Ziemassvētku filmas

Ziemassvētki ir vieni no gada gaidāmākajiem svētkiem, kurus ietekmē daudz dažādas tradīcijas un aktivitātes. Eglīšu rotāšana, piparkūku cepšana, dāvanu meklēšana un viesu sagaidīšana. Lai gūtu atelpu no visa, tā kas ir jāpaveic pirms svētkiem, Ziemassvētku filmas ir neatņemama sastāvdaļa, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni un atpūstos.

Lai nebūtu garlaicīgi sniegotajos un aukstākajās ziemas dienās, esam apkopojoši labākās Ziemassvētku romantiskās filmas, kuras visiem mums ir labi zināmas. Lielāko daļu no tām ik gadu rāda kādā no Latvijas televīzijas kanāliem vai arī tās ir plaši pieejamas dažādos online filmu portālos.

Šajā laikā iecienītākās filmas ir romantiskās komēdijas vai parastās komēdijas un, protams, multfilmas. Bieži vien Ziemassvētki ir otrie gaidītākiem svētki bērniem aiz dzimšanas dienas. Saldumi un daudz multenes uz televizoru ekrāniem ir idille šajās garajās brīvdienās. Parasti, vecākiem nav jāuztraucas par nepiemērotām filmām mazākajiem bērniem, jo pārsvarā tās ir piemērotas visai ģimenei.

Paradoksāli, bet Ziemassvētkos un Jaunā gada sagaidīšanā ir izkristalizējušās vairākas vecākas filmas, bez kurām vairs nav iedomājami šie svētki, kā Viens pats mājās vai Likteņa ironija. To atpazīstamību gadiem nespēj pārspēt neviena jaunākā filma un to noskatīšanās kļuva par tradīciju, lai gan visi jau zina filmu notikumus.

Skatītāko un labāko Ziemassētku filmu tops

Ziemassvetku filmas online

Filmu tops ir veidot balstoties uz dažādiem interneta filmu lapu reitingiem un atsauksmēm. Šo Ziemassvētku un Jaunā gada filmu un multfilmu izlase ir paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem, lai šo burvīgo ziemas laiku pavadītu kopā. Skaties populārākās Ziemassvētku filmas online pēc mūsu OnlineFilmas.lv viedokļa izveidota topa un gūsti daudz pozitīvu emociju.

Viens pats mājās 4 filma
30

Viens pats mājās 4 (2002)

Home Alone 4

2.5 Komēdijas

Makkalisteru ģimene ir pašķīrusies un mazais Kevis dzīvo kopā ar mammu. Šajos Ziemassvētkos viņš vēlas pavadīt laiku kopā ar tēti, kurš dzīvo lielā privātmājā ar savu draudzeni Natāliju. Kamēr viņš palicis mājās viens, mājā ielaužas vairāki laupītāji, kuri vēlas uzdzīvoties uz mājas dārglietām. Tomēr viņiem nākas sastapties ar pretestību no mazā Kevina, kurš labi pārzina gudrās mājas priekšrocības un iespējas manipulēt ar dažādiem priekšmetiem attālināti.

Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās filma
29

Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās (2008)

Four Christmases: Anywhere But Home

Breds un Keita ir kopā trīs gadus bez strīdiem un šķietami ideālās attiecībās. Šogad viņi nolej sagaidīt ziemassvētkus kopā ar saviem vecākiem, kuri ir šķīrušies un katrs dzīvo savu dzīvi. Apciemot četras vietas nav viegli tik īsā laika brīdi, tomēr katrs apciemojums veicina dažādas bērnību atmiņas, kuras sen bija aizmirstas.

Eglītes filma
28

Eglītes (2010)

Ёлки

6.8 Komēdijas

Krievijā Jaunais gads ir īpaši svētki to ņemot vērā daudzās valsts laika joslas, tas tiek sagaidīts pat 11 reizes no Kamčatkas līdz Kļiningradai. Neskatoties uz tik lielu valsti katrs cilvēks ir sasniedzams vien ar dažām paziņam un katrs no mums tic Jaungada brīnumam.

