Shortcut filmu lapa

Shortcut ir Latvijas apmeklētākā online filmu, seriālu un TV kanālu maksas platforma, kura piedāvā arī ekskluzīvas tiešraides no populārākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē, kā Dziesmu svētki un Positivus festivāls. Shortcut platforma ir vairāk atpazīstama, kā Lattelecom interneta TV platforma, kura piedāvā ērtu un TV kanālu arhīvu no daudziem kanāliem, kuru var ērti lietot ar uzņēmuma piedāvāto interaktīvo TV online televīziju. Lattelecom TV piedāvā jaunākās filmas online visa veida gaumēm ar plašu komēdiju un drāmu un multfilmu izvēli bērniem un pieaugušiem.

Nosaukums:Shortcut
Statuss:Strādā
Reģistrācija:ir
Alexa reitings:347
SimilarWeb reitings:306
Apmeklētāji mēnesī:232'000*
Lapas adrese:https://www.shortcut.lv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb valsts: Latvija

Shortcut piedāvā ērti skatīties jaunākās 2017 filmas kā uz datora, televizora tā arī uz mobilā telefona, jo tiek piedāvātas īpaši izstrādātas mobilās aplikācijas Android un iOS viedtālruņiem. Šo Lattelecom filmu platformu var ērti abonēt kopa ar interaktīvo televīziju. Lai pārliecinātos par Shortcut platformas priekšrocībām tiek piedāvāts bezmaksas izmēģinājuma laiks līdz 30 dienām.

Viena no būtiskākajām priekšrocībām Shortcut TV ir īpaši izstrādātās aplikācijas arī televizoriem. Šobrīd tās ir pieejamas tādām platformām, kā AppleTV, Android TV, Samsung Tizen SmartTV vai Shortcut Box. Tas ļauj skatīties iemīļotos seriālus, filmas un raidījumus uz lielā ekrāna HD kvalitātē, bez datora vai telefona pieslēgšanas. Tik plašas savienojumu iespējas šobrīd nenodrošina neviena cita tiešsaistes platforma.

Shortcut platforma iedalās 3 galvenos satura nodrošināšanas virzienos: filmas, televīzija, video noma. Filmu sadaļā tiek piedāvātas simtiem filmu, multfilmu un seriālu, kurus var skatīties bez ierobežojumiem un reklāmas pauzēm. Televīzijas sadaļā iespējas skatīties vairāk kā 50 TV kanālus online tiešsaistē vai arī izmantot arhīvu, lai nepalaistu garām hokeja spēli vai citu nozīmīgu notikumu. Video nomas sadaļā iespējams noskatīties filmas, kuras vēl nesen ir gājušas uz lielajiem kino ekrāniem.

Ka galvenais konkurēts Shortcut online filmu sadaļai, kura nodrošina legālu saturu ar autoratlīdzībām varētu būt ViaPlay, kura video satura bibliotēka nepārtraukti tiek papildināta.

Visas online filmu vietnes

Shortcut ekrānuzņēmums

Shortcut, lattelecom interneta tv filmas online latviski