Labākās filmas 2023. gadā

Iepazīsties ar 2023. gada aktuālāko filmu topu - Top 45 labākās filmas 2023. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko kino kritiķu vērtējumiem, komentāriem un filmu portālu publiskiem vērtējumiem, kā arī skatītāju atsauksmēm. Beidzot 2023. gadā pie apvāršņa vairs nav pandēmijas risks un ilgi gaidītie filmu grāvēji varēs sasniegt visu savu skatītāju potenciālu. Jau pirmajā pusgadā gads iezīmējās ar lielu vairumu dažādu veiksmīgu filmu turpinājumiem, kā Džons Viks 4, Transformeri: Nezvēru laikmets un Ātrs un bez žēlastības 10. Un tas ir tikai sākums.

Filmas 2023. gadā būs daudz vairāk salīdzinot ar pēdējiem gadiem un daudz budžeta grāvēju filmu pirmizrādes tiks rādītas, gandrīz katru nedēļas nogali. Viena no gaidītākajām filmām joprojām ir Openheimers, uz kuru tiek liktas lielas cerības. Protams, Marvel studija prezentēs 2023. gadā filmas ar daudz bagātīgiem specefektiem un jauniem supervaroņiem.

Filmu industrijā 2023. gadā iezīmējas vairākas tendences, kas skars gan filmu veidotājus, gan kinoteātrus un skatītājus. Pirmkārt, kino zāles kļūs ērtākas ar labākiem projektoriem un skaņas sistēmām, piemēram IMAX. Tikai šādi var konkurēt un piesaistīt vairāk skatītājus. Otrkārt, jaunākās filmas sāks ātrāk parādīties arī uz Netflix vai Amazon Prime un citiem online kinoteātriem. Tas saistīts ar to, ka šie portāli ir sapratuši, ka gaidīta kvalitatīva filma ar atpazīstamiem aktieriem var piesaistīt jaunus lietotājus. Tāpēc šie servisi ir gatavi investēt iespaidīgus naudas līdzekļus filmu veidošanā un iegūt pirmtiesības 2023. gada filmu atrādīšanā.

2023. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2023 gadā

Filmas 2023 tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2023. gada 45 labāko filmu topu.

Nekā personīga filma 2023
45
SKATIES VIDEO

Nekā personīga (2023)

No Hard Feelings

6.4 Komēdijas Romantiskās filmas

Filma Nekā personīga stāsta par piegādes šoferi, kurš pieņem sludinājumu no pāra, kas vēlas, lai viņš tiktu kopā ar viņu neveiklo pusaudzi.

Skudrcilvēks un Lapsene: Kvantmānija filma 2023
44
SKATIES VIDEO

Skudrcilvēks un Lapsene: Kvantmānija (2023)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

6.1 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Skudrcilvēks un Lapsene: Kvantmānija, turpina Skota Lenga un viņa draugu piedzīvojumus, kad viņi iepazīstas ar nezināmām pasaulēm, kas pārsniedz iztēli. Viņiem būs jāsaskaras ar jaunu superļaundari, radot spēcīgu intrigu un aizraujošu sižetu.

Kliedziens 6 filma 2023
43
SKATIES VIDEO

Kliedziens 6 (2023)

Scream VI

6.5 Šausmu filmas Mistikas filmas

Kliedziens 6, stāsta par četriem izdzīvojušajiem no Vudsboro Ghostface slepkavībām, kuri mēģina sākt jaunu dzīvi Ņujorkā. Tomēr viņu mieru traucē bēdīgi slavens zvans no Ghostface, kurš ir vēl brutālāks un neapturamāks, apdraudot viņu dzīvības.

Šezam! Dievu dusmas filma 2023
42
SKATIES VIDEO

Šezam! Dievu dusmas (2023)

Shazam! Fury of the Gods

6.0 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Filma Šezam! Dievu dusmas, turpina stāstu par Billiju Batsonu, kas kļūst par supervaroni Šezamu. Viņam kopā ar audžubrāļiem jāsavieno pusaudžu un pieaugušu supervaroņu dzīves, bet uz Zemes ierodas atriebīgs seno dievu trio, meklējot nozagto burvestību. Tagad Šezamam jācīnās par savu pasaules likteni.