Elfs filma
27

Elfs (2003)

Elf

6.9 Komēdijas

Filma par elfiem, kuru vidū iemaldījies cilvēks. Pēc kāda laika viņš uzzina patiesību, ka viņš ir savādāks un to, ka viņa tēvs nav īsts. Viņš nolemj atrast savu īsto tēvu, bet saskārās ar cilvēkiem, kuri netic ziemassvētku vecītim.

Ledus laikmets filma
26

Ledus laikmets (2002)

Ice Age

7.6 Piedzīvojumu filmas Multfilmas

Animācijas multfilma, kurā sliņķis Sids kopa ar mamutu uzņemas rūpes par mazuli, kurš ir negaidīti palicis viens. Viņi nolemj sameklēt viņa tēvu un dodas garā pārgājienā ar daudz dažādiem piedzīvojumiem. Paralēli vāvere ik pa laika mēģina notvert savu lielāko dārgumu zīli, kas visu laiku izslīd tai no rokām.

Svešiniece pilsētā filma
25

Svešiniece pilsētā (2009)

New in Town

5.6 Komēdijas Romantiskās filmas

Karjeriste Lusija ar ambicioziem dzīves plāniem no Maiami pieņem izaicinājumu doties uz mazpilsētu vadīt rūpnīcu, kurai ir grūti laiki. Lusija ir pieradusi pie augstpapēžu kurpēm un smalkām mašīnām, tomēr jaunajā dzīves vietā ir jāsaskaras ar pavisam citu realitāti un īstas ziemas laikapstākļiem. Pavadītas laiks te iet kā pa viļņiem un viņai ir jāpielāgojas, kā arī jāglābj rūpnīcas liktenis. Neskatoties uz visām grūtībām, viņa sev negaidot, atrod arī savu mūža mīlestību.

Ļaunais Santaklauss filma
24

Ļaunais Santaklauss (2003)

Bad Santa

7.1 Komēdijas Drāmas

Ir labi Ziemassvētku vecīši un slikti. Vilis ir viens no tiem, kurš ar savu uzvedību noteikti pievērsu jebkura cilvēka uzvedību, īpaši jau Ziemassvētku vecīša tērpā. Viņa galvenais mērķis ir uzlauz lielveikala seifu, kurā ir daudz nauda, tomēr viņa plānu izjauc kāds puišelis un citi nesaistīti cilvēki.

Zvaniņš skan 2 filma
23

Zvaniņš skan 2 (2014)

Jingle All the Way 2

3.9 Komēdijas

Pilsētā tiek ievēlēts jauns mērs, kurš vēlas atņemt iemīļotos Larija svētkus – Ziemassvētkus. Protams, viņš to nepieļaus, lai arī ko tas maksātu.

Pārdzīvot Ziemassvētkus filma
22

Pārdzīvot Ziemassvētkus (2004)

Surviving Christmas

5.3 Komēdijas Romantiskās filmas

Miljonārs Dru ir vienīgais cilvēks uz pasaules ar kuru neviens nevēlas pavadīt Ziemassvētku vakaru. Izmisuma pilns vīrietis dodas uz savām bērnības mājām, kurā jau dzīvo citi cilvēki, un piedāvā par samaksu izlikties par viņa ģimeni, lai nosvinētu īstus Ziemassvētkus.

Ledus laikmets 2: Atkusnis filma
21

Ledus laikmets 2: Atkusnis (2006)

Ice Age 2: The Meltdown

6.9 Piedzīvojumu filmas Animācijas filmas

Tuvojas pasaules gals, un mamutam, Sidam, tīģerim un citiem ledus laikmeta iemītniekiem nekas cits neatliek kā tikai meklēt kādu drošāku patvērumu. Ceļš ir garš un mamuts saskābis, pārdomājot savu vientuļo dzīvi, tomēr drīz vien viņu garastāvoklis uzlabojās, jo izrādās viņš nav vienīgais mamuts pasaulē.

