LSM.lv filmu lapa

LSM.lv ir Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotais ziņu portāls, kurā ir atrodamas daudz dažādas dokumentālās filmas online latviešu valodā. Ja esi palaidis garām kādu Latvijas sabiedriskā medija veidotu filmu vai raidījumu, LSM.lv piedāvā ērtu arhīvu, kurš brīvi pieejams visiem bezmaksas. Skaties dažādu online tiešsaistes video saturu, kā izglītojošus raidījumus bērniem un jauniešiem vai dokumentālās filmas sev vēlamajā laikā un vietā.

Nosaukums:LSM.lv
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:-
SimilarWeb reitings:-
Apmeklētāji mēnesī:94'000*
Lapas adrese:http://replay.lsm.lv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com

LSM.lv ir unikāls projekts, jo tas beidzot apkopo ne tikai LTV1 un LTV7 video saturu, bet tajā arī ir integrēts saturs no Latvijas Radio. Pēdējos gados Latvijas televīzija ir krasi uzlabojusi savas pzīcijas, kas kļuvis skatītāks un vainagojās ar nelielu reitingu pieaugumu. LSM.lv portāla sadaļā Replay onlinā ir pieejams kvalitatīvs filmu un raidījumu arhīvs, kurā iespējams redzēt tādus radījumus, kā De Facto, Aizliegtai paņēmiens un citus. Jauns saturs pieejams neilgi pēc tā radīšanas televīzijā.

Daļa filmu nav pieejama ārpus Latvijas robežām, šajā gadījuma noderētu VPN pakalpojumus, piemēram, ExpressVPN ar iespēju izmantot Latvijas IP adresi no jebkuras pasaules valsts un izmēģināt šo iespēju bezmaksas līdz 30 dienām.

Latvijas televīzija bieži vien ir vienīgais avots dažādiem pasaules mēroga sporta notikumiem, kā Olimpiskās spēles vai Pasaules čempionāts hokejā un citiem notikumiem.

Visas online filmu vietnes

LSM.lv ekrānuzņēmums

LSM.lv filmas online latviski