Šausmu filmas

Esam uzskaitījuši labākās vietas, kur skatīties šausmu filmas internetā. Te ir atrodams kvalitatīvs saraksts ar vietnēm, kurās ir pieejams plašākais augstā HD kvalitātē šausmeņu klāsts. Portālu saraksts tiek regulāri atjaunos ar jaunāko informāciju, lai mūsu apmeklētāji nepalaistu garām, kādu no gaidāmākām 2023. gada filmām.

Filmu portāli, kuri piedāvā labākās šausmu filmas
Nr. Nosaukums Adrese Filmas Valodas
1. Netflix https://www.netflix.com ~ EN
2. HDRezka http://hdrezka.ag ~ RU
3. KinoFilma.com http://kinofilma.com 180 LV / RU / EN
4. MoviePlace.lv http://movieplace.lv 130 LV / RU / EN
5. Megogo.net http://megogo.net/lv 400 RU
6. MoviesLV.com http://movieslv.com 90 LV / RU / EN
7. Shortcut https://lattelecom.tv 80 LV / RU / EN
8. FOF.lv http://fof.lv 80 LV
9. KinoLine.lv http://kinoline.lv 100 RU
9. FilmiX http://filmix.me ~ RU
10. Extra-online http://extra-online.do.am 170 LV / RU / EN

Skaties filmas lielākajos filmu portālos

Šausmu filmas ir žanrs, kurā ir mērķis ir mēģināt nobiedēt skaitītāju ar dažādām saspringtām situācijām, kuras neatrisinās tā, ka tas būtu gaidīts no skatītāju viedokļa. Filmās bieži vien ir vairākas nepatīkamu skaitu ainas ar mokošām sajūtām, tāpēc nav ieteicas tās rādīt mazie bērniem, jo tas noteikti negatīvi ietekmēs to miegu. Filmā ir izteikta saistība ar 13. datumu un piektdienu. Bieži šī laika kombinācijā arī tike prezentētas jaunās filmas skatītājiem.

Vēsturiski šausmu filmas ir saistītas ar zombijiem, vilkačiem, vampīriem un dažādiem citiem briesmoņiem, kuri apdraud daudzu cilvēku dzīvības. Gotikas stils ir raksturīgas šim filmu žanram. Šādas filmas ir pietiekoši labi meklētas interneta vide, tāpēc daudzās lapās ir liels klāsts ar šādām filmām, kuras iespējas noskatīties labā kvalitātē. Labākās flmas vienmēr ieņem labas pozīcijas dažādos pasaules reitingos, pēc kino kritiķu vērtējuma, kā arī ieņēmumu ziņā.

Šausmu filmas online latviski

Lielā filmu popularitāte arī veicināja lielāku pirātisma līmeni. Šausmu filmas var pietiekoši viegli atrast dažādos failu apmaiņas tīklos, kā BitTorrent tīklos. Mūsdienās tās var noskatīties uz visu veida ekrāniem, izvēloties sev ērtāko valodu vai subtitrus latviski. Gada griezumā jaunu filmu pirmizrādes nav daudz, tomēr labākās no tām noteikti paliek atmiņā.

Starp Latvijas online filmu lapām labākas šausmenes latviski iespējams noskatīties tādās web lapās kā KinoFilma.com, Extra-online un Shortcut video straumēšanas platformās.

Labākās šausmu filmas 2021. - 2022. gadā

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas

Skaties labākās šausmu filmas aizvadītajā 2021. un šajā 2022. gadā. Tās biedē un pārsteidz ar saviem negaidītiem pavērsieniem. Filmas, kuras savus skatītājus tur nepārtrauktā saspringumā un tās kuras ieguvušas augstus vērtējumos no atpazīstamākajiem kino kritiķiem.

