Labākās filmas 2019. gadā

Iepazīsties ar 2019. gada aktuālāko filmu topu - Top 25 labākās filmas 2019. Šis filmu tops ir veidots, balstoties uz dažādu starptautisko portālu publiskiem vērtējumiem, un skatītāju atsauksmēm. 2019. gads filmu industrijā paliks atmiņa ar vēsturiski lielāku filmu ieņēmumu gadu, kas pārsniedzas 42.5 miljardus ASV dolāru.

Šis gads turpina jau iezīmētu tendenci, kura īpašu uzmanību skatītāju vidū atrod dažādu super varoņu asa sižeta filmas. Filma Atriebēji: Noslēgums bija viena no gaidītākajam filmām 2019. gadā un tās kases ieņēmumi, no teikti neļāva vilties to filmu studiju veidotājiem. Netrūka arī citu žanru labas filmas, kā komēdijas un animācijas filmas, kuru auditorija ir vislojālākā un šīs filmas bieži var atrast latviešu vai krievu valodās.

Kopumā šis gads bija veiksmīgs filmu industrijai un par pārsteigumu visiem filma drāma “Džokers” ieguva vis vairāk Oskaru nomināciju un kļuva par 2019. labāko filmu, kas nebija tipiska Marvel studijas super varoņu filma, bet gan psiholoģiska drāma. Filma “1917” ieguva prestižo “Zelta globusu”, kā labākā dramatiskā filma par izcilu vēsturisko ainu un grafisko attēlojumu. Šajā gadā skatītāji kļuva prasīgāki pret specefektiem un filmu studijas spējā veiksmīgi piedāvāt īstas neviltotas sajūtas, kas bieži reālajā dzīvē nav iespējamas. Gada nogalē cilvēki vairāk pavada laiku mājās vai apmeklē kinoteātrus, kā arī tiek paziņotas jau nākamā 2020. gada piedzīvojumu filmas, komēdijas un multfilmas, kuras būs labs turpinājums un papildinājums šī gada labāko filmu klāstam.

2019. gada populārāko un skatītāko filmu tops

Labākās filmas 2019 gadā

Filmu tops ir veidots paļaujoties uz pasaules populārāko filmu lapu reitingiem, to popularitāti un kases ieņēmumiem. Tā kā bieži vien šie rādītāji nav salīdzināmi un krasi atšķiras, tad esam tos apkopojuši un pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidojuši šo 2019. gada 25 labāko filmu topu.

Džumandži: Nākamais līmenis filma
25
SKATIES TREILERI

Džumandži: Nākamais līmenis (2019)

Jumanji: The Next Level

6.6 Komēdijas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Lai izglābtu draugu, pārējiem jāatgriežas spēlē. Tomēr izrādās, ka spēles noteikumi ir mainījušies un nu tajā viss ir citādi. Lai izdzīvotu, draugiem jādodas ceļojumā pa visnoslēpumainākajām un neizpētītākajām pasaules vietām - no sausiem tuksneša plašumiem līdz sniegotām kalnu virsotnēm.

Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana filma
24
SKATIES TREILERI

Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana (2019)

Star Wars: The Rise of Skywalker

6.6 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Neticamais stāsts par Skaivokeru ģimeni tuvojas savam noslēgumam un sola sniegt atbildes uz visiem jautājumiem, kuri tika uzdoti iepriekšējās sērijās. Atkalredzēšanās ar labi zināmajiem varoņiem un tikšanās ar jauniem, aizraujoši ceļojumi un galaktiska apmēra piedzīvojumi mūs gaida fantastiskās sāgas grandiozajā nobeigumā.

Tas tik ir pārītis filma
23
SKATIES TREILERI

Tas tik ir pārītis! (2019)

Long Shot

6.8 Komēdijas Romantiskās filmas

Šarlote ir viena no ietekmīgākajām sievietēm pasaulē. Freds ir talantīgs žurnālists ar noslieci uz pašdestrukciju. Abiem nav nekā kopīga, izņemot to, ka Šarlote savulaik bija Freda auklīte un pirmā mīlestība. Kad pēc gadiem abi negaidīti satiekas. Abu starpā uzplaukst romantiskas jūtas, aizsākot jautru un arī bīstamu notikumu ķēdi.