Likteņa ironija 2 filma
20

Likteņa ironija 2 (2007)

Ирония судьбы. Продолжение

5.1 Komēdijas Drāmas

Pirms vairākiem gadiem seniem notikumiem dzīvokļa ielaušanās un romantiskā noslēguma Nadja un Žena tomēr neizveidoja spēcīgu ģimeni, tomēr viņu bērni nejauši ir ļoti līdzīgā veida iepazinušies, kā izrādās tā tomēr nebija parasta nejaušība, bet daļējs aprēķins, lai realizētu senu plānu.

Brīvdienas filma
19

Brīvdienas (2006)

The Holiday

6.9 Komēdijas Romantiskās filmas

Romantiska komēdija par divām sievietēm, kuras Ziemassvētku brīvdienās nolemj apmainīties ar savām dzīves vietām. Tās ir krasas pārmaiņas, jo viena dzīvo mazā mazmājiņa laukos, bet otra lielā māja pie okeāna. Dažādu apstākļu sakritības pēc abas sievietes atrod savu mūža mīlestību.

Eglītes 2 filma
18

Eglītes 2 (2011)

Ёлки 2

7.0 Komēdijas

Ģimenes komēdija par dažādu nesaistītu cilvēku atgadījumiem gada izskaņā. Mazas meitenītes, draugu grupas, uzņēmēja un deputāta piedzīvojumi vecgada vakarā ar laimīgām beigām. Dzīvē agri vai vēlu viss sakārtojas pēc labākā varianta.

Ziemassvētku dziesma filma
17

Ziemassvētku dziesma (2009)

A Christmas Carol

6.8 Animācijas filmas Drāmas

Filma par cilvēku, kura galvenais dzīves mērķis bija vien nopelnīt aizvien vairāk naudas ar visiem iespējamiem paņēmieniem. Emocijām nebija vietas viņa pasaulē, tomēr Ziemassvētku laikā viņa dzīve negaidīt mainās.

Viens pats mājās 3 filma
16

Viens pats mājās 3 (1997)

Home Alone 3

4.3 Komēdijas

Tiek nozagta slepena mikroshēma, kura vērtība melnajā tirgū ir mērāma miljonos. Šķietami ideālais plāns, tiek izjauts brīdī, kad tika sajauktas spēļu mašīna, kurā šī mikroshēma tika noslēpta. Četri labi apmācīti un bruņoti spiegi dodas uz nelielu māju Čikāgā, lai stātos pretī astoņgadīgam Aleksam, kuram jau ir padomā sava stratēģija, kā tikt galā ar nevēlamajiem viesiem. Rūpīgi izplānojot iebrucēju pārvietošanos, viņš viņiem ir sagatavojis daudz dažādu pārbaudījumu.

Arturs izglābj Ziemassvētkus filma
15

Arturs izglābj Ziemassvētkus (2011)

Arthur Christmas

7.1 Piedzīvojumu filmas Multenes

Visus bērnu vienmēr ir interesējis, kā Ziemassvētku vecītis spēj nogādāt dāvanas visiem. Tam noteikti ir daudz uzticamu palīgu elfu, kuri izdara visu neredzamo darbu. Animācijas filma par Artūru, kuram īpašs uzdevums šajos Ziemassvētkos.

Likteņa ironija, jeb vieglu garu filma
14

Likteņa ironija, jeb vieglu garu (1975)

Ирония судьбы, или С легким паром!

8.2 Komēdijas Drāmas

Klasiska jaunā gada sagaidīšanas komēdija, par vīrieti, kurš ne aiz skaidra prāta tiek svešās mājas pies sievietes, kura mēģina viņu padzīt. Brīnumainā kārtā vīrietim sakrīt dzīves vietas adreses, mājas un atslēgas, tomēr viņš atrodas citā pilsētā. Savstarpējā komunikācija un strīds satuvina abus cilvēkus un viņi sagaida jauno gadu kopā.

