Serialiem.lv seriālu lapa

Serialiem.lv ir Latvijā vienīgais specializētais portāls, kurš piedāvā tikai seriālus online. Ņemot vērā portāla specifiku, iespējams, te būs atrodami visi iemīļotie Latvijas, Krievijas un ASV seriāli, kurus var apskatīt latviešu valodā, kā arī angļu un krievu valdās. Visi online seriāli ir ērti sadalīti pa sezonām, ērtākai apskatei. Portālā saturs ik pa laikam tiek papildināts ar jaunu saturu, kas nevar nepriecēt lojālos lapas apmeklētājus.

Nosaukums:Serialiem.lv
Statuss:Nestrādā
Reģistrācija:Nav
Lapas adrese:http://serialiem.lv

Portāls ir veidots uz bezmaksas mājas lapās rīka un tā dizains ir pietiekoši novecojis, lai atbalstītu ērtu lietošanu uz mobilajiem telefoniem. Serialiem.lv sākotnējus apmeklētājus bija veiksmīgi piesaistījis ar sociālo tīklu palīdzību. Šai lapai ir vairāki tūkstoši sekotāju dažādos tīklos.

Diemžēl nezināmu iemeslu dēļ, lapa nav vairs aktīva kops 2017. gada vasaras. Tāpēc to apmeklētājiem būtu jāskatās kādas alternatīvas. Seriālu saturs nav plašu izplatīts citos portālos, salīdzinot ar filmām, tomēr ir vairāki resursi, kuri piedāvā daļu līdzīga satura legālā veidā, piemētam, TVplay. Iespējams vairākus populārus seriālus var meklēt MoviesLV.com.

Visas online filmu vietnes

Serialiem.lv ekrānuzņēmums

Serialiem.lv seriāli online latviski