Drāmas

Skaties apkopotu informāciju par 2024. gada portāliem, kuros iespējams skatīties drāmas. Šis filmu žanrs ir otrs populārākais pēc komēdijām, gan pēc piedāvāto filmu skaita, gan pēc popularitātes. Pārdzīvojumiem pilnas filmas ir iespējams skatīties filmas online izcilā kvalitātē, pateicoties plašam portālu skaitam, kur tās ir atrodamas.

Filmu portāli, kuri piedāvā labākās drāmas
Nr. Nosaukums Adrese Filmas Valodas
1. MoviesLV.com http://movieslv.com 450 LV / RU / EN
2. Megogo.net http://megogo.net/lv ~ RU
3. FilmiX http://filmix.me ~ RU
4. IVI https://www.ivi.tv ~ RU
5. FOF.lv http://fof.lv 430 LV
6. KinoFilma.com http://kinofilma.com 180 LV / RU / EN
7. MoviePlace.lv http://movieplace.lv 130 LV / RU / EN
8. TVplay http://tvplay.skaties.lv 20 LV
9. Skaties.lv http://skaties.lv/filmas 10 LV / RU
10. KinoPortals.lv http://kinoportals.lv 25 LV

Skaties filmas lielākajos portālos

Drāmu filmu žanrs ir viena no senākajam filmu kategorijām, kura ir populāra gan kino, gan teātros, gan cita veida izrādēs. Šo filmu galvenais uzdevums ir ļaut vaļu emocijām un veicināt līdzi jušanu kādam dzīves no tikumam. Bieži vien filmu ainās tiek atspoguļoti kādi traģiski notikumi kurus, skar dažādas katastrofas, negadījumi.

Bieži vien tik atspoguļotas attiecības starp mīlošiem cilvēkiem, kuru izjukšanas sekas ir graujošas. Drāmu žanrs bieži tiek atspoguļotas seriālos, kā piemēram labi zināmie meksikāņu seriāli vai bieži ejošās Krievijas televīzijas filmas.

Filmu portālos drāmu filmu skaits ir liels un katrs spēs atrast sev piemērotāko sižetu skatīšanai. Portālu piedāvātās iespējas ļauj skatīties izvēlēto filmu sev piemērotā laika, kā arī vietā. Vai tas būs mājās, vasarnīcā, vai brauciena laikā. Lielākās filmu bibliotēkas iespējams atrast CinemaLive, MoviesLV.com un FOF.lv, kuru piedāvātas filmas ir latviešu valodā un bezmaksas.

drāmas online filmas

Bet šo portālu balansē uz nelegāla satura robežas, tāpēc ieteicam izmantot legāla satura piegādātājus, kā ViaPlay vai IVI.tv. Šīs platformas ir ar daudz labāku tehnisko nodrošinājumu, kas ļauj iegūt stabilāku tiešsaistes video plūsmu un vērot filmas HD kvalitāte arī uz televizoriem, kuri atbalsta Smart TV funkcionalitāti.

Ja tomēr ir vēlme skatīties drāmas krievu valodā, tad šajā, filmu kategorijā Megogo.net ir ārpus konkurences, jo Krievijas televīziju saturs te ir pieejam plašā skaitā un bezmaksas. Vairāki tūkstoši filmu ir Jūsu rīcībā.

Populāras drāmas 2016. - 2017. gadā

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas

Ieskaties labākajās filmās 2016. un 2017. gadā. Filmas ar negaidītiem pavērsieniem, nozīmīgiem dzīves notikumiem un pārdzīvojumiem, kas guvušas lielus ienākumus visā pasaulē.

Suņa dzīves jēga filma 2017 Suņa dzīves jēga A Dog's Purpose
(2017)
Mēnesgaisma filma 2016 Mēnesgaisma Moonlight
(2016)
Mančestra pie jūras filma 2016 Mančestra pie jūras Manchester by the Sea
(2016)
Brīnumainā izglābšanās Hudzonā filma 2016 Brīnumainā izglābšanās Hudzonā Sully
(2016)
Tumsa piecdesmit nokrāsās filma 2017 Tumsa piecdesmit nokrāsās Fifty Shades Darker
(2017)
Māksla mākslas dēļ filma 2016 Māksla mākslas dēļ Чистое искусство
(2016)
Tulpju drudzis filma 2017 Tulpju drudzis Tulip Fever
(2017)
Ledlauzis filma 2016 Ledlauzis Ледокол
(2016)
Klusēšana filma 2016 Klusēšana Silence
(2016)
Zemestrīce filma 2016 Zemestrīce Землетрясение
(2016)
Džekija filma 2016 Džekija Jackie
(2016)
Veseris filma 2016 Veseris Молот
(2016)
Melānijas hronika filma 2016 Melānijas hronika The Chronicles of Melanie
(2016)
Ekipāža filma 2016 Ekipāža Экипаж
(2016)
Deepwater Horizon: Liesmas okeānā filma 2016 Deepwater Horizon: Liesmas okeānā Deepwater Horizon
(2016)
Panfilova 28 karavīri filma 2016 Panfilova 28 karavīri 28 Панфиловцев
(2016)
Denkerka filma 2017 Denkerka Dunkirk
(2017)
Pieviltie filma 2017 Pieviltie The Beguiled
(2017)
Kauja par Heksoridžu filma 2016 Kauja par Heksoridžu Hacksaw Ridge
(2016)
Pirmie kosmosā filma 2017 Pirmie kosmosā Время первых
(2017)

Populārākie šausmu filmu portāli

Izpēti un atrodi sev piemērotāko filmu lapu, kurā skatīties drāmas online. Šie uzskatīties portāli ir labi apmeklēti un papildus esošās kategorijas filmām piedāvā arī daudz dažādas citu žanru filmas.

TVplay

TvPlay ir lieliska online video satura lapa, kurā ir atrodams TV arhīvs no vairākiem Latvijā populāriem TV kanāliem. Tā kā neviens televīzijas kanāls neiztiek bez drāmu filmām, tad TvPlay piedāvā noskatīties vairākās filmas bezmaksas. Filmu skaits ir ierobežots, bet pilnīgi pietiekošs, jo patstāvīgi sortiments tiek manīts, atkarībā no TV programmas. TvPlay piedāvā ērti lietojumu aplikāciju mobilajos tālruņos.

Megogo.net

Megogo.net ir atrodami vairāki tūkstoši drāmu, kuras pārsvarā pieejamas krievu valodā, takā Krievijā šis filmu žanrs ir ļoti populārs.

MoviesLV.com

MoviesLV.com ērts pārskatāms video straumēšanas portāls, kura dizains nedaudz novecojis, tomēr vairāku simtu piedāvātais filmu klāsts žanrā – drāmas – spēj ne tikai ieinteresēt apmeklētājus, izmantot šo portāli, bet arī kļūt par to patstāvīgu lietotāju. Skaties tās online latviešu valodā, krievu vai kādā citā oriģinālā valoda. Vienīgās neērtības ir portāla reklāmas un nepielāgošana telefonu ekrāniem.

FOF.lv

Lieliska filmu lapa FOF.lv piedāvā daudz jaunas un ne tik jaunas drāmas savā filmu kolekcijā, kas ir pietiekoši plašs salīdzinot ar pārējiem Latvijas filmu portāliem. Ērts pārākstāms satura attēlojums sniedz lielas priekšrocības šim portālam.