātinātā filma sola aizraujošu ceļojumu ar spēku un ātrumu.

Transformeri: Nezvēru laikmets filma
16
SKATIES TREILERI

Transformeri: Nezvēru laikmets (2023)

Transformers: Rise of the Beasts

6.6 Piedzīvojumu filmas Zinātniskā fantastika

Transformeri: Nezvēru laikmets, aizved skatītājus 20. gs. 90. gados, kur Autoboti, Decepticons, Maximals, Predacons un Terrorcons cīnās uz Zemes. Noa un Elena nonāk bīstamās kaujās pret Sēržu, kurš apdraud viņu eksistenci. Aizraujošs piedzīvojums, kas aptver visu pasauli.

15 populārākas filmas 2023. Atrodi filmas labākajos filmu portālos vai kinoteātros.
Avārijas nosēšanās filma
15
SKATIES TREILERI

Avārijas nosēšanās (2023)

Plane

6.5 Trilleris Asa sižeta filmas

Filma Avārijas nosēšanās, stāsta par riskantu nolaišanos salā, kur pilotam Torenss jāglābj pasažieri no separātistiem. Viņam jāsadarbojas ar apsūdzēto Gaspāru, lai izglābtu tos, kas slēpjas aiz redzeslaukuma. Intriga un aizraujoši notikumi pavada šo uzdzīvoto piedzīvojumu.

Ļaunie miroņi mostas filma
14
SKATIES TREILERI

Ļaunie miroņi mostas (2023)

Evil Dead Rise

6.7 Šausmu filmas

Filma Ļaunie miroņi mostas, stāsta par atsvešinātām māsām, kuru atkalapvienošanos apgrūtina dēmonu atdzimšana. Dēmoni iekļūst cilvēku ķermeņos, liekot māsām cīnīties par izdzīvošanu un stāties pretī ģimenes locekļiem. Intriga un briesmīgie notikumi sagaida šo trilleri.

Skudrcilvēks un Lapsene: Kvantmānija filma
13
SKATIES TREILERI

Skudrcilvēks un Lapsene: Kvantmānija (2023)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

6.1 Piedzīvojumu filmas Zinātniskā fantastika

Filma Skudrcilvēks un Lapsene: Kvantmānija, turpina Skota Lenga un viņa draugu piedzīvojumus, kad viņi iepazīstas ar nezināmām pasaulēm, kas pārsniedz iztēli. Viņiem būs jāsaskaras ar jaunu superļaundari, radot spēcīgu intrigu un aizraujošu sižetu.

Kliedziens 6 filma
12
SKATIES TREILERI

Kliedziens 6 (2023)

Scream VI

6.6 Šausmu filmas Mistikas filmas

Kliedziens 6, stāsta par četriem izdzīvojušajiem no Vudsboro Ghostface slepkavībām, kuri mēģina sākt jaunu dzīvi Ņujorkā. Tomēr viņu mieru traucē bēdīgi slavens zvans no Ghostface, kurš ir vēl brutālāks un neapturamāks, apdraudot viņu dzīvības.

Super Mario Brāļi: Filma filma
11
SKATIES TREILERI

Super Mario Brāļi: Filma (2023)

The Super Mario Bros. Movie

7.2 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Super Mario Brāļi ir filma par Mario un Luidži, kas nonāk magiskā pasaulē. Mario meklē Luidži, vadoties pēc princeses Pīčas palīdzības. Viņš gatavojas pārvarēt pārbaudījumus, lai atgūtu savu brāli. Kopā viņi spēs pārvarēt visu!

10 labākās filmas 2023. Uzzini kuras tās ir skaties tās online filmu portālos.
Dungeons & Dragons: Gods zagļu vidū filma
10
SKATIES TREILERI

Dungeons & Dragons: Gods zagļu vidū (2023)

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

7.3 Fantāzijas Asa sižeta filmas

Filmā kāds šarmants zaglis un bariņš piedzīvojumu meklētāju uzsāk episkus meklējumus, lai atgūtu sen pazaudētu relikviju. Kad viņi sastapsies aci pret aci ar nepareizajiem cilvēkiem, piedzīvojumi turpināsies jaunā līmenī!

