Netflix seriālu un filmu lapa

Netflix ir šī brīža populārākā online filmu platforma pasaule, kura ir iespējams skatīties gan paša Netflix veidotas filmas, seriālus, TV pārraides, gan arī pasaules filmu studiju filmas, piemēram, Zirnekļcilvēks vai Minioni. Šīs uzņēmums ir mainījis filmu industriju un paradījis to viegli pieejamu jebkuram pasaules iedzīvotājam ar labu interneta pieslēgumu. Labākie Netflix seriāli un dokumentālās filmas ir noskatījušies simtiem miljonu cilvēku. Katru nedēļu tiek piedāvāts jauns saturs: filmas, seriāli, vai kāds realitātes šovs.

Nosaukums:Netflix
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Ir
SimilarWeb reitings:22
Apmeklētāji mēnesī:2.0B*
Lapas adrese:https://www.netflix.com
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com

Netflix ir parādījies tālaja 1997 gadā un tā pamatdarbība bija DVD filmu noma ar jaunu pieeju. Maksājot abonēšanas maksu varēja skatīties un mainīt DVD filmas. Ejot laikam, uzņēmums šo filmu abonēšanas maksu digitalizēja un tādā veidā sāka piedāvāt online filmu platformu par saprātīgu mēnešmaksu. Netflix popularitāte nepārtraukti auga un Netflix pievērsās dažādu filmu un seriālu veidošanai, kas nodrošināja unikālu saturu, kur nav iespējams iegūt legāla veidā ārpus Netflix platformas.

Netflix piedāvā ļoti ērtu struktūru ar filmām un seriāliem online. Visu saturu var skatīties uz telefoniem, datoriem, planšetēm vai televizoriem līdz pat 4K kvalitātē. Daudzus gadus šī platforma kļuva par etalonu daudziem citiem interneta uzņēmumiem, un šobrīd ir iespējams atrast daudzas Netflix alternatīvas, kā Disney+ vai arī Latvijā veidotas filmu un seriālu platformas: Tet+ vai Go3.

Netflix seriālus skatās ikdienā vairāki simti miljonu cilvēku, kas apliecina tās kvalitāti. Pēdējā laikā Netflix saturu papildināja arī dažas Latviešu uzņemtas filmas. Tomēr pārsvarā viss saturs ir pieejams tikai angļu valodās. Abonējot Netflix jārēķinās, ka latviešu filmas, seriāli, vai filmas ar latviešu tulkojumu nebūs pieejamas.

Visas online filmu vietnes

Netflix ekrānuzņēmums

Netflix filmas online