KinoGo filmu lapa

KinoGo ir lielākais filmu portāls Krievijā un daudzās citās krieviski runājošajās valstīs. Šī portāla apmeklētībā pārsniedz 100 miljonu lietotāju mēnesī. Savu popularitāti tas ieguvis ar publicētām filmu pirmizrādēm, kuras vēl nav pieejamas citos portālos vai ir pieejams par maksu. KinoGo ir balstīts uz foruma platformas, kurā ir atrodamas jaunākās filmas online dažādos žanros: komēdijas, šausmu filmas vai multfilmas bērniem.

Nosaukums:KinoGo
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:15
SimilarWeb reitings:27
Apmeklētāji mēnesī:132M*
Lapas adrese:https://kinogo.biz
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb pasaules reitings

KinoGo.club portāls nepiedāvā legālu saturu, tāpēc to filmas ik pa laikam tiek dzēstas. Šim portālam arī ir vairākas alternatīvas adreses, jo tas tiek ik pa laikam bloķēts autortiesību pārkāpumu dēļ, tomēr tas viņam nav traucējis izdzīvot un iegūt apmeklētību, par kuru jebkurš legālais filmu portāls varētu tikai sapņot.

KinoGo piedāvātas filmas un seriāli ir HD kvalitātē un bezmaksas. Ārzemju online filmas krievu valodā ir pieejamas plašā skaitā, filmu katalogs ir mērāms desmitiem tūkstošu, kas būs pietiekoši, lai atlikušo dzīvi varētu pavadīt pie datora vai televizora ekrāna. Ja, tomēr kāda kinofilmām nav atradusies, tad varat apmeklēt kādu no līdzīgiem portāliem, kā HDRezka.

Pateicoties lielajai KinoGo.club apmeklētībai zem filmu lapām var iegūt noderīgas atsauksmes, viedokļus no novērtējumus, kas lieki noder pie skatāmās filmas izvēles.

Visas online filmu vietnes

KinoGo ekrānuzņēmums

KinoGo filmas online krievu valodā