Romantiskās filmas

Apkopoti lielāki online video portāli, kuri piedāvā labākās romantiskās filmas online latviski un citās valodās. Portālu saraksts tiek regulāri atjaunot un papildināts. Romantiskās komēdijas vai cita žanra filmas pieejamas lieliskā HD kvalitātē, un vairāki portāli piedāvā responsīvu dizainu, kas sniedz iespēju skatīties filmu viedtelefonos.

Filmu portāli, kuri piedāvā romantiskās filmas
Nr. Nosaukums Adrese Filmas Valodas
1. CinemaLive.tv https://cinemalive.tv 410 LV / EN
2. KinoGO http://kinogo.club ~ RU
3. MoviesLV.com http://movieslv.com 240 LV / RU / EN
4. KinoFilma.com http://kinofilma.com 210 LV / RU / EN
5. Shortcut https://lattelecom.tv 160 LV / RU / EN
6. LostFilm http://lostfilm.tv ~ RU
7. FOF.lv http://fof.lv 230 LV
8. ViaPlay https://viaplay.lv 90 LV / RU / EN
9. MoviePlace.lv http://movieplace.lv 90 LV / RU / EN
10. Movies4online http://movies4online.com 70 LV / RU / EN
11. TVplay http://tvplay.skaties.lv 10 LV
12. Skaties.lv http://skaties.lv/filmas 10 LV / RU

Skaties filmas apmeklētākajos filmu portālos online

Romantiskās filmas ir īpaša filmu kategorija, jo retai filmai nav kāda aina par attiecībām starp mīlošiem cilvēkiem. Šādi kadri ir gan drāmām, piedzīvojumu un asa sižeta filmām. Tāpēc var droši teikt ka daļu romantiskas iespējams atrast gandrīz visās filmās. Šī filmu žanrā galvenie notikumi ir pa un ap attiecībām, emocijām un pārdzīvojumu.

Bieži vien kino studijas uzņem romantiskās komēdijas, jo tas ir ārkārtīgi populārs filmu žanru apkopojums. Skatītājiem filmu šāda veida filmas, jo tās ir vieglas, smieklīgas un parasti ar labu nobeigumu pēc vairāku negaidītu pavērsienu apkopojuma. Filmu scenāristiem un režisoriem patīk iepīt filmās Valentīn dienas svētku atmosfēru un februāra mēneša romantisko noskaņu.

romantiskās filmas online latviski

Bieži vien filmu portāli neizdala šo filmu sadaļu kā atsevišķu sadaļu, jo piedāvātais filmu skaits nav liels vai arī visas filmas lieliski ir attiecināmas arī uz citām kategorijām. Neatkarīgi no tā tās ir pieejamas plašā skaitā un labā augstas izšķirtspējas kvalitātē online apmeklētākajos Latvijas failu apmaiņas un interneta filmu portālos.

Romantiskās komēdijas vai drāmas ir iemīļojuši dažādi televīzijas kanāli, tāpēc tādās lapās, kā Shortcut un Skaties.lv iespējams atrast nesen atrādītas filmas ar labu tulkojumu latviešu valodā.

Populāras romantiskās filmas 2017. - 2018. gadā

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas

Skaties labākās romantiskās filmas aizvadītajā 2017. un šajā 2018. gadā. Filmas, kurās jūtas ir pirmajā vietā un tikai tad apkārtējā pasaule. Filmas, kuras parāda neierobežotas iespējas mīlestības vārdā. Tās ir filmas, kuras ieguvušas atzinību dažādos filmu topos.

Zvaigzne ir dzimusi filma 2018 Zvaigzne ir dzimusi A Star Is Born
(2018)
Tumsa piecdesmit nokrāsās filma 2017 Tumsa piecdesmit nokrāsās Fifty Shades Darker
(2017)
Skaistule un Briesmonis filma 2017 Skaistule un Briesmonis Beauty and the Beast
(2017)
Pasakaini bagāti filma 2018 Pasakaini bagāti Crazy Rich Asians
(2018)
Mamma Mia Mēs atkal esam klāt filma 2018 Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt Mamma Mia: Here We Go Again!
(2018)
Satikšanās vieta Kāzas filma 2018 Satikšanās vieta: Kāzas Destination Wedding
(2018)
Visums starp mums filma 2017 Visums starp mums The Space Between Us
(2017)
Grāmatu klubiņš filma 2018 Grāmatu klubiņš Book Club
(2018)
Brīvība piecdesmit nokrāsās filma 2018 Brīvība piecdesmit nokrāsās Fifty Shades Freed
(2018)
Mazā Itālija filma 2018 Mazā Itālija Little Italy
(2018)
Otrā iespēja filma 2018 Otrā iespēja Second Act
(2018)
Virtuve 2. Fināls filma 2017 Virtuve 2. Fināls Кухня. Последняя битва
(2017)
Pusnakts saule filma 2018 Pusnakts saule Midnight Sun
(2018)
Ar mīlestību, Saimons filma 2018 Ar mīlestību, Saimons Love, Simon
(2018)
Tulpju drudzis filma 2017 Tulpju drudzis Tulip Fever
(2017)
Ūdens forma filma 2017 Ūdens forma The Shape of Water
(2017)

Populārākie romantisko filmu portāli

Šie ir atpazīstamākie interneta filmu portāli, kuru piedāvā romantiskās filmas plašā skaitā. Filmas, kas var būt arī pamācošas ikdienā ar saviem jautriem un ne tik jautriem dzīves atgadījumiem un attiecību skaidrošanā.

CinemaLive.tv

Apmeklētākais tiešsaistes filmu portāls CinemaLive.tv piedāvā vairāk kā 400 romantisko filmu savā katalogā. Pieejamas gan, komēdijas, gan drāmas ar romantisko pieskārienu. Meklē sev interesējošās filmas latviski ērtā un pārskatāmā interfeisā.

Megogo.net

Krievijā pārsvarā tiek uzņemtas filmas par mīlestību un romantiskās drāmas vai komēdijas Megogo.net starptautiskā filmu platformā ir pieejamas lielos daudzumos. Ja vēlies skatīties filmas krievu valodā, tad te tu atradīsi filmas par attiecībām, nodevību un mīlestību liela skaitā un ar visdažādākiem sižetiem. Megogo Smart TV aplikācija ir viena no ērtākām un senākām televizoru aplikācijām, kura ir pieejama Latvijā.

FOF.lv

FOF.lv is sena tiešsaistes filmu lapa, kurā iespējams atrast daudz romantisko komēdiju, kas noteikti uzlabos omu, kādā lietainā laikā. Lapas video saturs ir pārpublicēts no kāda cita portāla, tāpēc satura izcelsmes autortiesības ir miglā tītas, tomēr pozitīvi ir tas, ka viss ir bezmaksas. Lapas adrese: fof.lv

KinoGo

KinoGo ir lielākā filmu lapa pēc krieviski runājošās auditorijas apmeklētības, te atradīsies daudz gan ārzemju filmas tulkotas krievu valodā, gan populārākās krievu filmas.

KinoFilma.com

Viena no vecākām filmu lapām KinoFilma.com atrodas daudz šī filmu žanra filmas, kuras padarītu par izdevušos Valentīna dienas vakaru sveču gaismā. Lapas adrese: kinofilma.com