Megogo.net filmu lapa

Megogo.net ir starptautisks online filmu portāls, kas pirmais sāka piedāvāt legāli Latvijā bezmaksas filmu saturu internetā, skatītājam vien bija jānoskatās dažas reklāmas pirms filmas. Megogo pārsvarā piedāvā filmas krievu valodā un tā saturs ir mērām vairākos tūkstošos filmu, seriālu krievu valodā. Te ir pieejamas filmas gan no padomju savienības, gan jaunākās Krievijas komēdijas, gan slavenie krievu seriāli online. Īpaši liels katalogs ar animācijas filmām un multfilmām bērniem un jauniešiem.

Nosaukums:Megogo.net
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:410
SimilarWeb reitings:414
Apmeklētāji mēnesī:12M*
Lapas adrese:http://megogo.net
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb pasaules reitings

Šo lapu apmeklē miljoniem lietotāju mēnesi no dažādām valstīm. Megogo.net piedāvā arī jaunākās filmas tikko no kinoteātriem, tomēr to skatīšanās ir nelielu samaksu. Ēsta skatīšanas tiek nodrošināta arī uz mobilajiem tālruņiem, kuriem ir paredzētas īpaši izstrādātas iOS un Android aplikācijas, kuras bezmaksas iespējams lejupielādēt.

Latvijā Megogo vienīgais filmu portāls, kuram ir sava Smart TV aplikācija tādos televizoros, kā LG un Samsung. Lietot Smart TV aplikāciju ir ļoti ērti, jo nav jāizmanto dažādi viedierīču savienojumi, skatītos iemīļoto online filmu uz iespējami lielākā ekrān, kas ir mūsdienu televizors ar labas kvalitātes HD ekrānu.

Tomēr galvenais tūkums šai platforma ir vietēja latviešu satura trūkums, kas padara diezgan apgrūtinoši konkurēt ar tādām lapām, ka ViaPlay vai Shortcut. Gadiem ejot, šie servisi ir pietuvojusies Megogo sasniegumiem ar kvalitatīvu filmu un seriālu saturu un spēja piedāvāt to latviešu valodā.

Visas online filmu vietnes

Megogo.net ekrānuzņēmums

Megogo.net filmas online krievu valodā