Tvigle filmu lapa

Tvigle piedāvā augstas kvalitātes video izvietošanas servisu privātpersonām, kā arī šai platformai ir veiksmīga sadarbība ar vairākiem video un filmu satura piegādātājiem, kā MTV, Muz-TV. Šī iemesla pēc te ir atrodami jaunākie ārzemju un Krievijas mūzikas klipi online. Tvigle nav viens no apmeklētākajiem online filmu portāliem, tomēr tam ir laba infrastruktūra, kas ļauj skatīties filmas un video uz TV, telefoniem un citām ierīcēm.

Nosaukums:Tvigle
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Ir
Alexa reitings:698
SimilarWeb reitings:1637
Apmeklētāji mēnesī:3M*
Lapas adrese:http://www.tvigle.ru
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb pasaules reitings

Tvigle Media uzsāka savu darbību tālajā 2007. gadā un lēnā garā audzēja savu auditoriju, kura šobrīd vidēji mēnesī sastāda 3 miljonus. Lai veicinātu attīstību, portāls pāris gadus vēlāk sāka sadarbību ar vairākām ārzemju kompānijā, lai paralēli privātajam saturam, piedāvāt arī populārākās filmas krievu valodā no FOX un Nickelodeon un Walt Disney.

Tvigle ir atrodamas daudzas multenes bērniem no lielākajām kino studijām. Privātajiem video izvietotājiem platforma piedāvā izvietot reklāmu un dalīt tās peļu ar autoru. Lielākais konkurents Tvigle šobrīd varētu būt RuTube, kas nodrošina pietiekoši līdzīgu saturu, bet ir daudz populārāks dēļ jaunākajiem seriāliem.

Filmas online krievu valodā

Tvigle ekrānuzņēmums

Tvigle filmas online krievu valodā