KinoFilma.com filmu lapa

KinoFilma.com ir viens no populārākajiem Latvijas online filmu portāliem, kurā ir atrodamas pietiekoši daudz filmas visos žanros, sākot ar komēdijām un multfilmām, beidzot ar dokumentālajām filmām, kuras parasti nav ļoti izplatītas. Šajā lapa ir pietiekoši daudz uzmācīgas reklāmas, tomēr tās plašais saturs atspēko visas neērtības. KinoFilma.com portāls piedāvā skatīties filmas latviski, krieviski vai angļu valodās.

Nosaukums:KinoFilma.com
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:2'069
SimilarWeb reitings:1'594
Apmeklētāji mēnesī:87'000*
Lapas adrese:http://kinofilma.com
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb valsts: Latvija

KinoFilma.com diemžēl nav labi adaptēta lietošanai no mobilajiem telefoniem vai kādiem citiem mazizmēra ekrāniem. Šāds uzlabojums noteikti būtu palielinājis šī portāla auditorijas apmeklētību. Portāls ir aktīvs populārākajos sociālajos tīklos un uzkrājis ievērības cienīgu sekotāju skaitu. Tanī pat laikā portāls aktīvi papildina jaunu sadaļu par kino jaunumiem un informāciju par gaidāmākajām filmām.

Portāla galvenie online filmu konkurenti būtu uzskatāmi MoviePlace.lv un MoviesLV.com, kuru tehniskais nodrošinājums ir līdzvērtīgs, mobilo ierīču atbalsts lapas dizainā ir ierobežots un apmeklētība ar piedāvāto filmu klāstu ir aptuveni vienāds.

Visas online filmu vietnes

KinoFilma.com ekrānuzņēmums

KinoFilma.com filmas online latviski