YouTube filmu lapa

YouTube ir pasaules lielākā video platforma, kurā ir atrodami visdažādākie video. Lai arī pirmā doma ir, ka te noteikti nebūs tas ko vēlamies, bieži vien tā nav. Šajā video portālā iespējams atrast gan latviešu filmas un filmas tulkotas latviski, gan krievu filmas vai filmas tulkotas krievu valodā. YouTube ir otra visapmeklētākā lapa pasaulē ar viss lielāko video satura datubāzi. Pirms meklējiet kādā apšaubāmā vieta filmas online, vispirms pamēģiniet apmeklēt YouTube.com.

Nosaukums:YouTube
Statuss:Strādā
Reģistrācija:Nav
Skaties jaunākās filmas mūsu YouTube kanālā →
Alexa reitings:2
SimilarWeb reitings:2
Apmeklētāji mēnesī:22'590M.*
Lapas adrese:https://youtube.com
* Apmeklētāju dati iegūti no Similarweb.com
* Alexa un Similarweb pasaules reitings

YouTube portāls ir uzsācis savu darbību 2005. gadā un ātri uz uzaudzēsi savu auditoriju, jo piedāvāja ielādēt savus video bezmaksas. Šobrīd YouTube ir uzskatām kā mēdijs un ir liels konkurents tradicionālai televīzijai. Pietam, šis portāls ir 2 lielākais meklētājs pasaulē aiz Google.

Varbūt te nebūs atrodamas jaunākās filmas, kuras ātri vien tiek dzēstas no portāla, bet labi zināmas un skatītas vecākās filmas latviešu vai krievu valodā būs atrodamas bez grūtībām. Neskatoties uz gigantisko lietotāju skatu, kurš mēnesī pārsniedz vairākus desmitu miljardus, portāls arī ir ļoti inovatīvs.

Youtube.com piedāvā skatīties virtuālās realitātes video, 3D video vai video 4K kvalitātē. Lapa nepārtraukti attīstās un meklē jaunus virzienus, kuri būtu interesanti skatītājiem. Portāla galvenais peļņas avots ir reklāmas izvietošanas, kas arī nosedz tā uzturēšanas izmaksas, kuras nav mazas.

Vienu no lielākajiem pieaugumiem YouTube piedzīvoja pēdējos gados, kad mobilo telefonu internets kļuvis plaši izmantojams. Šai lapa īsti nav konkurentu, jo tā ir pārāka visās novērtēšanas kategorijās, gan kvalitātē, pieejamībā un vienkāršībā. Tomēr Krievijā ir mēģinājums atdarināt šo portālu ar RuTube.ru lapu, kura ir paredzēta krieviski runājošajai auditorijai.

Visas online filmu vietnes

YouTube ekrānuzņēmums

YouTube filmas online