Transformeri: Nezvēru laikmets filma 2023
41
SKATIES VIDEO

Transformeri: Nezvēru laikmets (2023)

Transformers: Rise of the Beasts

6.1 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Transformeri: Nezvēru laikmets, aizved skatītājus 20. gs. 90. gados, kur Autoboti, Decepticons, Maximals, Predacons un Terrorcons cīnās uz Zemes. Noa un Elena nonāk bīstamās kaujās pret Sēržu, kurš apdraud viņu eksistenci. Aizraujošs piedzīvojums, kas aptver visu pasauli.

Troļļi 3 filma 2023
40
SKATIES VIDEO

Troļļi 3 (2023)

Trolls Band Together

6.0 Ģimenes filmas Animācijas filmas

Filma Troļļi 3 stāsta par Magoni un Branču, kas kļūst par pāri. Kopā ar Popiju viņi ceļojumā meklē Branča zudušos brāļus, kas nolaupīti nelietīgas popzvaigznes ļaundara.

Zilais skarabejs filma 2023
39
SKATIES VIDEO

Zilais skarabejs (2023)

Blue Beetle

6.2 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Zilais skarabejs stāsta par Haime Rejesu, kas, iegūstot Zilo skarabēju, pārvēršas par supervaroni, cīnoties pret ļaunumu un meklējot savu vietu pasaulē.

Pārdabiskais Venēcijā filma 2023
38
SKATIES VIDEO

Pārdabiskais Venēcijā (2023)

A Haunting in Venice

6.8 Šausmu filmas Noziegums

Filma Pārdabiskais Venēcijā stāsta par pensijā esošo Puaro, kurš apmeklē seansu Venēcijā. Kad viesis tiek noslepkavots, viņam jāatklāj slepkava atkal.

Godzilla Minus One filma 2023
37
SKATIES VIDEO

Godzilla Minus One (2023)

Godzilla Minus One

8.3 Asa sižeta filmas Drāmas

Filma Godzilla Minus One stāsta par Šikišimu, Kamikadzes pilotu, kurš izdzīvojis Odo salā, piedzīvojot krāpšanu ar nāvi. Viņa ceļš apvienojas ar milzīgu briesmoni un sasprindzinātu personisko cīņu, cenšoties aizsargāt gan savu pagātni, gan nākotni.

Spārnos filma 2023
36
SKATIES VIDEO

Spārnos (2023)

Migration

6.7 Komēdijas Animācijas filmas

Filma Spārnos seko meža pīļu ģimenes piedzīvojumiem. Maks, noraizējies tētis, jūtas drošs, bet Pema, drosmīga mamma, vēlas rādīt bērniem - Deksam un Gvenai - pasauli. Pēc migrācijas stāstiem, Pema mudina Maku doties ceļojumā caur Ņujorku uz Jamaiku. Plāni izjūk, saskaroties ar neparedzētām problēmām.

Ātrs un bez žēlastības 10 filma 2023
35
SKATIES VIDEO

Ātrs un bez žēlastības 10 (2023)

Fast X

5.8 Asa sižeta filmas Noziegums

Ātrs un bez žēlastības 10 turpina Domu un komandas cīņu ar narkobaronu un viņa dēlu. Notikumi izvērsās no Losandželosas līdz Romai un no Brazīlijas līdz Antarktīdai. Šī adrenalīna piesātinātā filma sola aizraujošu ceļojumu ar spēku un ātrumu.

Žanna Dibarī. Karaļa favorīte filma 2023
34
SKATIES VIDEO

Žanna Dibarī. Karaļa favorīte (2023)

Jeanne du Barry

6.8 Biogrāfiskas filmas Vēsturiskas filmas

Filma Žanna Dibarī. Karaļa favorīte vedina skatītājus uz 18. gadsimta Versaļas pilī, kur galveno lomu atveido talantīgais Džonijs Deps. Viņš spēlē Francijas karali Luiju XV, pazīstamu kā Luijiem Iemīļotais, piedāvājot ieskatu karaliskajā dzīvē, kura pārpilna ar greznību un kaprīzēm, īpaši attiecībā uz viņa mīļākajām sievietēm. Filma aplūko šo interesanto vēstures periodu un galvenās varas figūras.

