IVI.tv filmu lapa

IVI.tv ir lielākais un plašāk apmeklētākais legālais online filmu portāls Krievijā. Tas intensīvi ir audzējis savu auditoriju kopš 2010. gada sākuma un šobrīd tas ir visapmeklētākajiem filmu portāliem Krievijā, neskatoties uz to ka tam ir neliela abonementa maksa, lai piekļūtu lielajam filmu klāstam. IVI piedāvā filmas krievu valodā gan animācijas filmas bērniem, gan pieaugušajiem.

Nosaukums:IVI.tv
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Ir
Alexa reitings:92
SimilarWeb reitings:46
Apmeklētāji mēnesī:45M*
Lapas adrese:https://www.ivi.tv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb pasaules reitings

IVI tiek uzskatīt par vienu visstraujāk augošo IT jaunuzņēmumu pateicoties straujajai izaugsmei, kuru nodrošināja, gan lieliskais tehniskais nodrošinājums, gan arī saprātīga cenu politika. Šis portāls bez apstājas uzlaboja savu video platformu, lai nodrošinātu tā darbību ne tikai uz datoriem, bet arī uz Smart TV televizoriem, mobilajiem telefoniem, planšetēm un arī TV pierīcēm, kā XBOX vai DUNE HD.

IVI.tv galvenie satura virzieni ir multfilmas bērniem, filmas un seriāli online pieaugušajiem. Te būs atrodamas jaunākās ārzemju komēdijas krievu valodā, piedzīvojumu filmas un asa sižeta filmas, kā arī daudz krievu filmas. Šim portālam ir veiksmīga sadarbība ar tādiem filmu uzņemšanas uzņēmumiem, kā Warner Brothers, Paramount Pictures, Fox, Sony Pictures, NBC Universal, Disney, BBC, National Geographic

IVI darbība neapstājas tikai Krievijas teritorijā. Šī filmu platforma ir pieejama arī daudzās bijušajās padomju savienības valstīs, īpaši to ir iecienījuši lietotāji no Ukrainas un Gruzijas. IVI.tv tuvākie konkurenti varētu būt Megogo.net un Tvigle, tomēr to esošā apmeklētībā vairākas reizes atpaliek.

Visas online filmu vietnes

IVI.tv ekrānuzņēmums

IVI.tv filmas online krievu valodā