CinemaLive filmu lapa

CinemaLive šobrīd ir visvairāk apmeklētākais tiešsaistes filmu portāls Latvijā, kurā ir atrodamas daudzas izcilas komēdijas, drāmas un romantiskās online filmas latviešu valodā. Šobrīd šī video satura portālā ir atrodamas vairāk kā 1’800 filmas latviski un tik pat daudz arī angļu valodā. Visas jaunākās filmas ir pieejamas bez maksas un ar tūlītēju skatīšanās iespēju. Lapas katalogs tiek regulāri papildināts ar jaunākiem video failiem HD kvalitātē. Šai interneta lapai ir ērts, pārdomāts un gaumīgs dizains, kur var ērti lietot uz datora vai viedtālruņa. CinemaLive.tv nav atrodama uzbāzīga reklāma, kas atvieglo tā lietošanu salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem online filmu resursiem.

Nosaukums:CinemaLive.tv
Statuss:Nestrādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:-
SimilarWeb reitings:-
Apmeklētāji mēnesī:-
Lapas adrese:https://cinemalive.tv
!!! Šī lapa nedarbojas, meklē citas filmu lapas šeit!

Pieminēšanas vērts fakts ir tas, ka šīs filmu lapas liela daļa apmeklētāju ir ārpus Latvijas robežām. Tā kā šī mājas lapa piedāvā lielu daudzumu šausmu filmas arī angļu valodā, tad šo resursu ir iecienījuši ne tikai mūsu tautieši no Lielbritānijas, bet arī lietotāji no ASV, Vācijas, Norvēģijas un citām valstīm, balstoties uz publiskajiem datiem no dažādiem interneta resursiem.

Tomēr, lai arī šī portāla satura kvalitāte ir ļoti augstā līmeni, un te būs atrodamas jaunākas 2024. gada filmas Cinema Live autortiesību jautājums ir zem lielas jautājuma zīmes. Web lapas apakšā ir pieejama DMCA atruna, ka lapā ir tikai norādes uz citu filmu lapām un uz pašu serveriem nav izvietota neviena filma, seriāls vai kāds cits video matriāls. Kā alternatīvas filmu skatīšanai internetā var izskatīt MoviesLV.com vai MoviePlace.lv, kuras gan ir mazākas lapas pēc apmeklētāju skaita, tomēr piedāvā daļu video satura, kurš ir pieejams CinemaLive.tv.

Lai skatītos CinemaLive.tv piedāvātas filmas ir nepieciešams moderns interneta pārlūks, kurš atbalsta HTML5 un populārākos video kodekus, kā Chorme, Safari vai kāds cits, un pietiekoši ātrs interneta pieslēgums, lai varētu skatīties filmas HD kvalitātē. Skatoties video saturu uz sava viedtālruņa, jārēķinās ar vairāku pietiekoši lielu datu izmantošanu, ja tie ir limitēti izvēlētajā mobilo sakaru pieslēgumā.

Visas online filmu vietnes

CinemaLive.tv ekrānuzņēmums

CinemaLive.tv filmas online latviski