Klusā pasaule 2 filma 2021 SKATIES TREILERI Klusā pasaule 2 A Quiet Place Part II
(2021)
Baiļu spirāle: Zāģa nākamā nodaļa filma 2021 SKATIES TREILERI Baiļu spirāle: Zāģa nākamā nodaļa Spiral
(2021)
Vakarnakt Soho filma 2021 SKATIES TREILERI Vakarnakt Soho Last Night in Soho
(2021)
Kliedziens filma 2022 SKATIES TREILERI Kliedziens Scream
(2022)
Nē filma 2022 SKATIES TREILERI Nope
(2022)
Melnais telefons filma 2022 SKATIES TREILERI Melnais telefons The Black Phone
(2022)
Svešinieki Nakts medības filma 2018 Svešinieki: Nakts medības The Strangers: Prey at Night
(2018)
Operācija Overlord filma 2018 Operācija "Overlord" Overlord
(2018)
Astrāls Pēdējā atslēga filma 2018 Astrāls: Pēdējā atslēga Insidious: The Last Key
(2018)
Helovīns filma 2018 Helovīns Halloween
(2018)
Tas filma 2017 Tas It
(2017)
Anabella 2: Radīšana filma 2017 Anabella 2: Radīšana Annabelle: Creation
(2017)
Nekad nesauc viņu vārdā filma 2017 Nekad nesauc viņu vārdā The Bye Bye Man
(2017)
Līgava filma 2017 Līgava Невеста
(2017)
Slendermens filma 2018 Slendermens Slender Man
(2018)
Zāģis 8 filma 2017 Zāģis 8 Jigsaw
(2017)
Patiesība vai risks filma 2018 Patiesība vai risks Truth or Dare
(2018)
Plēsoņa Atjaunots filma 2018 Plēsoņa: Atjaunots The Predator
(2018)

Populārākie šausmu filmu portāli

Katrai lapa ir savi tūkumi un priekšrocības, bet izvērtējot plašāko šausmu filmu piedāvājumu, šie portāli sniedz pietiekamu filmu skaitu. Skaties baisākās un biedējošākās filmas online un gūti pozitīvas emocijas jaunai darba nedēļai.

HDRezka

HDRezka ir vien no populārākajiem filmu portāliem Krievijā, kurā ir liela izvēle ar dažādām filmām, tai skaitā šausmu filmām. Ārzemju filmas ir tulkotas krievu valodā portāla lietotāju ērtībām.

KinoFilma.com

KinoFilma.com atšķirībā no citiem filmu portāliem piedāvā lielu daudzumu ar šausmeņu. Filmas ir pieejamas pieņemamā kvalitātē un vairākas šausmenes var skatīties latviešu valodā. Diemžēl portāls nav pielāgots ērtai mobilo telefonu video satura skatīšanai.

MoviePlace.lv

Viena no apmeklētākām online filmu lapā Latvijā MoviePlace.lv piedāvā nedaudz virs 100 šausmu filmas online, kuras var vērot sev vēlamā laikā. Portālā saturs tiek regulāri papildināts ar jauniem mistikas pilniem šaušalīgiem stāstiem, lai lapas pameklētāji aizvien biežāk iegrieztos un gūtu bailes emocijas.

Shortcut

Shortcut piedāvā vairākus desmitus šausmu filmu, kuras var ērti skatīties latviešu, krievu vai angļu valodās. Jaunākās filmas iespējams iegādāties video nomā un vērot vairākas dienas, bet vecās labās šausmenes būs pieejamas ar parās abonēšanas maksas ietvaros. Shortcut nav bezmaksas platforma, tomēr tā piedāvā 100% legālu saturu un veic iemaksas par noskatītām filmu autortiesībām. Šī platforma piedāvā labas aplikācijas televizoros, planšetes un mobilajos.

Extra-online

Lai arī Extra-online video tiešsaistes portāls labu laiku vairs netiek atjaunots ar jaunākajām šausmu filmām, tā katalogā ir atrodamas daudz labas filmas online latviski un citās valodās. Piedāvāto filmu skaits līdz zināmam brīdim bija viens no plašākajiem starp Latvijas video satura piegādātājiem, tāpēc ir vērts iegriezties un sameklēt kādu senāku kino lenti piektdienas vakaram.

Megogo.net

Megogo.net piedāvātais filmu skaits ir ārpus konkurences, jo portāla investīcijas ir daudz lielākas, kā jebkuram Latvijas filmu portālam. Te ir atrodamas vairāk kā 400 šausmu filmu, kuras ir pieejamas dublēta krievu valodā. Filmas ir izcilā kvalitāte pieejamas skatīšanai datoros, telefonos un ar īpaši izstrādātu aplikāciju dažādu ražotāju televizoros. Ja meklē, kādu mazpazīstamu Krievijas kino šausmeni, tad šī noteikti varētu būt viena no pirmajām vietām, kur iegriezties.