Ļaunie miroņi mostas filma 2023
33
SKATIES VIDEO

Ļaunie miroņi mostas (2023)

Evil Dead Rise

6.6 Šausmu filmas

Filma Ļaunie miroņi mostas, stāsta par atsvešinātām māsām, kuru atkalapvienošanos apgrūtina dēmonu atdzimšana. Dēmoni iekļūst cilvēku ķermeņos, liekot māsām cīnīties par izdzīvošanu un stāties pretī ģimenes locekļiem. Intriga un briesmīgie notikumi sagaida šo trilleri.

Ķepu patruļa: Varenā filma filma 2023
32
SKATIES VIDEO

Ķepu patruļa: Varenā filma (2023)

PAW Patrol: The Mighty Movie

6.1 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Ķepu patruļa: Varenā filma, ir par mazuļiem, kas iegūst superspējas pēc meteoru avārijas. Kad Humdingers draud pilsētai, Mighty Pups jāaptur viņi. Skai jāiemācās, ka mazais kucēns var radīt lielas pārmaiņas un glābt visus.

Brīnumainās filma 2023
31
SKATIES VIDEO

Brīnumainās (2023)

The Marvels

5.6 Asa sižeta filmas Fantāzijas

Filma Brīnumainās - stāsta par Kerolas, Kamalas un Monikas spēju apvienošanos, lai glābtu Visumu. Sekas no Kerolas atriebības Augstākajai izlūkošanai ierosina jaunu izaicinājumu, kas saista viņas ar Kamalu un Moniku, cīnoties ar Krī revolucionāriem.

30 labākās filmas 2023, balstoties uz dažādu kino portālu reitingiem un filmu askatiem.
Krīds 3 filma 2023
30
SKATIES VIDEO

Krīds 3 (2023)

Creed III

6.8 Drāmas Sports

Filma Krīds 3 stāsta par Adonisu, kurš ir boksa zvaigzne, bet kad atdzimst bērnības draugs, viņu gaida ne tikai cīņa, bet arī īpaša saikne starp viņiem.

Priscilla filma 2023
29
SKATIES VIDEO

Priscilla (2023)

Priscilla

6.8 Drāmas Biogrāfiskas filmas

Filma Priscilla stāsta par pusaudzi Priscilla Bouljū, kas sastop Elvisu Presliju, pārvēršoties rokmūzikas superzvaigznē. Viņas dzīvē notiek negaidītas pārmaiņas: aizraujoša simpātija, vientulības sabiedrotais un jūtīgs labākais draugs.

Muļķu nauda filma 2023
28
SKATIES VIDEO

Muļķu nauda (2023)

Dumb Money

7.1 Komēdijas Biogrāfiskas filmas

Filma Muļķu nauda stāsta par reāliem notikumiem, kur cilvēki pārvērš videospēļu veikalus par pasaules bagātākajiem uzņēmumiem. Kīts Gils investē akcijās un neapzināti ietekmē sociālos tīklus, izraisot ķēdes reakciju, kas pārveido viņa un viņa apkārtnes dzīvi. Šī neparasta akciju virzība ieguļ viņu bagātnībā un izraisa cīņu par miljardieru statusu.

Indiana Džonss un Likteņa rats filma 2023
27
SKATIES VIDEO

Indiana Džonss un Likteņa rats (2023)

Indiana Jones and the Dial of Destiny

6.7 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Indiana Džonss un Likteņa rats. Nezūdošais piedzīvojumu meklētājs atrodas seglos, saskaroties ar sarežģītiem uzdevumiem. Intrigas un traki piedzīvojumi vienmēr pavada viņu.

Elementāri filma 2023
26
SKATIES VIDEO

Elementāri (2023)

Elemental

7.0 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Elementu pilsētā kopā dzīvo uguns, ūdens, zemes un gaisa iemītnieki. Spēcīgā un karstgalvīgā Ambera nodibina draudzību ar atraisīto, dreifējošo Veidu — draudzība, kas izaicinās viņas priekšstatus par apkārtējo pasauli.