Riekstkodis 3D filma
13

Riekstkodis 3D (2010)

The Nutcracker In 3D

0 Fantāzijas Piedzīvojumu filmas

Tēvocis Alberts uzdāvina savai deviņgadīgajai meitai koka rotaļlietu – Riekstkodi, kurš Ziemassvētku vakarā atdzīvojas un padara šos svētkus par brīnumainu ceļojumu uz rotaļlietu karaļvalsti, kurai draud briesmas. Mērija ar draugiem cenšas visiem spēkiem to pasargāt un glābt no iznīcības.

Jaungada nakts filma
12

Jaungada nakts (2011)

New Year's Eve

5.7 Komēdijas Romantiskās filmas

Jaunais gads ir apņēmības pilns un līdz tam noteikti ir jāpabeidz visi nepabeigtie darbi, lai sāktu visu no jauna. Filma par dažādu cilvēku vilšanos, mīlestību, nejaušību un citiem notikumiem, kuru vieno jaungada sagaidīšana smandrāža.

Zvaniņš skan filma
11

Zvaniņš skan (1996)

Jingle All the Way

5.5 Komēdijas

Harvads ir ieslīcis darbos vīrietis, kurš vēlas atlīdzināt savu uzmanības trūkumu ģimenei ar labāko dāvanu Ziemassvētkos – turbo lelli. Taču šo rotaļlietu vairs nekur nevar atrast, aiz lielā pieprasījuma. Viņš visiem spēkiem cenšas atrast un nosargāt savu iecerēto dāvanu lai iepriecinātu savu dēlu.

Viens pats mājās filma
10

Viens pats mājās (1990)

Home Alone

7.5 Komēdijas

Makkalisteru ģimene gatavojās doties ceļojumā uz Parīzi, lai aizvadītu tur Ziemassvētku brīvdienas. Aizguļoties nākamajā rīta, ģimene steigšus brauc uz lidostu un aizmirst astoņgadīgo Kevinu mājās. Jaunais puika nekrīt panikā un sāk baudīt viņam iedalīto brīvību, tomēr viņa plānus izjauc divi laupītāji, kuri ir noskatījuši lielo māju, lai aplaupītu to Ziemassvētku vakarā. Laupītājiem nāksies stāties priekšā visiem pārbaudījumiem, kurus sagādājis Kevins.

Sniega karaliene 3: Uguns un ledus filma
9

Sniega karaliene 3: Uguns un ledus (2016)

Снежная Королева 3: Огонь и лед

5.9 Multenes

Multfilma par Gerdu, kuras vecākus nolaupīja Ziemeļu vējš. Tāpēc viņa kopā ar draugiem nolemj doties piedzīvojumiem bagātā ceļojumā, kurā sastop seno uguns un ledus akmeni. Tieši no šī brīža sākas neplānoti notikumi, kurus būs jāpārvar Gerdai un viņas komandai.

Polārais Ekspresis filma
8

Polārais Ekspresis (2004)

The Polar Express

6.6 Piedzīvojumu filmas Animācijas filmas

Ziemassvētku multene par mazu zēnu, kurš ļoti vēlas sagādīt ziemassvētku vecīti svētku vakarā, bet tā vietā pie viņa piestāj vilciens, kurš dodas brīnišķīgā ceļojuma uz Ziemeļpolu kop ar polāro ekspresi.

Tāda ir mīlestība filma
7

Tāda ir mīlestība (2004)

Love Actually

7.7 Komēdijas Romantiskās filmas

Romantiskā komēdija par attiecībām Ziemassvētku laikā, kur katram cilvēkam ir savs stāsts. Filma par Lielbritānijas premjerministra attiecībām, par sievieti, kura nojauš par attiecību beigām, par jaunu pāri, kuri saskārās ar pirmām problēmām un mūziķi, kurš īsteno savu ilggadējo apņemšanos.

