Filmas online latviski internetā

Kvalitatīvākais interneta saraksts ar populārākām filmu lapām, kuras piedāvā 2024. gada jaunākās filmas online latviski. Lai arī video tiešsaistes portālu ir daudz un dažādu, tomēr vēlamo online filmu vēlamajā valodā lielākajā daļa lapu būs atrast pietiekoši apgrūtinoši. Izmēģini piedāvātos sarakstā portālus un atrodi sev piemērotāko, pēc dizaina, filmu kataloga un funkcionalitātes.

2024. gada portālu saraksts, kuri piedāvā filmas latviski
Nr. Nosaukums Adrese Bezmaksas Mobīlajiem
1. TVplay https://tv3play.skaties.lv Ir Ir
2. Go3 https://go3.lv Nav Ir
3. Shortcut https://www.shortcut.lv Nav Ir
4. MoviesLV.com http://movieslv.com Ir Nav
5. Skaties.lv http://skaties.lv/filmas Ir Ir
6. ViaPlay https://viaplay.lv Nav Ir
7. MoviePlace.lv http://movieplace.lv Ir Nav
8. KinoFilma.com http://kinofilma.com Ir Nav
9. KinoPortals.lv http://kinoportals.lv Ir Nav
10. FOF.lv http://fof.lv Ir Ir
11. YouTube https://youtube.com Ir Ir
12. Filmas.lv https://filmas.lv Ir Ir
13. LSM.lv http://replay.lsm.lv Ir Ir
14. CinemaLive.tv https://cinemalive.tv Ir Ir
15. Extra-online http://extra-online.do.am Ir Nav
16. Movies4online http://movies4online.com Ir Nav

Tiešsaites filmu portāli ar plašāko saturu latviešu valodā

Visiem ir labi zināmi failu apmaiņas tīkli, kā BitTorrent un citi, kuros varēja viegli atrast sev interesējošo filmu pēc izmēra, kvalitātes, valodas un daudziem citiem parametriem. Šobrīd no tā visa var izvairīties un izmantot mūsdienīgus risinājumus. Interneta ātrums ir pietiekošs, lai skatītos filmas online latviski internetā, nelejupielādējot lielizmēra failus.

Atrast multfilmas angļu valodā nav problēmu, bet latviešu valodā ir grūti, jo interneta portālu, kuri piedāvā online filmas latviski, ir daudz mazāk. Šobrīd Latvijā ir pieejami daudz nelegālā satura piegādāji, kā KinoFilma.com, kuri apkopo ārējās saites filmu lapā, kas ļauj skatīties filmas internetā bez maksas. Ir arī pilnīgi legālas lapas, kurās var redzēt jaunākas filmas latviski, bet jārēķinās ar nelielām izmaksām, lai segtu portāla pastāvēšanas izmaksas un filmu autortiesību maksājumus.

filmas online latviski

Legālā saturu priekšrocības piegādātājiem, kā ViaPlay un Shortcut TV, lielāka priekšrocība ir daudz labāk attīstītā infrastruktūra, kur lietotāji var ērti skatīties filmas ar iOS vai Android mobilam aplikācijām, kā arī izmantot Smart TV aplikāciju. Maksas filmas online latviski tiek atrādītas arī bez uzmācīgām reklāmām. Lai cik tas dīvaini skanētu, bet pasaules lielākajā video portālā YouTube ir atrodamas tūkstošiem latviešu filmu.

Nelegālais saturs bieži vien ir kopēts no televīzijas vai kāda datu nesēja. Filmas var skatīties latviski, pilnīgi bezmaksas. Jārēķinās šie portāli bieži vien ir uz izdzīvošanas robežas, jo, lai arī to apmeklētība ir milzīga, to reklāmas ieņēmumi nav pietiekoši lieli. Liela daļai reklāmas tīklu tiem ir liegta pieeja dēļ negodīgas satura publicēšanas. Katra paša ziņā ir kādu resursu izmantot, lai noskatītos savu izvēlēto 2024. gada komēdiju vai šausmu filmu.

Skaties filmas internetā latviski

Skatīties filmas dzimtajā valodā, bez šaubām, ir daudz ērtāk un patīkamām, nekā lasīt subtitrus vai iedziļināties angļu valodā, ja tā nav zināma pietiekoši labā līmenī. Šie portāli piedāvā kvalitatīvu saturu uz dažādām ierīcēm latviešu valodā. Apskaties īsu video par video portāliem, kuri piedāvā šo filmu saturu.

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas


TVplay

TvPlay ir Latvijas populārākā online seriālu un filmu platforma, kurā iespējams vērot TV3, LNT, Kanāls 2 un TV3+ video arhīvu ar ziņām, seriāliem, kā “Ugunsgrēks”, video tiešraidēm un citiem video arhīva materiāliem latviski vai krieviski. Šī lapa iepriekš bija zināma, kā TV3Play.lv. Filmas šajā lapā iespējams noskatīties onlainā latviešu vai krievu valodā tikai noteiktu laiku pēc tās rādīšanas uz TV ekrāniem, tāpēc to klāsts nav ļoti liels, bet regulāri atjaunots ar jaunām filmām. Lapas adrese: tvplay.skaties.lv

CinemaLive.tv

Portāla CinemaLive.tv filmu katalogs šobrīd piedāvā plašāko komēdiju, drāmu un romantisko filmu piedāvājumu. Skaties jaunākās 2024. gada filmas online latviski, izmantojot CinemaLive erti izstrādāto dizainu un meklēšanu. Visas portālā pieejamas filmas var skatīties bezmaksas.