Maijs decembrī filma 2023
25
SKATIES VIDEO

Maijs decembrī (2023)

May December

6.9 Komēdijas Drāmas

Filma Maijs decembrī stāsta par Greisiju, kas pēc 20 gadiem ar bijušo atdzīvojas, audzinot bērnus ar mīlestību Džo. Laimīgā ģimenes fasāde rūk, kad televīzijas aktrise Elizabete atklāj nepatīkamus faktus un atsaukto senās emocijas.

Zāģis X filma 2023
24
SKATIES VIDEO

Zāģis X (2023)

Saw X

7.1 Šausmu filmas Mistikas filmas

Filma Zāģi 10 (Zāģi X) sniedz ieskatu Džona Zāģera dzīves vēsturē starp pirmajiem diviem Zāģa filmām. Kamēr meklējot vēža ārstēšanu Meksikā, viņš nokļūst krāpnieku tīklā, kas ved pie jauniem mērķiem un viņa pazīstamā slepkavas metodes atdzimšanas. Džons nāk pretim izšķirošiem brīžiem, izmantojot sarežģītus psiholoģiskos trikus.

Mazā nāriņa filma 2023
23
SKATIES VIDEO

Mazā nāriņa (2023)

The Little Mermaid

7.2 Ģimenes filmas Fantāzijas

Filma Mazā nāriņa stāsta par jauno Ariju, kas pamet jūru un iemīlas princī Ērikā. Viņai jāpārvar ļaunā jūras raganas, lai atrastu mīlestību un sasniegtu savus sapņus.

Akvamens un zudusī karaļvalsts filma 2023
22
SKATIES VIDEO

Akvamens un zudusī karaļvalsts (2023)

Aquaman and the Lost Kingdom

6.0 Asa sižeta filmas Fantāzijas

Filma Aquaman and the Lost Kingdom stāsta par Melno Mantu, kurš apsēsts ar atriebības gariem un iegūst spēcīgu ieroci no Melnā Trīszobura. Lai apturētu šo draudu, Akvamens vēršas pēc palīdzības pie sava brāļa Orma, lai kopā aizsargātu Atlantīdu un pasauli no nenovēršamas iznīcības, izveidojot neticamu sadarbību un apliecinot vienotību.

Pateicības diena filma 2023
21
SKATIES VIDEO

Pateicības diena (2023)

Thanksgiving

6.9 Šausmu filmas Mistikas filmas

Filma Pateicības diena - stāsta par Plimutas pilsētu, kurā terorizē noslēpumains slepkava, iedvesmojoties no Pateicības dienas. Pēc masu nemieriem un traģēdijas slepkava izpilda savu vengējošo plānu, terorizējot pilsētu ar šausminošām atriebes slepkavībām. Vai Plimutas iedzīvotāji atklās slepkavu un izdzīvos brīvdienas, vai kļūs par viņa groteskā svētku vakariņu upuriem?

Ferrari filma 2023
20
SKATIES VIDEO

Ferrari (2023)

Ferrari

6.8 Biogrāfiskas filmas Vēsturiskas filmas

Filma Ferrari notiek 1957. gada vasarā, kad bijušais sacīkšu braucējs Enco Ferrari saskaras ar personiskām un uzņēmējdarbības grūtībām. Viņa uznēmumam draud bankrots, un viņš cenšas izlauzties no sarežģītās situācijas, turpinot piedalīties riskantajā Mille Miglia sacīkšu pasākumā. Viņš arī cenšas izlīdzināt attiecības ar savu otro, ārlaulības dēlu un tikt galā ar personiskajiem sērām un zaudējumu sajūtu.

Super Mario Brāļi: Filma filma 2023
19
SKATIES VIDEO

Super Mario Brāļi: Filma (2023)

The Super Mario Bros. Movie

7.1 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Super Mario Brāļi ir filma par Mario un Luidži, kas nonāk magiskā pasaulē. Mario meklē Luidži, vadoties pēc princeses Pīčas palīdzības. Viņš gatavojas pārvarēt pārbaudījumus, lai atgūtu savu brāli. Kopā viņi spēs pārvarēt visu!

