TVplay filmu un seriālu lapa

TVplay ir Latvijas populārākā seriālu un filmu platforma, kura iepriekš bija labi pazīstama, kā TV3play.lv. piedāvā skatīties Kanāls 2, TV3+, LNT un TV3 kanālu tiešraides un video arhīvu ar ziņām, seriāliem, kā “Ugunsgrēks”, un citiem video arhīva materiāliem. TV3play lapa piedāvā noskatīties vairākas filmas online latviski vai krievu valodā, kuras nesen ir gājušas uz Latvijas TV ekrāniem. Visas filmas ir pieejamas ierobežotu laiku, tomēr online filmu sadaļa regulāri tiek papildināta ar jaunām filmām tiklīdz tās tiek rādītas uz televīzijā. TVplay.lv ir lieliska lapa, ja esat palaidis garām iemīļoto seriālu vai filmu un to vēlaties noskatīties sev vēlamajā laikā vai vietā uz mājas datora vai viedtālruņa online.

Nosaukums:TVplay
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Alexa reitings:-
SimilarWeb reitings:-
Apmeklētāji mēnesī:1'300'000*
Lapas adrese:https://tv3play.skaties.lv
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com

TVplay piedāvātais video saturs ir augstā kvalitātē, tāpēc ieteicam stabils interneta pieslēgums un moderns interneta pārlūks, lai skatīšanās būtu komfortabla un bez pārrāvumiem. Svarīgi arī pieminēt, ka TVplay jeb TV3play.lv ir padomājis arī par mobilo ierīču lietotājiem un izstrādājis speciālas iOS un Android aplikācijas, kuras var lietot bezmaksas. Gadījumā, ja nav vēlmes lejupielādēt šīs aplikācijas, tad pastāv iespēja ērti lietot portāla mobilo versiju.

Tā kā viss online platformas saturs ir aizsargāt ar autortiesībām, tad liela daļa filmu un raidījumu, īpaši tie kuri nav uzņemti Latvijā, diemžēl nav pieejami skatīšanai ārzemēs. To gan iespējams apiet, izmantojot VPN pakalpojumus, piemēram, ExpressVPN ar iespēju izmantot Latvijas IP adresi un izmēģināt bezmaksas līdz 30 dienām. Šādā veidā var skatīties arī TV3 vai TV6 Dināmo Rīga vai 2024 pasaules hokeja čempionāta spēļu tiešraides ārzemēs.

TVplay galvenā alternatīva un daļēji konkurents varētu būt Shortcut video platforma un ViaPlay, kurā ir atrodamas daudz dažādas filmas un seriāli.

Visas online filmu vietnes

TVplay ekrānuzņēmums

TVplay, tv3 play, filmas un seriāli online