Santaklauss 3 filma
6

Santaklauss 3 (2006)

The Santa Clause 3: The Escape Clause

4.7 Komēdijas Piedzīvojumu filmas

Skots jau vairākus gadus piestrādā par Santa Klausu, kas ir ļoti atbildīgs darbs. Kā jau katrā darba, arī viņam ir savas problēmas, turklāt šajos Ziemassvētkos pie viņa uz mājām nāk ciemiņi. Uzzinot ka kāds ļaundaris vēlas sasaldēt visu pasauli, Skots izvērtē prioritātes un dodas glābt situāciju.

Eglītes 5 filma
5

Eglītes 5 (2016)

Ёлки 5

4.7 Komēdijas

Filma par jaunā gada sagaidīšanu, kurā svinētāji dodoties uz svinēšanas vietu vai arī jau sagatavojušies svinēšanai iekļūs dažādās jautrās un ne tik jautrās situācijās no kuram mēģina tikt sveikā cauri, lai uzsāktu jauno gadu ar lamām emocijām un garastāvokli.

Lampiņu drudzis filma
4

Lampiņu drudzis (2006)

Deck the Halls

4.9 Komēdijas

Ziemassvētkos katra ģimene cenšas izrotāt eglīti un savu māju, lai radītu īstu svētku sajūtu. Breds un viņa kaimiņš uzsāk ir pāršāvuši pār strīpu uzverot šos notikumus kā sacensības, kurās noteikti ir jāuzvar. Savstarpējā cīņa noveda līdz tam, ka Breda mērķis ir, lai viņa izrotāto māju redzētu no kosmosa, tomēr viņa ģimene šos centienus nenovērtē, bet nosoda.

Aizbēgsim no Ziemassvētkiem filma
3

Aizbēgsim no Ziemassvētkiem (2004)

Christmas with the Kranks

5.2 Komēdijas

Katru gadu Krenu ģimene Ziemassvētku rotājumiem un svinēšanai tērē prāvu nauda summu un šogad viņiem ir plāns aizbēgt no tiem, lai izbaudītu divatā kruīzā. Tomēr viņu plānus izjauc meita, kura negaidīti vēlas ierasties mājās, iepazīstināt ar savu jauno draugu un nosvinēt tradīcijām bagātus svētkus.

Viens pats mājās 2: Apmaldījies Ņujorkā filma
2

Viens pats mājās 2: Apmaldījies Ņujorkā (1992)

Home Alone 2: Lost in New York

6.6 Komēdijas

Kā jau katru gadu Makkalisteru ģimene dodas Ziemassvētku ceļojumā un kavējot lidmašīnu, jaunākais ģimenes loceklis Kevis ir sajaucis lidmašīnas un aizlido uz Ņujorku. Šoreiz pie viņa ir palikusi tēva kredītkarte un viņš apmetas greznā viesnīcā un pērk dārgas dāvanas. Kevins nejauši satiek laupītājus ar kuriem bija izrēķinājies pirms gada. Šoreiz viņi vēlas aplaupīt slavenāko rotaļlietu veikalu. Kevins nevēlas to pieļaut un izstrādā kārtējo plānu…

Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus filma
1

Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus (2000)

How The Grinch Stole Christmas

6.0 Komēdijas

Klasiska Ziemassvētku filma bērniem par Grinču, kurš ienīst Ziemassvētku un katru gadu kaļ plānus tos nozagt. Tas viss tikai tāpēc, jo viņam nebija labas atmiņas par šiem svētkiem kopš bērnības, kad viņu apcēla, jo viņš bija savādāks, kā citi.

Skaties labākās Ziemassvētku un Jaunā gada filmas video versijā:

Skaties arī citus video mūsu YouTube kontā: OnlineFilmas