Saikne filma 2023
18
SKATIES VIDEO

Saikne (2023)

The Covenant

7.5 Trilleris Kara filmas

Saikne ir filma par seržantu Kinliju, kurš Afganistānā nonāk komandā ar tulku Ahmedu. Pēc uzbrukuma viņi ir vienīgie izdzīvojušie. Atgriežoties ASV, Kinlijs atgriežas, lai palīdzētu Ahmedam un viņa ģimenei, pirms to sasniedz militāristi.

Ziedu mēness slepkavas filma 2023
17
SKATIES VIDEO

Ziedu mēness slepkavas (2023)

Killers of the Flower Moon

9.2 Noziegums Vēsturiskas filmas

20. gadsimta 20. gados Amerikas Savienotajās Valstīs mīklainos apstākļos tiek noslepkavoti Osage cilts locekļi, izraisot vērienīgu FIB izmeklēšanu, kurā iesaistīts J. Edgars Hūvers.

Dungeons and Dragons: Gods zagļu vidū filma 2023
16
SKATIES VIDEO

Dungeons and Dragons: Gods zagļu vidū (2023)

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

7.3 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Filmā kāds šarmants zaglis un bariņš piedzīvojumu meklētāju uzsāk episkus meklējumus, lai atgūtu sen pazaudētu relikviju. Kad viņi sastapsies aci pret aci ar nepareizajiem cilvēkiem, piedzīvojumi turpināsies jaunā līmenī!

15 populārākas filmas 2023. Atrodi filmas labākajos filmu portālos vai kinoteātros.
Bruņurupuči nindzjas: Mutantu haoss filma 2023
15
SKATIES VIDEO

Bruņurupuči nindzjas: Mutantu haoss (2023)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

7.3 Asa sižeta filmas Animācijas filmas

Filma Bruņurupuči nindzjas: Mutantu haoss. Brāļi Bruņurupuči strādā, lai nopelnītu mīlestību pret Ņujorku, vienlaikus stājoties pretī mutantu armijai.

Stabilizators 3: Pēdējā nodaļa filma 2023
14
SKATIES VIDEO

Stabilizators 3: Pēdējā nodaļa (2023)

The Equalizer 3

7.0 Trilleris Noziegums

Filma Stabilizators 3: Pēdējā nodaļa, stāsta par Robertu Makkolsu, kurš atklāj savu draugu saistību ar vietējo noziedzību. Lai izdzīvotu, viņam jāieņem aizsardzības loma mafijas pasaulē.

Napoleons filma 2023
13
SKATIES VIDEO

Napoleons (2023)

Napoleon

6.4 Asa sižeta filmas Biogrāfiskas filmas

Filma Napoleons stāsta par Francijas imperatora dzīvi un cīņām. Tajā izceļ viņa attiecības ar mīlestību Žozefīni un stratēģiskās gudrības izpausmes kaujās. Dinamiskas kaujas ainas rada spilgtu tēlu par Napoleona militāro talantu un politisko ietekmi.

Gran Turismo. No spēles līdz trasei filma 2023
12
SKATIES VIDEO

Gran Turismo. No spēles līdz trasei (2023)

Gran Turismo

7.3 Drāmas Piedzīvojumu filmas

Filma Gran Turismo. No spēles līdz trasei, ir patiesa stāsta adaptācija par Jana Mardenborova ceļu no pusaudžu Gran Turismo geimera līdz profesionālam sacīkšu braucējam, pateicoties savām spēles prasmēm un uzvarējot Nissan sacīkstēs.

Radiītājs filma 2023
11
SKATIES VIDEO

Radiītājs (2023)

The Creator

7.2 Asa sižeta filmas Zinātniskā fantastika

Filma Radiītājs stāsta par nākotnes karu starp cilvēkiem un mākslīgo intelektu. Džošua, bijušais īpašo spēku aģents, tiek iesaistīts, lai nogalinātu Radītāju un izmantotu noslēpumainu ieroci, kas glābs cilvēci.

