Go3 filmu, seriāl un sporta lapa

Go3 ir ne tikai Latvijā lielākā video satura platforma, bet arī Baltijā online filmu, sporta pārraižu un televīzijas straumēšanas platforma ar arhīva iespējām. Go3 īpašnieks ir All Media Baltics, kam arī pieder lielāka daļa Baltijas skatītāko TV kanālu, kā TV3, TV6 un citi. Bez pārspīlējumiem Go3 var saukt par lielāko Latvijas video satura vietējo projektu.

Šīs video platformas pamatā ir Go3 televīzija, kurā ir atrodami vairāk, ka 30 televīzijas kanāli ar līdz pat 7 dienu arhīva iespējām, kas nodrošina ērtu interaktīvās televīzijas iespējas. Go3 kanālu saraksts ir gana plašs, lai katrs spētu atrast sev interesējošo saturu; Go3 filmas, kura daudzu tūkstošu katalogā ir pieejamas filmas latviešu valodā un filmas krievu filmas un saturs ar latviešu vai krievu subtitriem; kā arī viens no galvenajiem video iespējām ir Go3 Sports, kas nodrošina sporta tiešraides, piemēram, Latvijas hokeja izlases spēles pasaules čempionāta laikā, vai arī basketbola un futbola spēles. Go3 Briedis, bija viens no meklētākajiem atslēgas vārdiem Google, kad Latvijas iedzīvotāji vēlējās skatīties viņa čīņu tiešraidē.

Nosaukums:Go3
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:69
SimilarWeb reitings:75
Apmeklētāji mēnesī:1'200'000*
Lapas adrese:https://go3.lv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com

Go3 skatīšanai dekoders nav nepieciešams, jo tā atbalsta visas populārākās skatīšanās vietas. To var skatīties ērti, izmantojot Andorid vai iOS aplikācijas, Go3 uz Smart TV ir pieejams vairāku TV ražotāju platformās (WebOS, Tizen, Android), kā arī iespējams ērti skatīties, izmantojot parastu datoru.

Go3 bezmaksas skatīšanās ir iespējama izmantojot, kādu no regulārām akcijām. Tā varbūt ilgtermiņa abonēšana – starta paka, kas nodrošinās līdz pat 3 mēnešu bezmaksas skatīšanos. Šo servisu var ērti abonēt, izmantojot Go3 Bite televīzija, vai Tele2 mobilo operatoru īpašos piedāvājumus. Go3 šobrīd ir cieša sadarbība ar LG TV, kas pie jauna televizora iegādes var nodrošināt līdz pat 1 gada bezmaksas skatīšanos. Bieži platforma piedāvā arī bezmaksas izmēģinājumu.

Go3 atsauksmes ir gana pozitīvas, lai izmēģinātu šo platformu filmu vai sporta satura skatīšanai. Šobrīd viens no galvenajiem konkurentiem šai platformai varētu būt ViaPlay, TET Shortcat vai Netflix. Tomēr Go3 spēj piedāvāt arī plašāko Latvijā ražoto saturu no TV3 un citiem televīzijas kanāliem.

Go3 ir Baltijas lielākā online video platforma - televīzijas ar plašu kanālu sarakstu. Go3 filmas un sporta paka ļaus skatīties Brieža un citas sporta tiešraides. Go3 akcijas un abonēšana, atsauksmes.

Visas online filmu vietnes

Go3 ekrānuzņēmums

Go3, filmas, sports un seriāli online