ViaPlay filmu lapa

ViaPlay ir pirmā Blatijas mēroga online filmu platforma, kurā par nelielu mēnešmaksu iespējams vēros populārākās filmas, kuras nesen ir gājušas kinoteātros uz lielajiem ekrāniem. ViaPlay piedāvā plašu multfilmu online un animācijas filmu saturu bērniem un jauniešiem, kā arī daudz dažādas izglītošanas dokumentālās filmas un, protams, komēdijas, drāmas un šausmu filmas. Kopā ViaPlay atrodas vairāk kā 3’000 stundas filmu latviski, angliski vai krievu valodās, kas nepārtraukti tiek papildināts ar jauniem pasaules kases grāvējiem. Interneta portāls tuvākajā laikā sola divkāršot filmu un seriālu pieejamību.

Nosaukums:ViaPlay
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Ir
Alexa reitings:1753
SimilarWeb reitings:1099
Apmeklētāji mēnesī:61'000*
Lapas adrese:https://viaplay.lv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb valsts: Latvija

Tomēr, galvenais uzsvars portālā ir uz ViaPlay Sports sadaļu, kurā ir iespējams vērot tiešraides KHL hokeja spēles online, UEFA Čempiona līgas spēles, Formulu-1, Olimpiskās spēles un citas sporta pārraides. ViaPlay sporta saturs ir unikāls, ko neviena līdzīga Latvijas lapa nepiedāvā saviem skatītājiem.

Sadarbība Tele2 ViaPlay nesusi savu pozitīvo ieguldījumu šīs online filmu platformas attīstībā, jo vairāku Tele2 tarifu plānu abonementi var skatīties ViaPlay bezmaksas ierobežotu laiku. Pateicoties tam daudzi Latvijas iedzīvotāji var vērot savas iemīļotās filmas un seriālus online, kā Ugunsgrēks ne tikai sev vēlamajā laikā, bet arī vietā bezmaksas. ViaPlay piedāvā ērtu mobilo aplikāciju Android un iOS viedtālruņu loetotājiem.

ViaPlay piedāvā izmēģināt savu online filmu platformu 30. dienas bezmaksas.

Visas online filmu vietnes

ViaPlay ekrānuzņēmums

ViaPlay filmas online latviski