Medības

The Hunt

Filma "Medības" ir viena no aizraujošākām 2020. gada filmām (6.6 vērtējums), kuru ir vērts noskatīties online filmu straumēšanas vietnēs. The Hunt un citas līdzīgas filmas vari atrast mūsu filmu topos.

Atsauksmes par šo filmu
Skaties šo filmu:

Medības filmaFilma Medības. Divpadsmit svešinieki pamostas izciršu vidū, nezinot, kā un kāpēc viņi šeit nonākuši. Nokļuvuši nežēlīgu cilvēku grupas medījumā, viņi saprot, ka kļuvuši par upuriem mežonīgai sporta spēlei. Taču viens no medniekiem maina spēles noteikumus, uzņemoties cīņu pret saviem vajātājiem.

Šausmu filmas Trilleris

Medības | attēli

Uzzini vairāk par šo filmu no tās attēliem.

  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma
  • Medības filma

Filmas sižets

Filmas „Medības” stāsts sākas ar to, ka divpadsmit svešinieki pamostas mežainā klajumā, neko neatceroties par to, kā viņi tur nonākuši. Viņiem ir aizsietas mutes, apkārtne ir sveša, un drīz tiek atklāts kastes saturs – ieroči un dzīvs cūks. Taču pirms kāds paspēj saprast, kas notiek, sākas apšaude. Svešinieki tiek nogalināti cits pēc cita, un izdzīvojušie saprot, ka viņi tiek medīti – bagātu un ietekmīgu cilvēku izklaides spēlē ar nosaukumu „Medības”.

Šīs izkropļotās spēles vadītāja ir Atēna Stouna – spēcīga un atriebīga sieviete. Viņas komanda izvēlējusies upurus, balstoties uz sazvērestības teoriju internetā – „Manorgate”, kurā apgalvots, ka eliti ķer un medī parastos cilvēkus. Pēc tam, kad joks privātā tērzēšanā tika nopludināts, sabiedrības dusmas iznīcināja viņu karjeras. Atēna nolēma teoriju īstenot dzīvē – kā sodu tiem, kuri šo melu izplatīja.

Starp upuriem ir Kristala – sieviete no Misisipi, kura ātri saprot situāciju un saglabā vēsu prātu. Viņa nonāk degvielas uzpildes stacijā, kur saprot, ka viss nav kārtībā – cenas neatbilst vietai, cilvēki rīkojas pārāk mierīgi. Kristala nogalina stacijas darbiniekus un atklāj, ka viņa neatrodas Arkanzasā, kā tika apgalvots, bet gan Horvātijā. Katrs solis ir lamatu pilns, un viņa uzticas tikai sev.

Kristala īslaicīgi sadarbojas ar Geriju – sazvērestību teoriju entuziastu, un abi kopā iekāpj vilcienā ar bēgļiem. Gerijs uzskata, ka bēgļi ir aktieri. Kad vilcienu pārmeklē horvātu karavīri, viens no bēgļiem atzīstas, ka patiesi piedalās medībās. Šajā juceklī Gerijs tiek nogalināts, bet Kristalu sagūsta. Vēlāk viņa tiek „izglābta” kopā ar Donu – vēl vienu izdzīvojušo, taču arī šī glābšana izrādās viltus.

Sekojot kartei, viņi atrod nogalināto biedru ķermeņus un naudu. Kristala pastāsta Donam pasaku par truši un bruņurupuci – par pacietību un uzvaru, kas šķiet neiespējama. Vēlāk viņa viena pati dodas uz mednieku bāzi un pakāpeniski iznīcina viņus visus, tostarp Atēnas tuvākos sabiedrotos.

Filmas „Medības” kulminācija ir Kristalas un Atēnas asiņainā cīņa virtuvē. Abas ir ievainotas, un Atēna atklāj, ka izvēlējās Kristalu, jo bija aizvainota par viņas ierakstu sociālajos tīklos. Kristala apgalvo, ka viņa nav tā persona – tā ir identitātes kļūda ar nāvējošām sekām. Abas tiek ievainotas, taču tikai Kristala izdzīvo. Viņa pamet muižu ar Atēnas suni, pārģērbusies viņas drēbēs, un kāpj lidmašīnā.

Kristalu sagaida tā pati stjuarte kā sākumā. Viņa ir mierīga, paceļ šampanieti un izbauda uzvaru. Filma „Medības” noslēdzas ar Kristalu – vienīgo izdzīvojušo, kura pārspējusi medniekus viņu pašu spēlē un pierādījusi, ka ne visi ir tik viegli sakaujami.

Lasīt vairāk

Iepazīsties ar filmas ieskatu jau laikus un skaties filmas "Medības" (The Hunt) treileri tagad. Pirmais skatījums uz filmu būs jau radījis iespaidu, kas mudinās to drīzumā noskatīties online.

Jums varētu patikt arī šīs filmas

Iepazīsties ar līdzīgām filmām, kuras ir vērts noskatīties.

  • Mēs filma 2019
  • Doktors Miegs filma 2019
  • Medības filma 2020
  • Pāvesta eksorcists filma 2023
  • Runā ar mani filma 2023
  • Tas dzīvo iekšā filma 2023
  • Zirnekļi filma 2024
  • Nekad nelaid vaļā filma 2024
  • Smaids 2 filma 2024

Uzraksti vērtīgu komentāru par filmu "Medības".