10 labākās filmas 2023. Uzzini kuras tās ir skaties tās online filmu portālos.
Bada spēles: Balāde par dziedātājputniem un čūskām filma 2023
10
SKATIES VIDEO

Bada spēles: Balāde par dziedātājputniem un čūskām (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

6.8 Drāmas Piedzīvojumu filmas

Filma Bada spēles: Balāde par dziedātājputniem un čūskām, stāsta par Koriolānu, kurš kļūst par padomdevēju Bada Spēlēs un sasaucas ar apgabala meiteni. Viņu likteni nosaka lēmumi arēnā un jūtas pret savu pārstāvi, kļūstot par cīņu par izdzīvošanu un pašizpausmi.

Runā ar mani filma 2023
9
SKATIES VIDEO

Runā ar mani (2023)

Talk to Me

7.2 Šausmu filmas Trilleris

Runā ar mani, ir filma par draugu grupu, kas atklāj spēju sazināties ar garu pasauli, izmantojot balzamētu roku. Viņu aizraušanās kļūst bīstama, kad viens no viņiem saskaras ar šausmīgiem pārdabiskiem spēkiem. Viņi cīnās, lai pārvarētu šo apdraudējumu un atgrieztu mieru savā dzīvē.

Vonka filma 2023
8
SKATIES VIDEO

Vonka (2023)

Wonka

7.1 Komēdijas Ģimenes filmas

Filma Vonka ir par stāstu par ekscentrisku puisi, kurš strādā par konditoru un vienmēr palīdz bērniem īstenot loloto sapni. Viņš ir labsirdīgs un simpātisks cilvēks, kurš meklē jaunus apvāršņus savā darbā, taču drīz, pateicoties tikšanās reizei ar Oompa-Loompas, viņa uzskati par dzīvi mainās. Tagad Villijs Vonka kopā ar draugiem dodas ceļojumā, lai būtu piedzīvojumu centrā.

Air. Milzu lēciens filma 2023
7
SKATIES VIDEO

Air. Milzu lēciens (2023)

Air

7.4 Drāmas Sports

Filma atklāj neiedomājamu darījumu starp Maiklu Džordanu un Nike, radot apvērsumu sportā ar Air Jordan apaviem. Riskants stāsts par dēla talantu, mātes upurēm un izcilību basketbolā.

Bārbija filma 2023
6
SKATIES VIDEO

Bārbija (2023)

Barbie

7.1 Komēdijas Fantāzijas

Bārbija tiek izraidīta no Bārbīlzemes, jo neatbilst skaistuma standartiem. Jaunā dzīvē viņa atklāj, ka iekšējā harmonija ir pilnības atslēga.

Zirnekļcilvēks: Pāri Zirnekļpasaulei filma 2023
5
SKATIES VIDEO

Zirnekļcilvēks: Pāri Zirnekļpasaulei (2023)

Spider-Man: Across the Spider-Verse

8.7 Asa sižeta filmas Animācijas filmas

Filma Zirnekļcilvēks: Pāri Zirnekļpasaulei, aizved Zirnekļcilvēku no Bruklinas uz Zirnekļpasaules piedzīvojumu. Viņam jāapvieno spēki ar Gvenu Steisiju un jauno zirnekļļaužu komandu, lai stātos pretī vēl spēcīgākam ļaundaram nekā agrāk.

Galaktikas sargi: 3. daļa filma 2023
4
SKATIES VIDEO

Galaktikas sargi: 3. daļa (2023)

Guardians of the Galaxy Vol. 3

7.9 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Galaktikas sargu 3. daļā Pīteris Kvills un komanda cīnās ar jauniem ienaidniekiem, lai aizsargātu Visumu. Pēc zaudējumiem viņi apvieno spēkus, lai izglābtu pasaules no jaunām draudēm un atjaunotu līdzsvaru.

Džons Viks 4 filma 2023
3
SKATIES VIDEO

Džons Viks 4 (2023)

John Wick: Chapter 4

7.8 Trilleris Noziegums

Filma Džons Viks 4 turpina stāstu, kur viņš cīnās pret nāvējošiem pretiniekiem. Ceļojot starp pilsētām, Viks risina aizraujošas kaujas, mēģinot uzveikt spēcīgus pazemes pasaules ienaidniekus no High Table.