Zombijzemē: Otrais šāviens filma
22
SKATIES TREILERI

Zombijzemē: Otrais šāviens (2019)

Zombieland: Double Tap

6.7 Asa sižeta filmas Komēdijas Šausmu filmas

Nesaudzīgā un bezbailīgā zombiju mednieku četrotne dodas uz Amerikas vidieni, kur viņi stāsies pretī ne tikai jauna veida dzīvajiem miroņiem, bet arī citiem izdzīvojušajiem, kas nebūt nav draudzīgi noskaņoti. Turklāt viņu pašu vidū rodas nopietnas domstarpības.

Eņģeļa krišana filma
21
SKATIES TREILERI

Eņģeļa krišana (2019)

Angel Has Fallen

6.4 Asa sižeta filmas Trilleris

Maiks Benings pilnībā nododas valsts dienestam, viņa galvenais uzdevums – gādāt par ASV prezidenta drošību. Kolēģi, ar kuriem Benings daudzus gadus strādājis plecu pie pleca, tur viņu aizdomās par nodomu nonāvēt valsts galvu. Lai glābtu ne vien savu godu, M. Benings ir spiests slēpties un noskaidrot, kas un kāpēc ievilina viņu un prezidentu slazdā.

Mēs filma
20
SKATIES TREILERI

Mēs (2019)

Us

6.8 Trilleris Šausmu filmas

Ģimene dodas uz pludmales namiņu, lai bezrūpīgi pavadītu brīvdienas. Adelaidei šī ir atgriešanās vietā, kurā viņa pavadīja bērnību. Prieku par gaidāmo atpūtu nomāc Adelaides bažas. Satraukums drīz pāraug nenovēršamā sajūtā, ka ar viņas ģimeni notiks kas ļauns. Pēc spriedzes pilnas dienas pie jūras kopā ar ģimenes draugiem un nakts aizsegā uz iebraucamā ceļa pie viņu mājas negaidīti parādās četri silueti.

Kapteine Mārvela filma
19
SKATIES TREILERI

Kapteine Mārvela (2019)

Captain Marvel

6.9 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

Pēc nonākšanas kontaktā ar citplanētiešu rasi, gaisa spēku pilote Kerola Denversa iegūst neparastas spējas un kļūst neievainojama. Tagad Kapteinei Mārvelai nāksies aprast ar to, ka kļuvusi par vienu no Zemes varenākajām supervaronēm, viņa kļūs arī par galveno ieroci Galaktiskajā karā starp divām citplanētiešu rasēm.

Ledus sirds 2 filma
18
SKATIES TREILERI

Ledus sirds 2 (2019)

Frozen 2

6.9 Multfilmas Mūzikls Ziemassvētku filmas

Anna, Elza, Kristofs, uzticamais ziemeļbriedis Svens un apburošais sniegavīriņš Olafs ir spiesti pamest karaļvalsti un doties vēl tālāk uz ziemeļiem. Ceļojums aizvedīs viņus pie seno leģendu pirmssākumiem un palīdzēs atklāt noslēpumus, kuri ir saistīti ar karaļvalsts pagātni.

Karalis Lauva filma
17
SKATIES TREILERI

Karalis Lauva (2019)

The Lion King

6.9 Animācijas filmas Drāmas Piedzīvojumu filmas

Karalim Lauvam piedzimst mantinieks un jau no pašas bērnības mazais Simba kļūst par upuri sazvērestībām, kuras kaldina viņa varaskārais onkulis. Agri iepazinis zaudējuma sāpes un nodevību, Simba atrod jaunus draugus un ir gatavs dzīves pārbaudījumiem, lai grūtā cīņā atgūtu to, kas viņam pienākas un kļūtu par īstu Karali.

Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs filma
16
SKATIES TREILERI

Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs (2019)

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

6.4 Asa sižeta filmas Trilleris Piedzīvojumu filmas

Kad Hobss un Šovs pirmo reizi satikās, viņi apmainījās ar daiļrunīgiem tekstiem un lika lietā dūru diplomātiju. Taču, kad kiberģenētiski uzlabotais Brikstons savā īpašumā iegūst bioloģisku ieroci, kas var iznīcināt visu cilvēci, senajiem ienaidniekiem nāksies sadarboties, lai tiktu galā ar, iespējams, vienīgo džeku visā pasaulē, kurš ir vēl negantāks par viņiem abiem kopā.