Shortcut

Shortcut TV ir īpaši izstrādāta online video satura lapa, kurā iespējams skatīties Latvijas populārāko televīzijas kanālu arhīvu, tai skaitā online filmas latviski, kuras gāja iepriekšējās dienās. Shortcut piedāvā video filmu nomu jaunākām filmām un fiksētu abonementa maksu filmu bibliotēkai, kurā ir atrodamas tūkstošiem filmas lieliskā kvalitātē, kuras varēs ērti skatīties uz televizora vai datora ekrāna.

Go3

Go3 ir Latvijā lielākā video satura platforma filmām, sporta tiešraidēm un saturam latviešu valodā. Pateicoties tam, ka šīs platformas īpašnieks ir arī Latvijas lielākais televīzijas kanālu īpašnieks. Go3 piedāvā visus populārākos raidījumus un tulkotas multfilmas un filmas latviešu valodā. Lapas adrese: go3.lv

MoviesLV.com

MoviesLV.com ir viena no populārākajām filmu portāliem, kur var vērot jaunākās filmas internetā bez maksas latviski. Šī interneta portāla saturā ir atrodamas daudzas online komēdijas, drāmas un romantiskās komēdijas latviešu valodā. MoviesLV mājas lapā ir atrodami arī vairāki seriāli un filmu tops, tomēr kā viens no galvenajiem trūkumiem būtu lapas dizains nav pielāgots mobilajām ierīcēm.

Skaties.lv

Viens no lielākajiem Latvijā Skaties.lv ziņu portāls piedāvā arī online filmas, kuras tika radītas kāda no TV3, Kanāls 2 un TV6 televīzijas kanāliem. Tā kā šie kanāli raida saturu latviešu valodā, tad arī saturs attiecīgi tiek nodrošināts tanī paša valodā. Lapas adrese: skaties.lv


ViaPlay

ViaPlay ir pirmā Blatijas mēroga online filmu platforma, kura pieejama arī Latvijā, iespējams vēros populārākās filmas latviski internetā, kuras nesen ir gājušas kinoteātros. ViaPlay piedāvā plašāku multfilmu un animācijas filmu saturu jaunākajiem ģimenes locekļiem un daudz dokumentālās filmas par visdažādākām tēmām internetā. Tomēr, galvenais portāla uzsvars ir likts uz ViaPlay sports, kur iespējams vērot spota tiešraižu translēšanu sev vēlamā laikā un vietā.

YouTube

Arī pasaules lielākais video satura lapā YouTube ir atrodamas daudzas filmas. Tajā ir vairāki konti, kuri specializējās uz latviešu veco filmu publicēšanu, kuras noteikti nebūs atrodamas populārākajos filmu portālos. Lapas adrese: youtube.com

MoviePlace.lv

Viena no labi apmeklētām lapām MoviePlace.lv ir atrodamas filmas online latviski lielā daudzumā, kuras var skatīties bezmaksas internetā. Portāls piedāvā visus filmu žanrus, tomēr lielākā bibliotēka ir ar komēdijām, jo to kopējais filmu skaits pārsniedz piecus simtus. Lapas adrese: movieplace.lv

KinoFilma.com

KinoFilma.com ir viens no populārākajiem Latvijas online filmu portāliem, kurā ir atrodamas daudz filmas visos žanros latviešu valodā, sākot ar komēdijām un multfilmām, beidzot ar dokumentālajām filmām.

KinoPortals.lv

KinoPortals.lv ir vienīgā lapa, kur piedāvā saturu izteikti latviski. Tā katalogā ir atrodamas vairāki desmiti filmu, katrā no populārākajiem filmu žanriem. Šī lapa piedāvā kvalitatīvu filmu skatīšanos ar labiem filmu aprakstiem.

FOF.lv

FOF.lv ir iespējams atrast lielu kolekciju ar komēdijām un drāmām latviski, kā arī citu žanru filmas lielā skaitā. FOF.lv ir ērti lietojama gan uz datoriem, gan uz telefoniem.

Filmas.lv

Filmas.lv ir lielākā latviešu filmu krātuve, kura satur vairāk kā 2’500 online filmas, dažādos žanros un tāš ir latviešu valodā. Šajā portālā ir atrodamas mākslas filmas latviski uzņemtas kopš 1920. gada. Filmas.lv katalogs ir atrodamas Latvijas dokumentālās filmas un multfilmas, kur daļu no tām var skatīties onlinā bezmaksas. Lapas adrese: filmas.lv

LSM.lv

LSM.lv ziņu portāls, kurā ir atrodamas daudz dokumentālo un interesantu raidījumu no LTV1 un LTV7 televīzijas kanāliem. Lai ir ērts arhīvs, kurš brīvi pieejams visiem bezmaksas. Ņemot vērā televīzijas kanālu iespējas, visas filmas online latviski ir tulkotas ļoti labā kvalitātē. Lapas adrese: replay.lsm.lv

Lapas, kuras vairs nedarbojas

Diemžēl ne visi filmu portāl, kuri piedāvājuši filmas latviski, konkurences apstākļos ir izdzīvojuši. Vairāki no tiem dažādu apsvērumu dēļ ir patraukusi savu darbību. Šīs būtu slēgtās lapas, kuras pirms kāda laika ir pārtraukušas savu darbību.

Serialiem.lv

Portāls Serialiem.lv piedāvā izteikti seriālu saturu, kurā pieejamais saturs ir pieejams dažādās valodās.

MegaFilm

MegaFilm piedāvā noskatīties dažādas filmas vietējā valodā, tomēr portāls nav daudz apmeklēts.