LostFilm.tv filmu lapa

LostFilm ir lielākais un populārākais online seriālu portāls Krievijā, te būs iespējams atrast visus populārākos ārzemju seriālus tulkotus krievu valodā, kā arī vietējos krievu seriālus bezmaksas. No parastas video krātuves LostFilm.tv kļuvis par vietu, kur tiek apspriesti un novērtēti jaunākie seriāli. Daudzi video materiāli, kuri ir atrodami šajā portāla, nebūs atrodami nevienā citā interneta vietnē. Portāls rūpīgi uztur kārtību gan diskusijās, gan lapas vizuālajā tēlā.

Nosaukums:LostFilm.tv
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Ir
Alexa reitings:75
SimilarWeb reitings:121
Apmeklētāji mēnesī:31M*
Lapas adrese:http://lostfilm.tv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb pasaules reitings

LostFilm.tv uzsāka savu darbību tālajā 2005. gadā un kļuva par failu apmaiņas tīklu, kurš pārsvarā piedāvāja lejupielādēt jaunākos ārzemju seriālus. Filmu portāls veiksmīgi ieņēma savu nišu un šobrīd to apmeklētāju skaits mērāms desmitiem miljonu lietotāju mēnesī.

Šobrīd LostFilm piedāvā skatīties seriālus krievu valodā internetā, bet to lejupielādes. No parasta portāla, tas kļuva arī par noderīgu ziņu portālu, kurā regulāri tiek publiskoti jaunumi par gaidāmiem un jau esošiem seriāliem. Lapas funkcionalitāte ļauj iesaistīties garās diskusijās par seriāliem un iegūt noderīgu viedokli no citiem portāla apmeklētājiem.

Līdz ar jauno portāla atjauninājumu, tas kļuvis daudz funkcionālās, bet tagad seriālu skatīšanas iespējama tikai reģistrētajiem lietotājiem. LostFilm lapai īsti nav konkurentu, tāpēc jaunākos seriālus krievu valodā visdrīzāk būtu jāskatās te.

Visas online filmu vietnes

LostFilm.tv ekrānuzņēmums

LostFilm.tv seriāli online krievu valodā