Alita: Kaujas eņģelis filma
15
SKATIES TREILERI

Alita: Kaujas eņģelis (2019)

Alita: Battle Angel

7.3 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas Fantāzijas

300 gadus pēc 26. gadsimta lielākās kaujas tiek atrastas Alitas - sievietes-kiborga detaļas, kuras pieder jau aizmirstām tehnoloģijām. Kad Alita tiek salabota, noskaidrojas, ka viņai ir ieprogrammētas kaujas kiborga iemaņas un mēģinājumi atjaunot viņas atmiņu var kļūt par apdraudējumu pašai Alitai.

Doktors Miegs filma
14
SKATIES TREILERI

Doktors Miegs (2019)

Doctor Sleep

7.3 Trilleris Šausmu filmas

Filma par Deniju Toransu - 40 gadus pēc šausmu pilnajiem notikumiem viesnīcā. Joprojām nespējot atgūties pēc bērnībā piedzīvotās biedējošās traumas, Dens ilgus gadus ir pūlējies rast vismaz ārēju mieru. Viņš satiek Ābru – drosmīgu pusaudzi. Ābra lūdz Dena palīdzību cīņā pret Īsteno mezglu – grupu, kam nepieciešams mirdzums, lai saglabātu nemirstību.

Kā pieradināt pūķi 3 filma
13
SKATIES TREILERI

Kā pieradināt pūķi 3 (2019)

How to Train Your Dragon 3: The Hidden World

7.5 Animācijas filmas Piedzīvojumu filmas

Hikaps ir kļuvis par galveno Berkā, un kopā ar Astrīdu un citiem ciemā ir izveidojis pūķiem ļoti draudzīgu vidi. Negaidīti pie apvāršņa parādās spožā Gaismas Fūrija, pilnībā apburot Nezobu un uzvēdījot pūķa dzīvē jaunas, romantiskas vēsmas. Taču turpat aiz stūra visam vinkingu ciemam uzglūn jauns ienaidnieks.

Džons Viks 3: Parabellum filma
12
SKATIES TREILERI

Džons Viks 3: Parabellum (2019)

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

7.4 Asa sižeta filmas Trilleris

Profesionālais killeris Džons Viks ir nogalinājis slepenas starptautiskas slepkavu ģildes biedru un tagad ir spiests bēguļot. Par viņa galvu ir izsolīta 14 miljonu dolāru liela atlīdzība, un viņam pēdas dzen pasaules nežēlīgākie un prasmīgākie slepkavas.

Zirnekļcilvēks: Tālu no mājām filma
11
SKATIES TREILERI

Zirnekļcilvēks: Tālu no mājām (2019)

Spider-Man: Far From Home

7.5 Asa sižeta filmas Piedzīvojumu filmas

Pīters Pārķers kopā ar draugiem dodas vasaras brīvdienās uz Eiropu. Tomēr Pīteram nāksies samierināties ar to, ka Pīteram būs jāpalīdz Nikam Furijam atklāt radību noslēpumu, kas izraisa katastrofu un postījumus visā kontinentā.

Reiz Holivudā filma
10
SKATIES TREILERI

Reiz Holivudā (2019)

Once Upon a Time in Hollywood

7.6 Komēdijas Drāmas

Filmas darbība norisinās Losandželosā 1969. gadā, hipiju ēras ziedu laikos. Bijusī televīzijas vesternu zvaigzne Riks Daltons un viņa ilggadējais triku dublieris Klifs Būts cenšas izsisties strauji mainīgajā Holivudas kino industrijā.

Rotaļlietu stāsts 4 filma
9
SKATIES TREILERI

Rotaļlietu stāsts 4 (2019)

Toy Story 4

7.8 Multfilmas Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Astronauts Bazs, kovbojs Vudijs, suns Staipeklis, tiranozaurs Rekss un visa pārējā rotaļlietu komanda ir atkal kopā un kā vēl nekad ir gatavi jauniem piedzīvojumiem. Kopš Endijs ir iestājies koledžā, rotaļlietas ir apmetušās uz dzīvi pie savas jaunās saimnieces Bonijas, kuras pirmā diena skolā aizsāk veselu notikumu gūzmu.

