Filmas.lv filmu lapa

Filmas.lv ir unikāls portāls ar lielāko latviešu filmu krātuvi šobrīd pieejamo internetā. Portāla bibliotēkā atrodas vairāk kā 2’500 filmu, dažādos žanros, starp kurām noteikti varēs atrast kaut ko interesantu jebkurš. Šis ir Nacionālā Kino centra un Kultūras informācijas sistēmu centra kopīgi veidots projekts ar mērķi saglabāt un dot iespēju apskatīt Latvijas mākslas filmas, kuras ir uzņemtas kopš 1920. gada.

Nosaukums:Filmas.lv
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:7'361
SimilarWeb reitings:2'620
Apmeklētāji mēnesī:17'000*
Lapas adrese:https://filmas.lv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb valsts: Latvija

Piedāvātais filmu katalogs nepārtraukti tiek papildināts jauniem filmām online. Filmas.lv katalogs pārsvarā ir atrodamas Latvijas dokumentālās filmas, kuru skaits mērāms vairāk kā tūkstotis un slavenas Latvijas animācijas filmas, kā "Avārijas brigāde", multfilmas bērniem latviešu valodā, kur daļu no tām var skatīties onlinā bezmaksas.

Vairāk kā 100 filmas iespējams bezmaksas noskatīties kādā no 874 Latvijas publiskajām bibliotēkām, kas dod lielisku iespēju gan labi pavadīt laiku, gan iegūt jaunas zināšanas par dažādām populārām un ne tik populārām tēmām. Šajā Filmas.lv video straumēšana portālā ir izveidota speciāla sadaļa skolām, kurā ir atrodamas Latvijas filmas, kuras var izmantot kā papildu instrumentu skolas programmas mācību materiāla apgūšanai.

Visi ir laipni aicināti iepazīties ar Latvijas filmu veidošanas vēsturi, un noskatīties plaši pazīstamās filmas online legāli un bezmaksas. Filmas.lv satura ziņā alternatīvu poltāru nav.

Visas online filmu vietnes

Filmas.lv ekrānuzņēmums

Filmas.lv filmas online latviski