MoviePlace.lv filmu lapa

MoviePlace.lv ir populāra filmu lapa Latvijā, kurā atrodas vairāki simti dažādu filmu latviešu valodā, kuras var skatīties online bezmaksas. Šim portālam ir pietiekoši moderns dizains un kvalitatīvs online filmu saturs latviski. MoviePlace.lv apmeklētākais filmu žanrs ir komēdijas, jo to kopējais skaits pārsniedz piecus simtus, bet tik pat labi apmeklētas ir arī multfilmu un šausmu filmu sadaļās. Lapā atrodas arī filmu forums, kurā notiek diskusijas par un ap kino industriju. Noteikti šī ir viena no kvalitatīvākām online filmu lapām.

Nosaukums:MoviePlace.lv
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:1'381
SimilarWeb reitings:983
Apmeklētāji mēnesī:89'000*
Lapas adrese:http://movieplace.lv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb valsts: Latvija

MoviePlace.lv filmu lapas dizains nav ideāls, tomēr tas ļautu skatīties filmas, izmantojot mobilo telefonu, bet lapā tiek izmantota novecojusi Flash tehnoloģija, kura netiek atbalstīta iOS vai Android telefonos. Mūsdienās šāda veida video atskaņotājus bloķē arī Chrome pārlūks, kas sagādās zināmas neērtības.

Pievērsiet uzmanību arī drošībai, jo vairāki antivīrusi atrod ļaundabīgas programmas šīs lapas skatīšanās laikā. Tomēr interneta lapa sniedz plašu filmu katalogu, tai skaitā jaunas 2024. gada filmas un vecākas, visiem pazīstamās, filmas. Tās var noskatīties labā kvalitātē un bezmaksas. Filmu saturu nevar uzskatīt par legālu, tāpēc tās lietotājiem jārēķinās ar sirdsapziņas pārmetumiem par autortiesībām.

Ka galvenā alternatīvas šai MoviePlace.lv filmu resursam varētu būt MoviesLV.com un ar lielu atrāvienu kvalitātē, saturā pieejamībā un atpazīstamībā CinemaLive.tv.

Visas online filmu vietnes

MoviePlace.lv ekrānuzņēmums

MoviePlace.lv filmas online latviski