Īrs filma
8
SKATIES TREILERI

Īrs (2019)

The Irishman

7.9 Biogrāfiskas filmas Drāmas

Krimināldrāmas galvenais varonis Frenks Šīrans vecumdienās atklāj kā no kravas automašīnas vadītāja kļuvis par algotni un iesaistījies Rasela Bufalino kriminālajā ģimenē, kas savukārt strādā Džimija Hofas labā.

Trusis Džodžo filma
7
SKATIES TREILERI

Trusis Džodžo (2019)

Jojo Rabbit

7.9 Komēdijas Drāmas

10-gadīgais vācu puisēns Džodžo cenšas atrast savu vietu viņam tik neierastajā pasaulē. Lai kompensētu pazudušo tēvu un draugu neesamību, viņš rada sev iedomu draugu - Ādolfu Hitleru. Taču reiz viņš nejauši atklāj, ka māte slēpj mājās ebreju meitenīti un drīz vien Džodžo nāksies izdarīt izvēli par to, kas viņa dzīvē ir galvenais.

Uz nažiem filma
6
SKATIES TREILERI

Uz nažiem (2019)

Knives Out

7.9 Komēdijas Trilleris

Uzreiz pēc astoņdesmit piektās jubilejas nogalināts detektīvromānu autors un kuplas ģimenes patriarhs Harlans Trombijs. Slepkavības izmeklēšanu uzsāk skrupulozais detektīvs Benuā Blanks, kuram acumirklī kļūst skaidrs – slepkavību ir pastrādājis kāds no Trombija plašās ģimenes locekļiem. Bet kurš tieši?

Džentlmeņi filma
5
SKATIES TREILERI

Džentlmeņi (2019)

The Gentlemen

7.8 Asa sižeta filmas Komēdijas

Talantīgs britu narkobarons gadu gaitā izveidojis iespaidīgu un ļoti ienesīgu biznesa impēriju. Kad paklīst runas par tās pārdošanu Oklahomas miljardieriem, cīņā par nelegālo uzņēmumu iesaistās arī citi džentlmeņi, — sākas shēmošana un apmaiņa ar laipnībām, kuru starpā gadās arī apšaudes un pa kādam nelaimes gadījumam.

Lemāna-66: Lielais izaicinājums filma
4
SKATIES TREILERI

Lemāna-66: Lielais izaicinājums (2019)

Ford v Ferrari

8.1 Biogrāfiskas filmas Drāmas Komēdijas

60-tajos gados konstruktoru grupa, kuru vadīja Kerols Šelbijs, kopā ar britu sacīkšu braucēju Kenu Mailsu, uzbūvējot vēl nebijušu Ford sporta automašīnu, meta izaicinājumu Lemānas 24 stundu sacīkšu favorītam Ferrari. Filmas pamatā ir patiesi notikumi.

1917 filma
3
SKATIES TREILERI

1917 (2019)

1917

8.3 Trilleris Drāmas Komēdijas

Pirmais pasaules karš, Rietumu fronte, diviem jauniem britu kareivjiem tiek dots praktiski neizpildāms uzdevums – nokļūt ienaidnieka aizmugurē, lai nogādātu ziņojumu, kas ļautu izglābt ievērojamu skaitu kareivju no drošas nāves.

Atriebēji: Noslēgums filma
2
SKATIES TREILERI

Atriebēji: Noslēgums (2019)

Avengers: Endgame

8.4 Asa sižeta filmas Fantāzijas

Atriebēju komandas izdzīvojušajiem un viņu sabiedrotajiem ir jāizstrādā jauns plāns, kurš palīdzētu stāties pretī Tanosa postošajai darbībai. Pēc pēdējās kaujas, kura bija pati masveidīgākā un traģiskākā visā Atriebēju cīņu vēsturē, katra pieļautā kļūda var kļūt liktenīga ne tikai Zemei, bet arī Visumam.

Džokers filma
1
SKATIES TREILERI

Džokers (2019)

Joker

8.4 Drāmas Trilleris

Filma par ikonisko Gotemas ļaundari - Džokeru. Arturs Fleks ir vīrs, kurš cenšas atrast savu vietu pilsētas sašķeltajā sabiedrībā. Dienā strādājot par klaunu gadījuma darbos, bet vakaros cenšoties kļūt par atzītu stand-up komiķi. Arturs pieņem vienu sliktu lēmumu, kas uzsāk ķēdes reakciju viņa transformācijā par Džokeru.

Skaties 2019. gada labāko filmu topu saīsinātā video versijā:

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas