Seriāli

Mēs visi zinām, cik viegli, izmantojot meklētājus, var atrast online filmu portālus, bet kad ir vēlme noskatīties kādu seriālu, tas kļūs par pietiekošu sarežģītu uzdevumu. Seriālu ir daudz un dažādu, tie arī internetā ir plaši pieejami. Esam apkopojoši portālus, kuros var noskatīties iemīļotos seriālus online latviski vai kādā citā valodā. Cenšamies šo sarakstu regulāri atjaunot, savu iespēju robežās.

Filmu portāli, kuri piedāvā labākos seriālus
Nr. Nosaukums Adrese Valodas
1. TVplay http://tvplay.skaties.lv LV
2. RuTube https://rutube.ru RU
3. ViaPlay https://viaplay.lv LV / RU / EN
4. Megogo.net http://megogo.net/lv RU
5. Shortcut https://lattelecom.tv LV / RU / EN
6. MoviesLV.com http://movieslv.com LV / RU / EN
7. YouTube https://youtube.com LV / RU / EN
8. LostFilm http://lostfilm.tv RU / EN
9. Serialiem.lv http://serialiem.lv LV / RU / EN

Skaties labkos seriālus online filmu portālos

Seriālus var uzskatīt pār garām filmām, kuras ir sadalītas dažādos savstarpēji saistītās epizodēs, kuras savukārt ir sadalītas sezonās. Seriāli, kā arī filmas var būt uzņemtas dažādos žanros, tie var būt drāmas, asa sižeta, romantiskās komēdijas un citi. Tā kā seriālus bieži vien iecienīja īpaši televīzijas kanāli, tad to garums parasti ir pielāgots to vajadzībām, piemēram, no 30 minūtēm līdz 1 stundai, ieskaitot reklāmas.

Ja mēs skatāmies uz 1 minūtes filmēšanas budžetu, tad bieži vien filmu uzņemšana izmaksā ir daudz reizes augstākas, bet ja skatāmies uz kopējām filmas un seriālu sezonas izmaksām, tad bieži vien tas var būt līdzīgas vai par pārsniegt filmu uzņemšanu. Ņemot vērā šo attiecību, filmās mēs redzēsi daudz vairāk specefektu un krāšņas ainas, kuru uzņemšanas izmaksas ir mērāmas miljonos. Seriālu veidotāji to vienkārši nevar atļauties, jo jāfilmē raiti notikumi uz priekšu un aktieri ir jāalgo daudz ilgāku periodu.

Seriali online bezmaksas

Seriālus bieži vien filmē ne kino kompānijas, bet TV kompānijas, kuras piedāvā šo saturu savos televīzijas kanālos. Gadās, arī, kad TV kompānija pasūta seriālu filmēšanu, kā ārpakalpojumu kino kompānijai. TV kompānijām parasti ir sava tiešsaistes video mājas lapa, kurā pēc neilga laika pēc TV pirmizrādes tiek ievietota iemīļotā seriāla jaunākā sērija, kuru nereti iespējams noskatīties online bezmaksas. Bieži vien jaunākās sērijas tiek ievietotas arī YouTube, piemēram, seriāls Virtuve, kura visas sērijas iespējams noskatīties pilnīgi legāli online.

Labākie TV krievu seriāli 2021. gadā

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas

Seriālu žanri ir daudz un dažādi, tāpēc arī to mērķauditorija ir raiba, tomēr var izdalīt kādu īpašu kategoriju – pensionāri un mājsaimnieces. Šie skatītāji ir uzskatāmi par vislojālākajiem TV kanālu skatītājiem un nepacietībā gaida savu iemīļoto seriālu, katru darba dienu. Bieži vien tie ir Latvijā labi pazīstamie Meksikāņu seriāli. Starp jauniešiem populāri ir asa sižeta vai detektīvseriāli uzņemti ASV un Vācijā.


Mūsdienās seriālu saturam pievērsās arī vairākas labi pazīstamas tiešsaistes kompānijas, kā Netflix un Amazon. To uzņemšanas budžeti ir tik lieli, ka viņi spēj algot labākos Holivudas aktieru un bieži izmantot dārgus specefektus. Šādus seriālus bieži vien ir grūti atšķirt no filmām, gan kvalitātes ziņa, gan sižeta ziņa. Tomēr šo saturu bezmaksas nevarēs iegūt un tā piekļuvei nāksies iegādāties mēneša abonementu vai arī mēģināt atrast kādos failu apmaiņas portālos, vai portālos, kā MoviesLV.com. Tomēr seriāli online bieži vien pieejami legāli bezmaksas, un tos var ērti skatīties datorā, TV vai planšetē. Piemēram, Latvijas TV kompānijas video platforma TVplay piedāvā daudz kvalitatīva video satura.

Populārākie seriālu portāli

Bieži vien seriāli nav atrodami tradicionālos filmu online filmu portālos, tomēr ir vairāki izņēmumi, kuri piedāvā skatīties tos latviešu, krievu vai angļu valodās. Šobrīd iespējams skatīties jaunākās sezonas tiešsaistē, kas viennozīmīgi padara daudz ērtāku skatīšanos.

RuTube.ru

RuTube ir lielākā populāro Krievijas seriālu krātuve, kurā viss saturs būs pieejams bezmaksas un pilnīgi legāli. RuTube tika veidota kā alternatīva YouTube Krievijā tomēr ar laiku kļuva par oficiālu izplatītāju vairākiem TV šoviem un seriāliem. Šai video platformai ir izveidotas ērtas aplikācijas visās iespējamajās ierīcēs. Lapas adrese: rutube.ru

TVplay

Latvijas populārākā online seriālu un filmu platforma TvPlay, kura pieder Latvijas lielākajai privātajai TV kompānijai, iespējam vēros TV arhīvu no tādiem kanāliem, kā TV3, LNT, Kanāls 2 un TV3+, tai skaitā seriālus, piemēram, kā “Ugunsgrēks”. TvPlay piedāvā ērtu aplikāciju iOS un Android telefoniem.

Megogo.net

Megogo.net starptautiskā video platforma piedāvā daudz seriālu bezmaksas. Ja ir interese par populāro Krievijas saturu, tad šī ir lapa ir īsta ko būtu jāapmeklē, kur atradīsi sev interesējošo video saturu labāk kvalitātē un krievu valodā. Megogo piedāvā arī ērtu aplikāciju dažādiem Smart TV televizoriem ērtākai seriālu skatīšanai uz lielāka ekrāna.

ViaPlay

ViaPlay video tiešsaistes platforma ir īpaši sadaļa, kurā ir atrodams daudzi seriāli, kuri nesen ir gājuši TV ekrānos. Tie ir pieejami gan latviešu, gan krievu, gan angļu valodā, un tos var skatīties sev vēlamā vietā pateicoties ērtai mobilai aplikācijai. Lapas adrese: viaplay.lv

LostFilm

LostFilm ir lielākais seriālu portāls krieviski runājošajiem. Te būs iespējams atrast populārākos ārzemju seriālus tulkotus krievu valodā, kā arī krievu seriālus labā kvalitātē. LostFilm sniedz ne tikai plašu video saturu, bet arī iespēju iesaistīties diskusijas par seriālu jaunākām sezonām utt.

YouTube

Daudzas filmu veidošanas kompānijas jau sen ir sapratušas, kā efektīvāk cīnīties ar pirātismu un veicināt savu seriālu popularitāti. Šī iemesla dēļ YouTube ir atrodami vis dažādākiem seriāli oficiālajos kanālos pilnīgi bezmaksas. Lapas adrese: youtube.com

Serialiem.lv

Latvija vienīgais specializētais portāls Serialiem.lv, kurš piedāvā tikai šā veida saturu. Portālā ir atrodami daudzi iemīļoti seriāli, kurus esi meklējis interneta plašumos. Skaties to latviski, kareivis vai angļu valodā. Saturs ir ērti sadalīts pa sezonām ērtākai apskatei.