Multfilmas

Kvalitatīvākais 2021. gada online filmu portālu saraksts Latvijā ar bērniem un jauniešiem paredzētajām filmām. Izvēlies portālu un atrodi interesējošo multfilmu latviski. Pārsvarā visos portālos multenes un animācijas filmas tiek piedāvātas HD kvalitātē ar iespēju izvēlēties online filmu valodu un subtitrus. Populārākie portāli ir pielāgoti mobilām ierīcēm, kas ļauj vērot multfilmas ārpus ierastām mājām.

Filmu portāli, kuri piedāvā multfilmas
Nr. Nosaukums Adrese Multenes Valodas
1. CinemaLive.tv https://cinemalive.tv 170 LV / EN
2. KinoFilma.com http://kinofilma.com 350 LV / RU / EN
3. IVI https://www.ivi.tv ~ RU
4. ViaPlay https://viaplay.lv 300 LV / RU / EN
5. KinoKrad http://kinokrad.co ~ RU
6. Filmas.lv https://filmas.lv 300 LV
7. Megogo.net* http://megogo.net/lv ~ RU
8. MoviePlace.lv http://movieplace.lv 160 LV / RU / EN
9. YouTube https://youtube.com ~ LV / RU / EN
10. Shortcut https://lattelecom.tv 110 LV / RU / EN
11. MoviesLV.com http://movieslv.com 90 LV / RU / EN
12. TVplay http://tvplay.skaties.lv 40 LV
13. Skaties.lv http://skaties.lv/filmas 10 LV / RU
14. FOF.lv http://fof.lv 100 LV
15. KinoLine.lv http://kinoline.lv 180 RU

Skaties multenes lielākajos filmu portālos online

Lai noskatītos jaunākās 2021. gada animācijas filmas, vairs nav nepieciešams tās meklēt dažādos failu apmaiņas tīklos un pavadīt laiku gaidot, kamēr multene būs lejupielādēta. Mūsdienu tehnoloģijas ir pavērušas jaunas iespējas un filmas iespējams vēros tiešsaistē, izvēloties sev vēlamo valodu un attēla kvalitāti, atkarībā no sava interneta pieslēguma. Populārākie online filmu portāli piedāvā multfilmas latviešu, krievu vai oriģinālvalodās ar subtitriem. Bieži vien lielākie filmu portāli ir pielāgotie mobilajām ierīcēm, kas ļauj vērot iecienītās animācijas filmas sev vēlamajā vietā.

Multfilmas ir viens no meklētākajiem filmu žanriem internetā, ko var viegli izskaidrot ar bērnu esamību ģimenē. Nekas nevar būt aizraujošāks par smieklīgām un izglītojošām filmām, kuras skatās gan bērni, gan pieaugušie. Pēdējos gados filmu studiju izstrādes datorprogrammas un iespējas ir attīstījušās ļoti strauju, ko jebkurš skatītājs ir pamanījis animācijas filmu attēla kvalitātē. Brīžiem multeņu varoņi ir tik kvalitatīvi uzzīmēti, kustības ir tik dabīgas, ka īstā uzņemtā komēdijas filmā.

multfilmas un multenes bērniem latviski

Lai arī visi portāli piedāvā noskatīties filmas online, tos var iedalīt divās galvenās kategorijās. Tie portāli, kuri piedāvā legālu ar autortiesībām aizsargātas filmas, un tie portāli kuru autortiesību jautājums ir zem lielas jautājuma zīmes, kā CinemaLive.tv, KinoKrad un MoviesLV.com. Šie portāli piedāvā noskatīties animācijas filmas pilnīgi bezmaksas, tai skaitā latviešu valodā. Šo portālu piedāvātais multfilmu skaits ir mērām vairākos simtos, kas noteikti ir pietiekoši, lai pavadītu pie TV, datora vai telefona ekrāna ilgu laiku. KinoLine.lv arī ir pieskaitāms pie šo portālu saimes, tomēr tas piedāvā filmas tikai krievu valodā.

Tomēr ja esat par autortiesību respektēšanu un kvalitatīvu saturu, tad īpaši plašā klāstā ir pieejamas multfilmas online filmu portālos: ViaPlay, Megogo.net un Shortcut. Šie filmu resursi piedāvā lielu daudzumu animācijas filmu, tomēr ir jārēķinās, ka daļa no tā satura ir maksas. Lai piekļūtu jaunākām 2021. gada multfilmām, kuras nesen bija redzamas kinoteātros, tad to skatīšanās tiesības ir nepieciešams iegādāties atsevišķi uz katru filmu, bet ja tomēr interese par salīdzinoši vecāku multfilmu bibliotēku, tad apmaksas veids varētu būt kā neliela mēneša maksa.

Daži portāli, tomēr piedāvā skatīties multfilmas online legāli un bezmaksas, kā Filmas.lv un TVplay vai pasaulē lielākā video platforma YouTube. To saturu nebūs iespējams vērot ārpus Latvijas robežām, bet visādi citādi animācijas filmas būs latviešu valodā un bieži vien pieejams tādas, kuras nav pieejamas citās filmu lapās.

Populāras multfilmas 2017. - 2018. gadā

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas

Skaties iecienītās un labākās 2017. un 2018. gada animācijas filmas, kurās ir bērniem labi zināmi multeņu varoņi. Mūsdienu multfilmas ir ne tikai veidotas augstā kvalitātē ar labiem latviešu valodas tulkojumiem, bet arī pamācošas un izglītojošas. Šo kino filmu vērtējumi ir redzami lielākajos pasaules līmeņa portālos, kas apliecina to popularitāti.