Neiespējamā misija 7: Atmaksa. Pirmā daļa filma 2023
2
SKATIES VIDEO

Neiespējamā misija 7: Atmaksa. Pirmā daļa (2023)

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

7.9 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Filma Neiespējamā misija: Atmaksa seko Ītana Hanta un komandas bīstamajai misijai atrast un iznīcināt nāvējošu ieroci, kas apdraud cilvēci. Skrējiens pret laiku, draugu dzīvība tiek likta uz spēles.

Openheimers filma 2023
1
SKATIES VIDEO

Openheimers (2023)

Oppenheimer

8.5 Drāmas Biogrāfiskas filmas

Filma Openheimers sniedz dramatizētu skatījumu uz Dž. Roberta Openheimera dzīvi, no universitātes gadiem līdz pēc Otrā pasaules kara, koncentrējoties uz viņa ievērojamo lomu atombumbas izstrādē un tās sekām, kā arī viņa iesaisti politiskajos notikumos un pieaugošo slavu.

Labākās filmas 2023 noteikti neļaus vilties arī pašiem prasīgākajiem skatītājiem, jo visus populārākajos filmu žanros ir pārstāvētas augstas kvalitātes filmas.

Pārējās 2023. gada filmas

Ne visas filmas 2023 ir iekļautas filmu topā, tāpēc šīs mazāk populāras filmas var atrast šajā sarakstā. Visnotaļ tas nenozīmē, ka šīs filmas ir sliktākas. Tomēr šo filmu novērtējums ir zemāks.

 • Atriebība filma 2023
 • Brīvības skaņa filma 2023
 • Slepenā karaļvalsts filma 2023
 • Mūķene II filma 2023
 • Purva karaļa meita filma 2023
 • Zirnekļtīkls filma 2023
 • After. Uz visiem laikiem filma 2023
 • Brāļi lāči: Nozaudētais dārgums filma 2023
 • Sveiks, Deivid! filma 2023
 • Dogmens filma 2023
 • Dēkas ar diktatoru filma 2023
 • Kosmoss manā galvā filma 2023
 • Tas dzīvo iekšā filma 2023
 • Kucēni un mīlestība filma 2023
 • Ātri un pūkaini filma 2023
 • Kapsulas bērni filma 2023
 • Nefariuss filma 2023
 • Savrupmāja ar spokiem filma 2023
 • Neiznīcināmie 4 filma 2023
 • Nāves kuģa pēdējais brauciens filma 2023
 • Svētnīca filma 2023
 • Megalodons 2: Dziļvaga filma 2023
 • Maģiskās durvis filma 2023
 • Bubulis filma 2023
 • Varenais Ričards 2 filma 2023
 • Kandahāra filma 2023
 • Astrāls 5: Sarkanās durvis filma 2023
 • Hipnotika filma 2023
 • Asteroīdu pilsēta filma 2023
 • Mans trakais sencis filma 2023
 • Pāvesta eksorcists filma 2023
 • Zibsnis filma 2023
 • Rūbija - Jūras nezvērs filma 2023
 • Vēlreiz iemīlēties filma 2023
 • Brīnumainā Morisa dēkas filma 2023
 • Avārijas nosēšanās filma 2023
 • Kokaīna lācis filma 2023
 • Varbūt JĀ filma 2023
 • 65: Iznīcības robeža filma 2023
 • Renfīlds filma 2023
 • Manas ugunīgās kāzas filma 2023
 • Brīnummārīte un Melnais kaķis filma 2023
 • Trīs musketieri: DArtanjans filma 2023
 • Ļoti slikta meitene filma 2023
 • Nabaga radības filma 2023
 • Kentervilas spoks filma 2023
 • Bīstamie ūdeņi filma 2023
 • Mīlu tevi ienīst filma 2023
 • Svēto un grēcinieku zemē filma 2023
 • Dzelzs Tvēriens filma 2023
 • Klusa nakts filma 2023
 • Viena dzīvība filma 2023
 • Bezvēsts pazudusi filma 2023