Bezvēsts pazudusi filma
9
SKATIES TREILERI

Bezvēsts pazudusi (2023)

Missing

7.1 Drāmas Trilleris

Filma Bezvēsts pazudusi, ir aizraujošs trilleris, kas liek pārdomāt, cik labi pazīstam savus tuvākos. Džūna, ceļojot no Kolambijas uz Losandželosu, izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai atrastu pazudušo māti, bet digitālajā pasaulē rodas vairāk jautājumu.

Krīds 3 filma
8
SKATIES TREILERI

Krīds 3 (2023)

Creed 3

6.9 Drāmas Sports

Filma Krīds 3 stāsta par Adonisu, kurš ir boksa zvaigzne, bet kad atdzimst bērnības draugs, viņu gaida ne tikai cīņa, bet arī īpaša saikne starp viņiem.

Trīs musketieri: D'Artanjans filma
7
SKATIES TREILERI

Trīs musketieri: D'Artanjans (2023)

The Three Musketeers: D'Artagnan

7.1 Vēsturiskas filmas Piedzīvojumu filmas

Trīs musketieri - Aleksandra Dimā leģendārā romāna pirmā ekranizācija, kur D`Artanjanu iepazīstas ar musketieriem Atosu, Portosu un Aramisu, un viņi kopā piedzīvo galma intrigas un bīstamus piedzīvojumus Parīzē.

Saikne filma
6
SKATIES TREILERI

Saikne (2023)

Guy Ritchie's The Covenant

7.5 Asa sižeta filmas Trilleris

Saikne ir filma par seržantu Kinliju, kurš Afganistānā nonāk komandā ar tulku Ahmedu. Pēc uzbrukuma viņi ir vienīgie izdzīvojušie. Atgriežoties ASV, Kinlijs atgriežas, lai palīdzētu Ahmedam un viņa ģimenei, pirms to sasniedz militāristi.

Elementāri filma
5
SKATIES TREILERI

Elementāri (2023)

Elemental

7.5 Animācijas filmas Komēdijas

Elementu pilsētā kopā dzīvo uguns, ūdens, zemes un gaisa iemītnieki. Spēcīgā un karstgalvīgā Ambera nodibina draudzību ar atraisīto, dreifējošo Veidu — draudzība, kas izaicinās viņas priekšstatus par apkārtējo pasauli.

Mazā nāriņa filma
4
SKATIES TREILERI

Mazā nāriņa (2023)

The Little Mermaid

7.2 Ģimenes filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Mazā nāriņa stāsta par jauno Ariju, kas pamet jūru un iemīlas princī Ērikā. Viņai jāpārvar ļaunā jūras raganas, lai atrastu mīlestību un sasniegtu savus sapņus.

Air. Milzu lēciens filma
3
SKATIES TREILERI

Air. Milzu lēciens (2023)

Air

7.5 Drāmas Sport

Filma atklāj neiedomājamu darījumu starp Maiklu Džordanu un "Nike", radot apvērsumu sportā ar "Air Jordan" apaviem. Riskants stāsts par dēla talantu, mātes upurēm un izcilību basketbolā.

Galaktikas sargi: 3. daļa filma
2
SKATIES TREILERI

Galaktikas sargi: 3. daļa (2023)

Guardians of the Galaxy Vol. 3

8.2 Piedzīvojumu filmas Asa sižeta filmas

Galaktikas sargu 3. daļā Pīteris Kvills un komanda cīnās ar jauniem ienaidniekiem, lai aizsargātu Visumu. Pēc zaudējumiem viņi apvieno spēkus, lai izglābtu pasaules no jaunām draudēm un atjaunotu līdzsvaru.

Džons Viks 4 filma
1
SKATIES TREILERI

Džons Viks 4 (2023)

John Wick: Chapter 4

8.0 Trilleris Asa sižeta filmas

Filma Džons Viks 4 turpina stāstu, kur viņš cīnās pret nāvējošiem pretiniekiem. Ceļojot starp pilsētām, Viks risina aizraujošas kaujas, mēģinot uzveikt spēcīgus pazemes pasaules ienaidniekus no High Table.

Labākās filmas 2023 noteikti neļaus vilties arī pašiem prasīgākajiem skatītājiem, jo visus populārākajos filmu žanros ir pārstāvētas augstas kvalitātes filmas.