RuTube.ru filmu lapa

RuTube.ru ir lielākā video platforma Krievijā, kas ir ļoti līdzīga YouTube funkcionalitātei, bet ir paredzēta pārsvarā krieviski runājošai auditorijai. Šis projekts ir izveidots 2006. gadā un, gadiem ejot, RuTube ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar vairākiem televīzijas kanāliem, kas bezmaksas publicē savu jaunāko video saturu. RuTube ir pieejami daudz krievu seriāli un televīzijas šovi izcilā HD kvalitātē.

Nosaukums:RuTube.ru
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Ir
Alexa reitings:85
SimilarWeb reitings:126
Apmeklētāji mēnesī:35M*
Lapas adrese:https://rutube.ru
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb pasaules reitings

Portāla sākotnējais darbības virziens, bija izveidot pienācīgu konkurentu YouTube krieviski runājošai auditorijai, tomēr tas tā arī pilnvērtīgi nespēja sasniegt vēlamo rezultātu. Neskatoties uz to RuTube ir atrodams daudz kvalitatīva satura, kā filmas seriāli un multfilmas krievu valodā. To mēneša apmeklētībā ir mērāma desmitiem miljonu cilvēku, kas ierindo šo lapu līdzās populārākajiem filmu portāliem, kā IVI.com vai Megogo.

Paralēli kvalitatīvajam video saturam tajā arī ir daudz privāti video, kuri gan tiek rūpīgāk administrēti salīdzinot ar citiem līdzīgiem projektiem, lai uzturētu lapas reputāciju. Šobrīd RuTube.ru portāls ir Gazprom-Media īpašumā, tāpēc tā saturs ir maksimāli skatīts un pieskaņot Krievijas valdības interesēm. Tas netiek koriģēts, bet gan provokatoriski un nevēlami video tiks nekavējoties dzēsti.

Tehniskais nodrošinājums RuTube ir visaugstākajā līmeni, kā arī tai ir pieejamas īpaši izstrādātas aplikācijas dažādiem Smart TV televizoriem un Android un iOS mobilo ierīču platformām.

Visas online filmu vietnes

RuTube.ru ekrānuzņēmums

RuTube.ru seriāli online krievu valodā