Grinčs filma 2018 Grinčs The Grinch
(2018)
Vāģi 3 filma 2017 Vāģi 3 Cars 3
(2017)
Sīkpēdis filma 2018 Sīkpēdis Smallfoot
(2018)
Bēbis boss filma 2017 Bēbis boss The Boss Baby
(2017)
Lego Betmens filma 2017 Lego Betmens. Filma The LEGO Batman Movie
(2017)
Dusmīgie putni filma 2017 Dusmīgie putni. Filma The Angry Birds Movie
(2017)
Trusītis Pēterītis filma 2018 Trusītis Pēterītis Peter Rabbit
(2018)
Smurfi: Zudušais ciemats filma 2017 Smurfi: Zudušais ciemats Smurfs: The Lost Village
(2017)
Nejaukais es 3 filma 2017 Nejaukais es 3 Despicable Me 3
(2017)
Īgņas valstība filma 2018 Īgņas valstība Here comes the Grump
(2018)
Lieliskie 2 filma 2018 Lieliskie 2 Incredibles 2
(2018)
Viesnīca Transilvānija 3: Mošķu brīvdienas filma 2018 Viesnīca "Transilvānija" 3: Mošķu brīvdienas Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
(2018)
Luiss un atnācēji filma 2018 Luiss un atnācēji Luis & the Aliens
(2018)
Vilijs filma 2018 Vilijs Wheely
(2018)
Divi pīlēni un zostēviņš filma 2018 Vaiana Duck Duck Goose
(2018)
Varenais Ričards filma 2017 Varenais Ričards A Stork's Journey
(2017)
Emodži filma 2017 Emodži filma The Emoji Movie
(2017)
Misija Rieksti 2: Trakā daba filma 2017 Misija Rieksti 2: Trakā daba The Nut Job 2: Nutty by Nature
(2017)
Lego Ninjago filma 2017 Lego Ninjago filma The Lego Ninjago Movie
(2017)
Džungļu patruļa filma 2017 Džungļu patruļa The Jungle Bunch
(2017)

Populārākie animācijas filmu portāli

Daži no atpazīstamākajiem filmu portāliem, kuros iespējams atrast daudzas filmas online bērniem un jauniešiem. Katram no šiem portāliem ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi.

YouTube

Bieži vien vecās labās latviešu vai krievu multfilmas iespējams atrast YouTube, kas ir lielākā video straumēšanas lapa pasaulē. Nedaudz pacietības un jūsu bērniem būs atrasta laba un kvalitatīvā multene, ko uzslēgt darba dienas vakarā.

IVI.tv

IVI.tv ir lapa, kurā ir plašākais klāts ar Krievijas veidotajām animācijas filmām. Šī filmu lapa sniedz lielāko legālo filmu krātuvi krieviski runājošajai auditorijai. Te būs atrodamas visas izslavētās krievu multenes.

ViaPlay

ViaPlay ir pirmā Blatijas mēroga online filmu platforma, kuras sortimentā ir vairāk kā 300 multfilmu. Filmu katalogā ir pieejamas gan jaunākās animācijas filmas, gan vecākas. Šis portāls ir veicis īpašu uzsvaru uz saturu bērniem, tāpēc to multeņu piedāvātais klāsts ir lielākais starp Latvijas portāliem. ViaPlay filmu portāls piedāvā ērtu skatīšanos gan datorā, gan viedtālrunī ar īpaši izstrādātām aplikācijā. Diemžēl lai skatītos nolien filmas šajā portālā ir jāiegādājas mēneša abonements. Tomēr tas ir tā vērts, labi nebūtu jāsērfo internets pēc alternatīvām bērnu izklaidei, jo īpaši saturam latviešu valodā.

Filmas.lv

Filmas.lv ir lielākā latviešu multfilmu krātuve, kurā atrodas vairāki simti labi atpazīstamas latviešu multfilmas. Portāla saturs ir unikāls un daudzas filmas nav pieejamas nevienā citā online filmu resursā. Piemēram tādas multenes, kā “Avārijas brigāde” un citas. Filmas.lv piedāvā tikai daļai no sava satura skatīšanos bezmaksas.

Megogo.net

Megogo.net ir starptautisks online filmu portāls, kurā animācijas filmas ir pieejamas vienīgi krievu valodā, tomēr to multfilmu skaits ir mērāms tūkstošos. Megogo pirmais sāka piedāvāt legāli Latvijā bezmaksas filmu saturu internetā. Šīs platformas galvenā priekšrocība ir iespēja skatīties multenes uz televizora ar speciāli izstrādātu Smart TV aplikāciju.

TVplay

TvPlay piedāvā skatīties Latvijas populārāko TV kanālu, kā TV3 un LNT video arhīvu, tāpēc ja ir palaista garām kāda svarīga animācijas filmas, kura ir gājusi brīvdienas vakaros, tad šī ir īstā vieta kur iegriezties, lai noskatītos to. TvPlay ir pieejama ērta mobilo telefonu aplikācija, kas atvieglos skatīšanos arī ārpus mājām. Multfilmu saturs nav plašs, bet manīgs, jo atkarīgs no televīzijas programmas.